Strona główna

Bike Winter Ultra Challenge – GSS Tour 440 km to wyzwanie adresowane dla miłośników kolarstwa, którym żadna pogoda nie jest straszna. 

Poczuj się jak uczestnik wielkiego kolarskiego touru, który na długiej wymagającej trasie musi walczyć z przeciwnościami, pokonywać niepogodę, zmęczenie i chwile zwątpienia. Uda ci się tego dokonać!

Twoim zadaniem jako uczestnika jest pokonanie w jak najkrótszym czasie 440 km - długość Głównego Szlaku Sudeckiego. Na interaktywnej mapie będziesz mógł śledzić swoje postępy. Czas na realizację tego wyzwania jest ograniczony - pokonywać kilometry można przez 30 dni.

Wydarzenie kończy się z pierwszym dniem wiosny - 21 marca 2021 roku. Jest to ostatni dzień na wgrywanie wyników.

Każdy, kto pokona w 30 dni 440 kilometrów, zaliczy naszą zimową próbę i stanie się prawdziwym Herosem i Zwycięzcą!

Co otrzymasz jako Uczestnik po pokonaniu trasy? Czeka na Ciebie pamiątkowy imienny certyfikat. Wygenerujesz go automatycznie po kliknięciu w swoje nazwisko na wynikach – będzie na Ciebie czekać już w sekundę po zakończeniu wyzwania.

Dodatkowo masz możliwość poszerzyć swój pakiet startowy o dowolny element dodatkowy. Co na Ciebie czeka? Pamiątkowy medal, bluza techniczna, bidon, komin, opaska oraz czapka – wszystko od najlepszej pod słońcem marki ATTIQ!

Pokonując pełne 440 km znajdziesz się na naszej Liście Chwały a 5 najlepszych kobiet i 5 mężczyzn umieścimy w Galerii Sław – „Bike Winter Ultra Challenge 440 km”

Cena naszego wyzwania w wersji podstawowej to zaledwie 30 zł (czyli 1 zł za dzień wyzwania).

 

Zobacz trasę w Traseo

Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy to zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego. Umożliwi on szybki kontakt z organizatorem i administratorem systemu.

Kliknij tutaj aby zgłosić problem