GSS Winter Ultra Challenge to nasze kolejne górskie ultra wyzwanie – tym razem w wersji zimowej! Twoim zadaniem jako uczestnika jest przebiegnięcie po trasie trailowej w całości lub chociażby ¼ długości Głównego Szlaku Sudeckiego. Dystans ten musisz pokonać w jak najkrótszym czasie, nie dłużej niż w 30 dni.

Czas na realizację tego wyzwania jest ograniczony. Musisz tego dokonać nie później niż do pierwszego dnia wiosny, czyli do 21 marca 2021 roku.

Dodatkowym utrudnieniem jest to, że aby Twój końcowy wynik został zaliczony, suma podejść/podbiegów musi być nie mniejsza niż 1% długości pokonanej przez Ciebie trasy.

Każdy, kto pokona w 30 dni liczbę kilometrów o długości minimum ¼ długości Szlaku GSS, zaliczy naszą zimową próbę i stanie się prawdziwym Herosem i zwycięzcą!

Co otrzymasz jako Uczestnik po pokonaniu trasy? Czeka na Ciebie piękny imienny certyfikat. Wygenerujesz go automatycznie po kliknięciu w swoje nazwisko na wynikach – będzie na Ciebie czekać już w sekundę po zakończeniu wyzwania.

Dodatkowo masz możliwość wejść w posiadanie unikalnych, najwyższej jakości nagród. Co na Ciebie czeka? Pamiątkowy medal, koszulka techniczna full print, komin, opaska oraz czapka – wszystko od najlepszej pod słońcem 😊 marki ATTIQ!

Uwaga! Podnieśliśmy poprzeczkę do dołączenia do Galerii Sław – jedynie prawdziwa elita będzie mogła się tam dostać. Wymagania, jakie musisz spełnić, aby się tam znaleźć:

  • Pokonanie pełnego dystansu wyzwania;
  • Suma podejść/podbiegów nie może być niższa niż suma podejść prawdziwego Głównego Szlaku Sudeckiego;
  • Zrealizowanie biegu w maksymalnie 15 dni.

Pamiętaj, że dla nas zwycięzcą jest każdy. Twoja motywacja i zaangażowanie są dla nas najważniejsze.

Cena naszego wyzwania w wersji podstawowej to zaledwie 30 zł (czyli 1 zł za dzień wyzwania).

 

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem