FAQ

1. Jak wystartować? Kiedy zaczyna się moje wyzwanie i ile mam czasu na pokonanie dystansu?

Aby wziąć udział w zawodach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://b4sportonline.pl/szlakiem_polskich_parkow_narodowych/, zapisać się do wybranego przez siebie wydarzenia oraz uiścić opłatę startową. Wyzwanie rozpoczyna się w dniu załadowania pierwszego pliku z aktywnością przez uczestnika na swoim koncie na platformie b4sportonline.pl i  kończy 30.11.2021. Po upłynięciu tego terminu, dodawanie kolejnych treningów będzie niemożliwe. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż 01.04.2021 oraz dzień zapłaty.

2. W jaki sposób dodać swój wynik?

Przejdź do pełnej instrukcji dodawania wyników.

1. Zaloguj się na swoim koncie na platformie B4SPORTONLINE.PL za pomocą loginu oraz hasła.

2. Kliknij zakładkę „Moje Wydarzenia”.

3. Na liście zawodów znajdź wydarzenie w którym bierzesz udział” i kliknij „Dodaj wynik”.

4. Wybierz sposób dodania wyniku z treningu. Dodaj plik GPX/TCX – wgraj plik GPX/TCX pobrany z aplikacji, którą zmierzony został dystans oraz czas. Twój rezultat zostanie automatycznie zsynchronizowany z platformą wyników. Dodaj zdjęcie – wgraj plik w formacie jpeg, jpg, png. Wypełnij pola formularza – czas, data oraz dystans. W przypadku ręcznego odczytu, wynik będzie musiał czekać na akceptację administratora. Uwaga! Jeżeli w danym dniu odbyłeś więcej niż 1 trening, pamiętaj, aby za każdym razem wgrać plik w tym samym formacie.

5. Po dodaniu wyniku, będziesz mógł sprawdzić swoje rezultaty, wystarczy kliknąć „Wyniki” na liście wydarzeń.

3. Gdzie mogę śledzić swoje postępy?

Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie WYNIKI.B4SPORT.PL w wydarzeniu "Szlakiem Parków".

4. Co zawiera pakiet startowy?

Pakiet startowy zawiera:

- obsługę informatyczną;
- elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy; 
- pakiet edukacji o parkach narodowych;
- elektroniczny certyfikat.

Dodatkowo każdy z uczestników może dokupić:

- pamiątkowy medal - 15 PLN
- pamiątkową koszulkę - 55 PLN
- pamiątkową opaskę -  15 PLN
 

5. Czy mogę wziąć udział w wyzwaniu więcej niż raz?

Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. Do klasyfikacji końcowej liczyć się będzie wynik Twojego najlepszego wyzwania. Zachęcamy do poprawiania swoich wyników, gwarantujemy, że będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz zwiększy się Twoja szansa na nagrody.

6. Czy mogę wgrać aktywność z udziału w innym wydarzeniu sportowym?

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie możesz realizować swoje cele, wyzwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

7. Co w przypadku popełnienia błędu przy rejestracji?

Zdarza się, że uczestnicy podadzą błędne dane przy rejestracji, przez co nie są w stanie zalogować się na swoje konto. Ponadto niektórzy przypisują się do nie tej kompanii, do której się planowało. W takich przypadkach należy zgłosić problem poprzez formularz zgłoszeniowy i oczekiwać na rozwiązanie sprawy

8. Czy można dołączyć do dwóch kategorii?

Jak najbardziej tak! Każdy uczestnik może wziąć udział w wydarzeniu dowolną ilość razy oraz zapisać się do obu kategorii. Należy jednak pamiętać, aby wypełnić wtedy dwa oddzielnie formularze zgłoszeniowe – do "Rowerzystów" i "Biegaczy/ NW/ Rolkarzy".

9. Czy w wydarzeniu mogą wziąć również dzieci?

Z racji dużego zainteresowania całych rodzin powstała specjalna kategoria “Kadeci”. Jest ona dedykowana dzieciom w wieku od 7 do 15 lat.

10. Czy istnieje możliwość uzyskania rabatu przy zamówieniu grupowym?

Przechodząc do opcji przesyłki, pojawia się możliwość “Wspólna dostawa z innym zawodnikiem – Za darmo”. W tym celu należy wpisać numer ID uczestnika, który opłacił już swój udział w wydarzeniu. Numer można znaleźć, logując się na B4SPORTONLINE i przechodząc do panelu “Mój profil”.

11. Jak wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar koszulki?

Dołączamy tabelę rozmiarów koszulek w modelu damskim oraz męskim, aby ułatwić każdej osobie wybór


 

12. Kiedy można spodziewać się wysyłki nagród?

Wiele osób, które zakończyło swoje wyzwanie pyta, w jakim czasie otrzymają zdobyte przez siebie nagrody. Nastąpi to do 30 dni od zakończenia całego wyzwania.

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem