Zapraszamy na Dobrą Piątkę!

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 i biorąc odpowiedzialność za zdrowie Uczestników, Wolontariuszy i Kibiców naszego wydarzenia, mając na uwadze wytyczne oraz zalecenia władz centralnych i regionalnych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Dobrej Piątki z dnia 25 kwietnia 2020.

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, pragniemy jednak wesprzeć działania, które mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Jeśli chodzi o termin zamienny, prosimy o wyrozumiałość - wciąż szukamy dogodnego terminu, który nie pokryje się z inną imprezą w naszym województwie.

Jeżeli opłacili Państwo już swój start, oczywiście dokonywane będą zwroty. Niestety z racji tego, że zapisy nie realizowane były bezpośrednio, tylko przez odpowiedni system, nie jesteśmy w stanie zrobić zwrotów automatycznie. W związku z tym bardzo prosimy o to, aby prośbę o zwrot kierować do naszej księgowej Adriany Kamińskiej na adres mailowy: dobrapiatka@gmail.com

Prosimy, aby w mailu podać:

- imię i nazwisko,

- nr konta,

- prosimy o załączenie potwierdzenia dokonanego przelewu za udział w biegu.

Apelujemy o cierpliwość, która nam wszystkim tak bardzo jest teraz potrzebna. To trudna sytuacja zarówno dla biegaczy jak i organizatorów.

Sami jesteśmy biegaczami i wiemy co takie decyzje oznaczają. Niemniej jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji to jedyna słuszna decyzja. Wierzymy, że spotkamy się na starcie, kiedy wszystko wróci do normy. 

Życzymy Państwu duuużo zdrówka!

Stowarzyszenie BBL Team Police i Gmina Dobra

25.04.2020 - Dobra Piątka
Distance: 5.00 km
Location: Dobra
25.04.2020 - Dobra Piątka - biegi dzieci
Distance: 400 m
Location: Dobra

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem