Riešenia elektronickej registrácie na mieru pre organizátorov

Vytvorte elektronickú registráciu v 4 krokoch

1
2
3
4
1

Zadajte základné informácie

Zadajte základné informácie

2

Vyberte otázky formulára

Vyberte otázky formulára

3

Nastavte štartovné

Nastavte štartovné

4

Určite dodatočné detaily

Určite dodatočné detaily

A využívajte možnosti platformy B4SPORTONLINE

 • OBCHOD S GADŽETMI

  Do registračného formulára môžete pridať internetový obchod, aby si pretekári už pri registrácii v rámci prémiového balíčka mohli dokúpiť suveníry, ktoré ponúkate vy alebo sponzor.

 • Štatistiky

  Máte možnosť sledovať počet zobrazení stránky a log. Po pretekoch môžete zhrnúť všetky štatistiky a dozviete sa, kto sú vaši účastníci.

 • ÚČTY ČLENOV

  Každý pretekár zaregistrovaný na podujatí dostane individuálny účet, kde môže upravovať svoje údaje a prezerať si platby. Môže si tiež skontrolovať svoje výsledky a štatistiky.

 • Štartovné čísla

  Ako organizátor podujatia s prístupom do databázy máte možnosť prideľovať špeciálne štartové čísla vybraným pretekárom.

 • Jednoduchý kontakt

  Zostaňte v neustálom kontakte so svojimi účastníkmi! Pridajte na stránku registrácie pre návštevníkov novinky a dôležité informácie.

 • Zľavové kódy

  Jednoducho vytvárajte zľavové kódy v percentách alebo na konkrétne sumy pre vybraných účastníkov vašich športových pretekov!

 • Newslettery

  Máte prístup k posielaniu e-mailových kampaní pretekárom, ktorí sa zúčastňujú na vašom športovom podujatí. Budujte vzťahy s účastníkmi!

 • Poradcovia

  Náš tím je pripravený pomôcť vám vylepšiť a rozvíjať stránku vašich pretekov, aby ste mohli naplno využiť náš softvér.

Vytvorte formulár presne podľa vašich podujatí

Vďaka platforme si môžete vytvoriť registračný formulár presne podľa vašich podujatí - od jednoduchých registrácií na malé bežecké podujatia po zložité registrácie štafiet na cyklické udalosti. Systém vám umožňuje jednoducho a bez pomoci programátorov navrhnúť celú webovú stránku pre vaše podujatie - s možnosťou pridávania noviniek, menu a sociálnych zásuviek.

Zbuduj formularz na miarę Twoich zawodów

Vyberte si ten správny balíček pre seba

Starter

0 PLN

Professional

100 PLN

Rozsiahle riadenie

Využite modul "Vouchery"

Zacháňajte športovcov k štartu na ďalšom vašom podujatí generovaním špeciálnych kódov, ktoré môžu použiť pri registrácii na ďalšie športové udalosti. Tento modul tiež poslúži, keď chcete poskytnúť športovcom flexibilitu a umožniť im odhlásenie sa z podujatia bez vrátenia štartovného.

Dozvedieť sa viac

Hľadáte inšpiráciu alebo chcete vidieť, ako vyzerajú stránky iných organizátorov?

Stále máte otázky?
Kontaktujte nás

 • +48 720 855 445
 • +48 523 076 410
 • kontakt@b4sport.pl

Napíšte nám!

Fundacja Bieg Rzeźnika
Poprzez system pomyślnie rejestrujemy tysiące zawodników na nasze zawody organizowane przez Fundację Bieg Rzeźnika. Zapisy w początkowej fazie są bardzo obciążone, a system sprawnie sobie z tym radzi. Bardzo cieszy nas również możliwość zarządzania listą rezerwową i wysyłka newsletterów.
Triahlon Polska
Zdecydowaliśmy się na B4SPORT, ponieważ zależy nam na profesjonalnej obsłudze już przed samymi zawodami. Bardzo podoba nam się to, że uczestnicy mogą nabyć nasze gadżety już w trakcie trwania rejestracji i dokonać płatności online w każdym momencie.
Runaway Polski Uciekinier
Zdecydowanie POLECAMY Firmę B4SPORT jako Partnera do imprez sportowych. Do zobaczenia na kolejnych eventach marki Runaway Polski Uciekinier.
BBL Team Police
Najlepsza firma pomiarowa! Od kilku lat współpracujemy przy różnych imprezach sportowych i profesjonalne podejście jest za każdym razem. Dziękuje Panu Tomku za fachowość, szybką realizację. Polecam wszystkim zainteresowanym poszukujących firmy z pomiarem czasu. Jesteście najlepsi!
Firma Herkules
Jako timer i organizator korzystam z systemu rejestracji dla ponad czterdziestu zawodów w roku, w tym biegów, nordic walking, triathlonów i sztafet.. Po zakończonych zapisach mogę spokojnie zająć się pomiarem czasu i mam pewność, że wszystko zostało zapięte na ostatni guzik.
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej kilka lat współpracy z firmą B4SPORT. Firma spełnia nasze oczekiwania w zakresie usług informatycznych w tym elektronicznego pomiaru organizowanych przez nas biegów oraz prowadzenia ich strony. Firma B4SPORT to zespół ludzi z doświadczeniem potrafiący się dostosować do potrzeb klienta. Gorąco polecam firmę B4SPORT.
Polonia Bydgoszcz SLA
Zdecydowanie polecamy B4SPORT jako wiarygodnego, sprawdzonego partnera do wspólnego przygotowania imprez i zawodów sportowych. Organizator otrzymuje nie tylko przyjazne i wygodne w obsłudze narzędzia cyfrowe, które ma możliwość w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb, dokładny pomiar czasu, ewidencję uczestników oraz życzliwość i merytoryczne wsparcie pracowników firmy na wszystkich etapach przygotowań.
Bydgoska Masa Krytyczna
Wielokrotnie korzystaliśmy z rozwiązań platformy b4sportonline.pl. Administrowanie procesem rejestracji na organizowane przez nas rajdy jest niezwykle proste. Polecamy to narzędzie Organizatorom dużych imprez, ale również tych małych. Możliwości, które daje platforma ułatwiają naszą pracę. Nie musimy zmieniać statusu płatności uczestnikom ręcznie, ani martwić się o listy startowe.
Ultramaraton Babia Góra
Z firmą B4Sport współpracujemy od kilku lat przy organizacji biegów górskich na Babiej Górze. Tak, to Oni podejmują się wykonania usługi pomiaru czasu na szczycie "Kró‭lowej Niepogody"! To Oni przebywają na szczycie Diablaka kilkanaście godzin, bo tyle czasu wymaga Ultramaraton Babia Góra. Są niezawodni pod każdym względem i w każdym momencie. Gorąco polecam!
Łemkowyna Ultra-Trail
Bardzo profesjonalna ekipa! Od 9 lat działamy w branży sportowej i przerobiliśmy kilka różnych firm. B4SPORT jest z nami od 3 lat już niezawodnie. Super sprawna i bieżąca obsługa, najmniejszy odsetek (a właściwie promil) niejasności z wynikami, a przede wszystkim super zaplecze IT, dzięki czemu ekipa B4 jest w stanie dostosować formularze zgłoszeniowe, zrobić nowe opcje przy płatnościach itp.
GORCE ULTRA-TRAIL
Jedna z niewielu firm pomiaru czasu reagująca naprawdę sprawnie na wszelkie zgłoszenia. Plusem jest również regularne poszerzanie oferty oraz elastyczne podejście do zleceń, zwłaszcza w obecnych czasach. Szczerze polecam.
Aktywna Bydgoszcz
W organizowanych przez nas zawodach liczy się przede wszystkim atmosfera, a dzięki możliwościom formularza zapisów zbieramy dokładnie te informacje od uczestników, które potrzebujemy. Cieszy nas również potencjał marketingowy systemu, pomagający nam przy rozmowach ze sponsorami.