Dlaczego robimy bieg?

Chcemy zebrać pieniądze na zapewnienie stałej rehabilitacji dla Poli, zakupu ewentualnych środków pomocniczych, środków ortopedycznych, a także wspomóc prace nad znalezieniem leku na Zespół Retta. Chcielibyśmy również podnieść świadomość mieszkańców Chojnic i okolic poprzez mówienie o tym, czym jest Zespół Retta.

Cała kwota, którą przekazujesz za nabycie pakietu startowego wspiera cele charytatywne !Opłata za pakiet startowy to darowizna za którą nie wystawiamy paragonu/faktury.

W skład pakietu startowego wchodzi :

koszulka + ciepły posiłek + napój lub koszulka 2022 + ciepły posiłek + napój

Na terenie Fosy Miejskiej przewidziane są występy artystyczne, pokazy tańca, występ Queens Champions !

W trakcie trwania eventu odbędzie się kwesta do puszek, każda złotówka zebrana podczas kwesty trafi na subkonto Poli w Fundacji „Zdążyć z Pomocą” z tego konta są opłacane wyłącznie wydatki związane z rehabilitacją i leczeniem Poli. 

Na terenie parkingu przy Starym Spichlerzu atrakcje dla najmłodszych – ogromne dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, balony wypełnione helem.

Na parkingu będzie się również mieścić strefa gastro, zapraszamy na grilla, kawę oraz ciasto 

Theus
Kancelaria
Zblechtrans
ProEfekt
MarVinci
Helen Doron
Tartak Kotlarek
Centrum Optyczno Okulistyczne
Czyczepa
Stary Spichlerz
OSK Paweł Piontkowski
Słodko Gorzka
Powiat Chojnice
Marszałek Województwa Pomorskiego
Weekend FM

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem