Fakturownia to zaawansowane oprogramowanie do fakturowania online. Działa w chmurze, umożliwiając firmom łatwe i efektywne tworzenie oraz wysyłanie faktur. Organizatorzy zawodów sportowych mogą skorzystać z integracji na platformie b4sportonline.pl

Czytaj dalej

Jak pandemia koronawirusa COVID-19 wpływa na świat sportowy i organizacji biegów? Organizatorzy zawodów zmuszeni są do przekładania / odwoływania biegów. Uczestnicy coraz wyraźniej oczekują zwiększenia elastyczności regulaminów w planowaniu swoich startów. A w świecie po pandemii będą częściej rozważać sytuację pt. „A co jak zawody się nie odbędą, albo ja nie będą mógł / mogła wziąć udziału?” W związku z tym pojawia się wiele pytań, co opłatami startowymi wniesionymi przez uczestników. Aby rozwiązać ten problem uruchomiliśmy na B4SPORTONLINE.PL specjalny moduł – VOUCHERY.

Czytaj dalej

Zanim zawodnicy staną na linii startu, na Organizatorów czeka wiele wyzwań, aby w odpowiedni sposób przygotować zawody sportowe. Z całą pewnością jednym z pierwszych kroków, by impreza doszła do skutku jest stworzenie formularza rejestracji. Za pomocą platformy zapisów B4SPORTONLINE Organizator zaprojektuje go w sposób dostosowany do swoich potrzeb.

Czytaj dalej

Działania promocyjne w Internecie mogą przebiegać w różny sposób. Wraz ze wzrostem potencjału sieci pojawiły się niezliczone możliwości reklamy. Za jedną z bardziej skutecznych form uchodzi mailing reklamowy, niezwykle często wykorzystywany przez Organizatorów imprez biegowych, rowerowych czy triathlonu.

Czytaj dalej

Nad formą zapisów warto zastanowić się na długo przed ich otwarciem. Formularz rejestracyjny może okazać się kluczem do sukcesu w kontekście pozyskania atrakcyjnych sponsorów i zapewnienia niepowtarzalnej atmosfery na zawodach. Zebraliśmy dla Ciebie 4 zasady odpowiedniego formularza rejestracji.

Czytaj dalej