Dopasowane rozwiązania zapisów elektronicznych dla organizatorów

Stwórz zapisy elektroniczne w 4 krokach

1
2
3
4
1

Wpisz podstawowe informacje

Wpisz podstawowe informacje

2

Wybierz pytania formularza

Wybierz pytania formularza

3

Ustaw opłatę startową

Ustaw opłatę startową

4

Określ dodatkowe szczegóły

Określ dodatkowe szczegóły

I ciesz się możliwościami platformy B4SPORTONLINE

 • SKLEP Z GADŻETAMI

  Do formularza zapisów możesz dodać sklep online, aby zawodnicy już podczas rejestrowania się mogli w ramach pakietu premium dokupić gadżety oferowane przez Ciebie lub sponsora.

 • Statystyki

  Masz możliwość monitorowania liczby wyświetleń strony i logotypów. Po zawodach możesz podsumować wszystkie statystyki i dowiesz się kim są Twoi uczestnicy.

 • KONTA ZAWODNIKÓW

  Każdy zawodnik, zapisany na wydarzenie, otrzyma indywidualne konto, gdzie może edytować dane oraz podejrzeć płatności. Może także sprawdzić swoje wyniki i statystyki.

 • NUMERY STARTOWE

  Jako Organizator imprezy z dostępem do bazy danych masz możliwość nadawania specjalnych numerów startowych wybranym zawodnikom.

 • Prosty Kontakt

  Pozostań w stałym kontakcie ze swoimi uczestnikami! Dodawaj aktualności i ważne komunikaty na stronie zapisów dla odwiedzających.

 • Kody rabatowe

  W prosty sposób twórz kody rabatowe procentowe lub na konkretne kwoty dla wybranych uczestników twoich zawodów sportowych!

 • Newslettery

  Masz dostęp do wysyłania kampanii e-mail do zawodników uczestniczących w Twojej imprezie sportowej. Buduj relacje z uczestnikami!

 • Konsultanci

  Nasz zespół jest gotów pomóc Ci poprawić oraz rozwinąć Twoją stronę zawodów, abyś mógł w pełni wykorzystać nasze oprogramowanie.

Zbuduj formularz na miarę Twoich zawodów

Dzięki platformie stworzysz formularz rejestracji dostosowany do Twoich zawodów – od prostych zapisów na małe biegi, po skomplikowane zapisy sztafet na zawody cykliczne. System pozwala Tobie w prosty sposób, bez pomocy programistów, zaprojektować całą witrynę dla Twojej imprezy - z możliwością dodawania aktualności, zakładek menu oraz wtyczek społecznościowych.

Zbuduj formularz na miarę Twoich zawodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

Starter

0 PLN

Professional

100 PLN

Wszechstronna obsługa

Wykorzystaj moduł “Vouchery”

Zachęć zawodników do wystartowania w kolejnej Twojej imprezie generując dla nich specjalne kody, które mogą wykorzystać przy zapisach na inne Twoje wydarzenia sportowe. Moduł ten sprawdzi też się gdy chcesz zapewnić elastyczność uczestnikom i pozwolić na rezygnacje z wydarzenia, bez konieczności zwracania opłaty startowej.

Dowiedz się więcej

Poszukujesz inspiracji lub chcesz zobaczyć jak wyglądają strony innych organizatorów?

Nadal masz pytania?
Skontaktuj się z nami

 • +48 720 855 445
 • +48 523 076 410
 • kontakt@b4sport.pl

Napisz!

Fundacja Bieg Rzeźnika
Poprzez system pomyślnie rejestrujemy tysiące zawodników na nasze zawody organizowane przez Fundację Bieg Rzeźnika. Zapisy w początkowej fazie są bardzo obciążone, a system sprawnie sobie z tym radzi. Bardzo cieszy nas również możliwość zarządzania listą rezerwową i wysyłka newsletterów.
Triahlon Polska
Zdecydowaliśmy się na B4SPORT, ponieważ zależy nam na profesjonalnej obsłudze już przed samymi zawodami. Bardzo podoba nam się to, że uczestnicy mogą nabyć nasze gadżety już w trakcie trwania rejestracji i dokonać płatności online w każdym momencie.
Runaway Polski Uciekinier
Zdecydowanie POLECAMY Firmę B4SPORT jako Partnera do imprez sportowych. Do zobaczenia na kolejnych eventach marki Runaway Polski Uciekinier.
BBL Team Police
Najlepsza firma pomiarowa! Od kilku lat współpracujemy przy różnych imprezach sportowych i profesjonalne podejście jest za każdym razem. Dziękuje Panu Tomku za fachowość, szybką realizację. Polecam wszystkim zainteresowanym poszukujących firmy z pomiarem czasu. Jesteście najlepsi!
Firma Herkules
Jako timer i organizator korzystam z systemu rejestracji dla ponad czterdziestu zawodów w roku, w tym biegów, nordic walking, triathlonów i sztafet.. Po zakończonych zapisach mogę spokojnie zająć się pomiarem czasu i mam pewność, że wszystko zostało zapięte na ostatni guzik.
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej kilka lat współpracy z firmą B4SPORT. Firma spełnia nasze oczekiwania w zakresie usług informatycznych w tym elektronicznego pomiaru organizowanych przez nas biegów oraz prowadzenia ich strony. Firma B4SPORT to zespół ludzi z doświadczeniem potrafiący się dostosować do potrzeb klienta. Gorąco polecam firmę B4SPORT.
Polonia Bydgoszcz SLA
Zdecydowanie polecamy B4SPORT jako wiarygodnego, sprawdzonego partnera do wspólnego przygotowania imprez i zawodów sportowych. Organizator otrzymuje nie tylko przyjazne i wygodne w obsłudze narzędzia cyfrowe, które ma możliwość w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb, dokładny pomiar czasu, ewidencję uczestników oraz życzliwość i merytoryczne wsparcie pracowników firmy na wszystkich etapach przygotowań.
Bydgoska Masa Krytyczna
Wielokrotnie korzystaliśmy z rozwiązań platformy b4sportonline.pl. Administrowanie procesem rejestracji na organizowane przez nas rajdy jest niezwykle proste. Polecamy to narzędzie Organizatorom dużych imprez, ale również tych małych. Możliwości, które daje platforma ułatwiają naszą pracę. Nie musimy zmieniać statusu płatności uczestnikom ręcznie, ani martwić się o listy startowe.
Ultramaraton Babia Góra
Z firmą B4Sport współpracujemy od kilku lat przy organizacji biegów górskich na Babiej Górze. Tak, to Oni podejmują się wykonania usługi pomiaru czasu na szczycie "Kró‭lowej Niepogody"! To Oni przebywają na szczycie Diablaka kilkanaście godzin, bo tyle czasu wymaga Ultramaraton Babia Góra. Są niezawodni pod każdym względem i w każdym momencie. Gorąco polecam!
Łemkowyna Ultra-Trail
Bardzo profesjonalna ekipa! Od 9 lat działamy w branży sportowej i przerobiliśmy kilka różnych firm. B4SPORT jest z nami od 3 lat już niezawodnie. Super sprawna i bieżąca obsługa, najmniejszy odsetek (a właściwie promil) niejasności z wynikami, a przede wszystkim super zaplecze IT, dzięki czemu ekipa B4 jest w stanie dostosować formularze zgłoszeniowe, zrobić nowe opcje przy płatnościach itp.
GORCE ULTRA-TRAIL
Jedna z niewielu firm pomiaru czasu reagująca naprawdę sprawnie na wszelkie zgłoszenia. Plusem jest również regularne poszerzanie oferty oraz elastyczne podejście do zleceń, zwłaszcza w obecnych czasach. Szczerze polecam.
Aktywna Bydgoszcz
W organizowanych przez nas zawodach liczy się przede wszystkim atmosfera, a dzięki możliwościom formularza zapisów zbieramy dokładnie te informacje od uczestników, które potrzebujemy. Cieszy nas również potencjał marketingowy systemu, pomagający nam przy rozmowach ze sponsorami.

© Copyright - B4SPORTONLINE

© Copyright - B4SPORTONLINE