1

Liczba dni

1 km+

Długość szlaku

1 km

Minimalny cel

0 %

Minimalne przewyższenie

Zasady są proste:

1. Wyzwanie polega na przebiegnięciu solidnego ultra czyli minimum 100 km w czasie 30 dni lub dla bardziej zaawansowanych, prawdziwy test wytrzymałości – 475km+ (długość czerwonego szlaku Ustroń – Wołosate wg mapy traseo.

2. Możesz biec gdziekolwiek jesteś, liczy się długość biegu.

3. Załaduj dowód swoje aktywności (np. plik GPX). Zobacz jak dodać wynik.

4. Zdobądź unikalny medal i dyplom odpowiadający Twojemu osiągnięciu.

5. Wygraj atrakcyjne nagrody w losowaniu na konkursach!

6. Start w biegu kosztuje tylko 30 zł czyli 1zł/dzień. A o tym co jeszcze znajdzie się w pakiecie startowym decydujesz sam!

Biegi wirtualne
nie mają limitów, są dla każdego, to dobra zabawa

Jedna z nowszych form biegania to właśnie biegi wirtualne!

Jest to doskonała okazja do przetestowania i sprawdzenia swojej aktualnej formy, świetnej zabawy, poznania nowych osób, odkrycia w sobie ducha walki!

Przy okazji zdobądź szczyty takie jak Diabelski Szczyt, inaczej zwany Babia Góra czy Turbacz – szczyt Gorców.

ZAPISZ SIĘ
alternative

Mapa trasy ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge

Zostań zdobywcą Głównego Szlaku Beskidzkiego!
Pokonaj wirtualnie dystans z Ustronia do Wołosate o łącznej długości 475km.

Pokonaj wirtualnie dystans z Ustronia, gdzie odbywa się Piekło Czantorii, zamelduj się na trasie Ultramaratonu Babia Góra, poczuj klimat Festiwalu Biegowego w Krynicy na Jaworzyniej Krynickiej i zamelduj się na mecie w miejscowości Wołosate w Bieszczadach, gdzie odbywa się kultowy Bieg Rzeźnika. Trasa jest o łącznej długości 475km.

Główny Szlak Beskidzki to szlak górski im. Kazimierza Sosnowskiego. Jest najdłuższym szlakiem gór Polski, liczącym około 496 km, który przebiega przez Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski oraz Bieszczady. Rozciąga się on od Ustronia w Beskidzie Śląskim aż do Włosowatego w Bieszczadach. Wytyczony został w okresie międzywojennym przez Kazimierza Sosnowskiego i Mieczysława Orłowicza. Sosnowski zaprojektował zachodnią część szlaku od Ustronia do Krynicy, natomiast Orłowicz wschodnią. Szlak przebiega przez trzy województwa: śląskie, małopolskie i podkarpackie. Znakowany jest kolorem czerwonym i przebiega przez znane w całej Polsce szczyty takie jak: Barania Góra, Babia Góra, Turbacz, Lubań, Radziejowa, Cergowa i Halicz. Trasa pełna jest niesamowitych atrakcji, zabytków czy kościołów.

Nagrody

ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge

to nie tylko wyzwanie i udział w biegu wirtualnym. To również szereg niesamowitych nagród i niespodzianek.

alternative

Unikalne Medale

Każdy uczestnik biegu otrzyma wyjątkowy medal. W zależności od pokonanego dystansu medale będą miały różną formę i kolor. Dla śmiałków, którzy pokonają od 200 do 300km czekać będzie brązowy dyplom. Dla tych, którzych wynik znajdzie się w przedziale od 301 do 400km przygotowane zostały dyplomy w kolorze srebra. Wszyscy Ci którzy przekroczą próg 400km otrzymają medal złoty!

Dyplomy

Dla każdego uczestnika, który ukończył bieg przygotowany zostanie specjalny dyplom. W zależności od pokonanego dystansu. Dyplomy będą brązowe, srebrne lub złote, dokładnie tak jak medale.

alternative

Konkursy z nagrodami

W ramach wydarzenia ATTIQ Virrrtual Ultra Challenge udostępniane będą ciekawe konkursy, zabawy, w których będzie można zgarnąć ciekawe nagrody!

Pakiet startowy

Każdy zawodnik podczas zapisów ma możliwość rozszerzenia pakietu startowego o pamiątkową koszulkę oraz pamiątkową opaskę ATTIQ.

alternative
alternative

Galeria sław

Każdy Champion, który pokona trasę 475km dołączy do tablicy pamiątkowej czyli galerii sławy!

Wspomnienia i dobra zabawa

Biorąc udział w tym wirtualnym wydarzeniu otwierasz się na świetną zabawę! Współzawodnictwo, nowi znajomi i starzy przyjaciele oraz wyjście z domu to gwarancja świetnej zabawy!

alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative
alternative

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to create a ticket