O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgraną ekipą, której misją jest przede wszystkim zachęcanie innych do dbania o zdrowie. Trochę szaleństwa, trochę poczucia humoru, ale zawsze zdecydowanie prozdrowotnie! Razem biegniemy przez życie, nie tylko ku lepszej kondycji, ale również ku zdrowszej i pełnej radości przyszłości.

 

Fizjosport.org na przestrzeni lat…

 

Czym się zajmujemy?

Fizjobiegacze Szczecin
Propagujemy zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną. Prowadzimy zajęcia lekkoatletyczne, na których skupiamy się na technice biegu, treningu siły, wrażliwości wzrokowo-ruchowej i innych aspektach sportowych.
Bieg z Wąsem
Coroczny Bieg z Wąsem stanowi unikalne połączenie aktywności fizycznej z profilaktyką chorób nowotworowych wśród mężczyzn. To niezwykłe wydarzenie gromadzi setki uczestników, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy z charakterystycznym wąsem na twarzy biorą udział w biegu ku zdrowiu.
Kampania Męskie Zdrowie
W ramach Kampanii Męskie Zdrowie organizujemy bezpłatne badania, spotkania edukacyjne i wydarzenia. Krótko mówiąc podnosimy świadomość na temat profilaktyki nowotworowej wśród mężczyzn.
Kampania Kobiece Zdrowie
W ramach Kampanii Kobiece Zdrowie organizujemy bezpłatne badania, spotkania edukacyjne i wydarzenia. Krótko mówiąc podnosimy świadomość na temat profilaktyki nowotworowej wśród kobiet.

 

Dlaczego to robimy?

Promujemy zdrowy styl życia, który jest niewątpliwie kluczem do dobrego samopoczucia oraz inwestycją w siebie na lata. Dlatego warto zainwestować czas i wysiłek w dbanie o swoje zdrowie. W rezultacie szybko zauważysz pozytywne efekty.
Zwiększamy świadomość w zakresie profilaktyki nowotworowej. Bowiem najważniejszą rolę w  zapobieganiu chorobom nowotworowym odgrywają regularne badania, które pozwalają na wczesne wykrycie potencjalnych zmian. Co z kolei zwiększa szanse na skuteczne leczenie i powrót do zdrowia. Ponadto wczesne diagnozowanie chorób nowotworowych może znacznie wpłynąć na poprawę prognoz i przedłużenie życia.
Walczymy z tabu, poprzez nasze działania motywujemy do przełamywania lęku i wstydu związanego z wykonywaniem badań profilaktycznych.
W zdrowym ciele, zdrowy duch. Dzięki regularnym treningom, badaniom profilaktycznym i edukacyjnym, zapewniamy narzędzia i wiedzę potrzebną do podejmowania właściwych decyzji dotyczących zdrowia.
W grupie siła! Nasza społeczność motywuje, inspiruje i pomaga sobie nawzajem w osiąganiu zdrowia, formy fizycznej i satysfakcji z życia.

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie
Męskie Zdrowie
Mosznowładcy
Szczecińska Agencja Artystyczna
Kaloryfer
Ramirent
Pomorze zachodnie
Zalew
TVP3
Strefa
SI
Drobimex
WOPR
spsk1pum
Pracownia
klinika
BMW
KARR
Shadow Owners Group Poland
Broda i Tatuaż

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem