Lp. | Imię | Nazwisko | Numer startowy | Kategoria | Płeć | Państwo | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina | Rypina | SENIOR | Kobieta | Polska | Planet Baltic SUP Team | |
2 | Joep | Van Bakel | MASTERS M40 | Male | Netherlands | Zwetplassers Wormer | |
3 | Filip | Korczycki | MASTERS M40 | Mężczyzna | Polska | Spójnia Warszawa | |
4 | Mylo | Van Bakel | U-15 | Male | Netherlands | Zwetplassers | |
5 | Tije | Van Bakel | U-15 | Male | Netherlands | Zwetplassers | |
6 | Piotr | Hertel | SENIOR | Male | Poland | Wiskord Szczecin | |
7 | Marrit | Miedema | U-15 | Female | Netherlands | SUP Kids Makkum | |
8 | Lucie | Raab | SENIOR | Kobieta | Republika Czeska | TJ Kotva Braník | |
9 | Agnieszka | Rowinska | SENIOR | Kobieta | Polska | Planet baltic | |
10 | Kjell | De Bruyn | SENIOR | Male | Belgium | ||
11 | Alena | Hympanova | U-15 | Female | Czech Republic | ||
12 | Bart | Jansegers | MASTERS M40 | Male | Belgium | ||
13 | Andrius | Kulvinskas | MASTERS M40 | Male | Lithuania | LESF | |
14 | Alena | Voždová | MASTERS M40 | Kobieta | Republika Czeska | Livecross Neratovice | |
15 | Milan | Bělohoubek | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Republika Czeska | Livecross Neratovice | |
16 | Stanislav | Laryš | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Republika Czeska | Livecross Neratovice | |
17 | David | Raab | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Republika Czeska | TJ Kotva Braník | |
18 | Petra | Syrovátková | GRAND MASTERS M50 | Female | Czech Republic | SUP MB TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | |
19 | Anton | Birkicht | U-18 | Male | Germany | Rundendreher e.V | |
20 | Wim | Luyckx | SENIOR | Male | Belgium | Sup club kempen | |
21 | Kuba | Petrzilek | U-18 | Male | Czech Republic | PADLUJTE.CZ | |
22 | Pavel | Veselý | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Republika Czeska | CKC Turnov | |
23 | Grzegorz | Szpynda | SENIOR | Mężczyzna | Polska | WTS Orzeł Wałcz | |
24 | Mikołaj | Majdan | SENIOR | Mężczyzna | Polska | Sopocki Klub Żeglarski | |
25 | Marta | Apanasewicz | SENIOR | Kobieta | Polska | Sopocki Klub Żeglarski | |
26 | Mikołaj | Miczek | U-15 | Mężczyzna | Polska | RTW SUP CLUB | |
27 | Skadi | Langbein | U-18 | Kobieta | Niemcy | WPH Wander Paddler Havel e.V./ Havel Racers | |
28 | Linda | Syrovátková | U-18 | Female | Czech Republic | SUP MB TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | |
29 | Miloš | Syrovátka | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | SUP MB TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | |
30 | Tomáš | Hulswit | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | JBC SUP Club | |
31 | Antonín | Sázavský | U-18 | Male | Czech Republic | JBC SUP Club | |
32 | Tereza | Hulswit Sázavská | MASTERS M40 | Female | Czech Republic | JBC SUP Club | |
33 | Josef | Rechtacek | U-15 | Male | Czech Republic | JBC SUP Club | |
34 | Eliška | Hašková | U-15 | Female | Czech Republic | SUP MB | |
35 | Marlon Cem | Daskiran | U-18 | Mężczyzna | Germany | WPH e.V Berlin / Havel Racers | |
36 | Laila Joyce | Daskiran | U-18 | Kobieta | Germany | WPH e.V / Havel Racers | |
37 | Katerina | Trdlova | GRAND MASTERS M50 | Female | Czech Republic | JBC SUP Club | |
38 | Mikuláš | Trdla | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | JBC SUP Club | |
39 | Loranne | Vlemincx | U-15 | Kobieta | Niderlandy | kempensup | |
40 | Paweł | Działo | MASTERS M40 | Mężczyzna | Polska | KS Spójnia | |
41 | Krzysztof | Falkiewicz | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Polska | KS Spójnia Warszawa | |
42 | Joanna | Sadowska -Mirecka | MASTERS M40 | Kobieta | Polska | Planet Baltic | |
43 | Grzegorz | Sanocki | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Polska | ||
44 | Adam | Szed | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Polska | ||
45 | Tytus | Smoliński | MASTERS M40 | Mężczyzna | Polska | ||
46 | Małgorzata | Cieplińska | SENIOR | Kobieta | Polska | Sopocki Klub Żeglarski | |
47 | Radek | Šilar | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | ||
48 | Jaroslav | Soukup | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | Hudy Sup team | |
49 | Matyaš | Soukup | U-18 | Male | Czech Republic | HUDY SUP TEAM | |
50 | Valerie | Soukupová | U-15 | Female | Czech Republic | Hudy Sup team | |
51 | Marek | Fiala | GRAND MASTERS M50 | Male | Czech Republic | TJ Lokomotiva Cheb | |
52 | Pavla | Pantučková | MASTERS M40 | Female | Czech Republic | ||
53 | Andrzej | Siewierski | GRAND MASTERS M50 | Mężczyzna | Polska | Sopocki Klub Żeglarski | |
54 | Ema | Gorukova | U-15 | Female | Czech Republic | CKC Turnov | |
55 | Agata | Schwobova | U-15 | Female | Czech Republic | TJ Lokomotiva Cheb | |
56 | Wojciech | Rewaj | MASTERS M40 | Mężczyzna | Polska | Spójnia Warszawa | |
57 | Marie | Milotova | U-18 | Female | Czech Republic | TJ Kotva Braník | |
58 | Linus | Karlsson | SENIOR | Male | Sweden | Lomma SUP for life | |
59 | Marin | Hoeboer | U-15 | Female | Netherlands | De Zwetplassers | |
60 | Pauline | Ham | MASTERS M40 | Female | Netherlands | De Zwetplassers | |
61 | David | Veis | U-15 | Mężczyzna | Republika Czeska | BudeSport | |
62 | Tomasz | Rogalski | MASTERS M40 | Mężczyzna | Polska | SUP Silesia | |
63 | Matej | Smida | SENIOR | Male | Slovakia | Slavia UK Bratislava | |
64 | Kai | Carstens | U-18 | Mężczyzna | Germany | Wannseer-Kanu-Club e. V. | |
65 | Richard | Čermák | U-15 | Male | Czech Republic | Budesport | |
66 | Andrei | Ovodok | SENIOR | Male | Belarus | ||
67 | Daniele | Panicucci | GRAND MASTERS M50 | Male | Italy | ||
68 | Nikita | Fisenko | SENIOR | Mężczyzna | Polska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |
69 | Nathalie | Van Olmen | SENIOR | Kobieta | Belgia | Sup Club Kempen | |
70 | Maui | Sach | SENIOR | Male | Germany | - | |
71 | Pavlína | Kaňková | U-15 | Kobieta | Republika Czeska | BudeSport |