Единственная платформа

для полного контроля над мероприятиями

 • своя собственная форма регистрации
 • простая и функциональная панель администратора
 • низкие комиссии за онлайн-платежи

Название мероприятия:   

Единственная платформа

для полного контроля над мероприятиями

 • своя собственная форма регистрации
 • простая и функциональная панель администратора
 • низкие комиссии за онлайн-платежи

Запустите мероприятие в две минуты

1
2
3
4

Введите основную информацию

1

Введите основную информацию

Выберите вопросы анкеты

2

Выберите вопросы анкеты

Укажите стоимость участия

3

Укажите стоимость участия

Укажите дополнительные условия

4

Укажите дополнительные условия

Biegi z WOŚP

Stwórz zapisy na swój bieg za darmo!

Jak co roku wspieramy organizatorów biegów WOŚP w całej Polsce. Jeżeli jesteś jednym z nich, możesz utworzyć zapisy na bieg za darmo, wybierając pakiet WOŚP - VIP.

Zarejestruj zapisy na swój bieg WOŚP za darmo z Pakietem VIP!

biegiWOSP

Получите регистрационную анкету или целый сайт


Всестороннее обслуживание
 • выбор шаблона сайта
 • возможность подключения своего домена
 • настройка вида сайта
 • добавляйте собственные фото и видео
 • используйте мобильную версию своего сайта
 • создавайте любые категории и класификации

Управляйте мероприятием из любой точки планеты


 • Управляйте мероприятием с компьютера, планшета, телефона
 • Отслеживайте статистику и приходы
 • Создавайте скидочные купоны для участников
 • добавляйте новости и важные сообщения для своих участников
Уникальные возможности

Увеличивайте прибыль и привлекайте спонсоров


Инвестиция в будущее
 • Используйте зону для спонсоров на сайте
 • Продавайте гаджеты и сувениры сразу при регистрации
 • Высылайте рассылки и e-mail кампании
 • получайте статистику посещений
 • сделайте свое мероприятие выразительнее других
 • будьте в постоянном контакте со своими участниками

Тарифные планы

Basic

0 PLN

PRO

250 PLN

WOŚP - VIP

0 PLN

GORCE ULTRA-TRAIL
Jedna z niewielu firm pomiaru czasu reagująca naprawdę sprawnie na wszelkie zgłoszenia. Plusem jest również regularne poszerzanie oferty oraz elastyczne podejście do zleceń, zwłaszcza w obecnych czasach. Szczerze polecam
Aktywna Bydgoszcz
W organizowanych przez nas zawodach liczy się przede wszystkim atmosfera, a dzięki możliwościom formularza zapisów zbieramy dokładnie te informacje od uczestników, które potrzebujemy. Cieszy nas również potencjał marketingowy systemu, pomagający nam przy rozmowach ze sponsorami.
Fundacja Bieg Rzeźnika
Poprzez system pomyślnie rejestrujemy tysiące zawodników na nasze zawody organizowane przez Fundację Bieg Rzeźnika. Zapisy w początkowej fazie są bardzo obciążone, a system sprawnie sobie z tym radzi. Bardzo cieszy nas również możliwość zarządzania listą rezerwową i wysyłka newsletterów.
Triahlon Polska
Zdecydowaliśmy się na B4SPORT, ponieważ zależy nam na profesjonalnej obsłudze już przed samymi zawodami. Bardzo podoba nam się to, że uczestnicy mogą nabyć nasze gadżety już w trakcie trwania rejestracji i dokonać płatności online w każdym momencie.
Runaway Polski Uciekinier
Zdecydowanie POLECAMY Firmę B4SPORT jako Partnera do imprez sportowych. Do zobaczenia na kolejnych eventach marki Runaway Polski Uciekinier.
BBL Team Police
Najlepsza firma pomiarowa! Od kilku lat współpracujemy przy różnych imprezach sportowych i profesjonalne podejście jest za każdym razem. Dziękuje Panu Tomku za fachowość, szybką realizację. Polecam wszystkim zainteresowanym poszukujących firmy z pomiarem czasu. Jesteście najlepsi!
Firma Herkules
Jako timer i organizator korzystam z systemu rejestracji dla ponad czterdziestu zawodów w roku, w tym biegów, nordic walking, triathlonów i sztafet.. Po zakończonych zapisach mogę spokojnie zająć się pomiarem czasu i mam pewność, że wszystko zostało zapięte na ostatni guzik.
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej kilka lat współpracy z firmą B4SPORT. Firma spełnia nasze oczekiwania w zakresie usług informatycznych w tym elektronicznego pomiaru organizowanych przez nas biegów oraz prowadzenia ich strony. Firma B4SPORT to zespół ludzi z doświadczeniem potrafiący się dostosować do potrzeb klienta. Gorąco polecam firmę B4SPORT.
Polonia Bydgoszcz SLA
Zdecydowanie polecamy B4SPORT jako wiarygodnego, sprawdzonego partnera do wspólnego przygotowania imprez i zawodów sportowych. Organizator otrzymuje nie tylko przyjazne i wygodne w obsłudze narzędzia cyfrowe, które ma możliwość w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb, dokładny pomiar czasu, ewidencję uczestników oraz życzliwość i merytoryczne wsparcie pracowników firmy na wszystkich etapach przygotowań.
Bydgoska Masa Krytyczna
Wielokrotnie korzystaliśmy z rozwiązań platformy b4sportonline.pl. Administrowanie procesem rejestracji na organizowane przez nas rajdy jest niezwykle proste. Polecamy to narzędzie Organizatorom dużych imprez, ale również tych małych. Możliwości, które daje platforma ułatwiają naszą pracę. Nie musimy zmieniać statusu płatności uczestnikom ręcznie, ani martwić się o listy startowe.
Ultramaraton Babia Góra
Z firmą B4Sport współpracujemy od kilku lat przy organizacji biegów górskich na Babiej Górze. Tak, to Oni podejmują się wykonania usługi pomiaru czasu na szczycie "Kró‭lowej Niepogody"! To Oni przebywają na szczycie Diablaka kilkanaście godzin, bo tyle czasu wymaga Ultramaraton Babia Góra. Są niezawodni pod każdym względem i w każdym momencie. Gorąco polecam!
Łemkowyna Ultra-Trail
Bardzo profesjonalna ekipa! Od 9 lat działamy w branży sportowej i przerobiliśmy kilka różnych firm. B4SPORT jest z nami od 3 lat już niezawodnie. Super sprawna i bieżąca obsługa, najmniejszy odsetek (a właściwie promil) niejasności z wynikami, a przede wszystkim super zaplecze IT, dzięki czemu ekipa B4 jest w stanie dostosować formularze zgłoszeniowe, zrobić nowe opcje przy płatnościach itp.

Есть вопросы? Нужна помощь?

Если возникли вопросы, напишите нам. коллектив наших программистов и специалистов по маркетингу поможет Вам в организации. Мы с радостью пообщаемся с Вами о Ваших спортивных мероприятиях.
Посетите также наш блог где мы описываем организацию спортивных мероприятий.