Main Page

Bike Winter Ultra Challenge – GSS Tour 440 km to wyzwanie adresowane dla miłośników kolarstwa, którym żadna pogoda nie jest straszna. 

Poczuj się jak uczestnik wielkiego kolarskiego touru, który na długiej wymagającej trasie musi walczyć z przeciwnościami, pokonywać niepogodę, zmęczenie i chwile zwątpienia. Uda ci się tego dokonać!

Twoim zadaniem jako uczestnika jest pokonanie w jak najkrótszym czasie 440 km - długość Głównego Szlaku Sudeckiego. Na interaktywnej mapie będziesz mógł śledzić swoje postępy. Czas na realizację tego wyzwania jest ograniczony - pokonywać kilometry można przez 30 dni.

Wydarzenie kończy się z pierwszym dniem wiosny - 21 marca 2021 roku. Jest to ostatni dzień na wgrywanie wyników.

Każdy, kto pokona w 30 dni 440 kilometrów, zaliczy naszą zimową próbę i stanie się prawdziwym Herosem i Zwycięzcą!

Co otrzymasz jako Uczestnik po pokonaniu trasy? Czeka na Ciebie pamiątkowy imienny certyfikat. Wygenerujesz go automatycznie po kliknięciu w swoje nazwisko na wynikach – będzie na Ciebie czekać już w sekundę po zakończeniu wyzwania.

Dodatkowo masz możliwość poszerzyć swój pakiet startowy o dowolny element dodatkowy. Co na Ciebie czeka? Pamiątkowy medal, bluza techniczna, bidon, komin, opaska oraz czapka – wszystko od najlepszej pod słońcem marki ATTIQ!

Pokonując pełne 440 km znajdziesz się na naszej Liście Chwały a 5 najlepszych kobiet i 5 mężczyzn umieścimy w Galerii Sław – „Bike Winter Ultra Challenge 440 km”

Cena naszego wyzwania w wersji podstawowej to zaledwie 30 zł (czyli 1 zł za dzień wyzwania).

 

Zobacz trasę w Traseo

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem