FAQ

Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://b4sportonline.pl/attiq_virrrtual_ultra_challenge/ oraz uiścić opłatę startową.  Wyzwanie rozpoczyna się w dniu załadowania pierwszego pliku z aktywnością przez uczestnika na swoim koncie na platformie b4sportonline.pl i trwa przez 30 dni. Po upłynięciu tego terminu, dodawanie kolejnych treningów będzie niemożliwe.  Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty.

1. Zaloguj się na swoim koncie na platformie B4SPORTONLINE.PL za pomocą loginu oraz hasła.

2. Kliknij zakładkę „Moje Wydarzenia”.

3. Na liście zawodów znajdź ATTIQ Virrtual Ultra Challenge i kliknij „Dodaj wynik”.

4. Wybierz sposób dodania wyniku z treningu.

  • Dodaj plik GPX  - wgraj plik GPX pobrany z aplikacji, którą zmierzony został dystans oraz czas (dowiedz się jak pobrać gpx tutuj). Twój rezultat zostanie automatycznie zsynchronizowany z platformą wyników.
  • Dodaj zdjęcie – wgraj plik w formacie jpeg, jpg, png. Wypełnij pola formularza – czas, data, dystans oraz przewyższenie. W przypadku ręcznego odczytu, wynik będzie musiał czekać na akceptację administratora. 

Uwaga! Jeżeli w danym dniu odbyłeś więcej niż 1 trening, pamiętaj, aby za każdym razem wgrać plik w tym samym formacie.      

5. Po dodaniu wyniku, będziesz mógł sprawdzić swoje rezultaty, wystarczy kliknąć „Wyniki” na liście wydarzeń.

Wyniki możesz sprawdzić TUTAJ. Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie WYNIKI.B4SPORT.PL w wydarzeniu ATTIQ VIRRRTUAL ULTRA CHALLENGE. 

Ty decydujesz co znajdzie się w pakiecie. Wybierając pakiet podstawowy otrzymujesz możliwość udziału w konkursach z nagrodami oraz możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowego dyplomu w wersji elektronicznej. 

Pakiet może zostać rozszerzony o pamiątkowy, personalizowany medal, koszulkę ATTIQ oraz opaskę ATTIQ.

Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. Do klasyfikacji końcowej liczyć się będzie wynik Twojego najlepszego wyzwania. Zachęcamy do poprawiania swoich wyników, gwarantujemy, że będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz zwiększy się Twoja szansa na nagrody.

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie może realizować swoje cele, wyznwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

Informację o przewyższeniach, które pokonałeś podczas swojego treningu otrzymujemy z pliku gpx. Pamiętaj, że na koniec wyzwania suma przewyższeń w postaci podbiegów musi wynosić min. 1%. Ideą tego założenia jest to, aby jak najbardziej zbliżyć się do ilości podbiegów na Głównym Szalku Beskidzkim.

Dokładną instrukcję dodawania pliku ze swoją aktywnością znajdziesz TUTAJ. Być może zastanawiasz się jak pobrać plik gpx. Jeżeli tak, więcej szczegółów na ten temat przeczytasz TUTAJ. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dodać więcej niż jeden plik dziennie, formaty plików, które dodajesz muszą być takie same.

Różnice w wyliczaniu przewyższeń w zależności od przyjętego algorytmu i że żaden nie jest w 100% precyzyjny ze względu na metody pomiaru wysokości przez GPS. Wszystkie aplikacje takiej jak Garmin, Strava czy Endomondo - stosują swoje algorytmy wygładzające przewyższenia. W niektórych sytuacjach podbieg przez nas liczony może być niższy bądź wyższy, dlatego początkowo wymagany próg 1,5% został obniżony do 1% aby uwzględnić tego typu różnice.

 

alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem