Start

LOTTO - XII METROPOLIA BYDGOSZCZ  MARATON MTB

 

 

Komunikat!!!

Zawody LOTTO - XII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB nie obędą się w planowanym terminie 14 czerwca 2020. Obecne przepisy w zakresie epidemii COVID-19 nie pozwalają na organizację zawodów sportowych w zakresie wyścigów rowerowych. W przypadku kiedy zostanie zniesiona epidemia i obowiązujące obostrzenia podamy dokładny termin zawodów, zostanie on podany na co najmniej 30 dni wcześniej. Oczywiście wszystkie opłaty startowe zachowują swoją ważność. Uczestnicy zawodów, którzy jednak ze względu na nowy termin będą chcieli zrezygnować, mogą to uczynić – zwracamy 100% opłaty startowej. Prosimy o podanie nr konta i wpłaconej kwoty, ułatwi to zwrot. Informację proszę wysłać na priv lub email Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza. Robimy formę i do zobaczenia :)

 

 

 

 

Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB - ogólnopolskie  zawody MTB rozgrywane na terenach leśnych Puszczy Bydgoskiej położonej pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem.

Biuro zawodów mieści się w centrum Bydgoszczy na Placu Teatralnym
w sąsiedztwie rzeki Brdy.
Zawody są rozgrywane od roku 2009 na dystansie głównym 50km oraz 30km.
Od roku 2018 jest również dystans rodzinny -  dla najmłodszych, dystans  10km.


Maraton nakręca :  rowertour.com

W edycji 2020 obowiązuje limit zawodników :
dystans 50km -   250
dystans 30km -   500

dystans rodziny 10km -   50 ( rodzin/drużyn ) max 150 uczestników                                                                                                                                       

 

W ubiegłorocznej edycji udział łącznie wzięło udział 688 zawodników.
Zobacz edycję z roku 2019. 

Zobacz edycję z roku 2018. 

Organizator zawodów :
Stowarzyszenie „Rowerowa Brzoza”  przy współpracy Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI  METROPOLIA BYDGOSZCZ  MARATON MTB otrzymał Patronat Stowarzyszenia METROPOLIA BYDGOSZCZ to forma wyróżnienia inicjatyw, przedsięwzięć, wydarzeń i wydawnictw, które wzbogacają społeczne życie miast i gmin z obszaru stowarzyszenia, mają istotne znaczenie dla mieszkańców, służą propagowaniu godnych poparcia idei lub przyczyniają się do promocji obszaru Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz oraz kształtowania jego pozytywnego wizerunku.

                      

 

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem