FAQ

1. Jak wystartować? Kiedy zaczyna się moje wyzwanie?

Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ oraz uiścić opłatę startową. Dniem rozpoczęcia wyzwania jest data pierwszego załadowanego pliku z aktywnością przez uczestnika na swoim koncie na platformie b4sportonline.pl.  Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty. Wyzwanie ropoczyna się 13.03.2021, a kończy wraz z pierwszym dniem zimy – 21.12.2021

2. W jaki sposób dodać dane mojej aktywności do wyników?

Dokładną instrukcję dodawania pliku ze swoją aktywnością znajdziesz TUTAJ. Być może zastanawiasz się jak pobrać plik gpx? Jeżeli tak, więcej szczegółów na ten temat przeczytasz TUTAJ. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dodać więcej niż jeden plik dziennie, formaty plików, które dodajesz muszą być takie same.

3. Gdzie mogę śledzić moje postępy?

Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie http://wyniki.b4sport.pl/

4. Co zawiera pakiet startowy?

- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania;

- prowadzenie wszelkich klasyfikacji;

- pamiątkowy dyplom w wersji elektronicznej;

- pamiątkowy medal;

- pamiątkową chustę wielofunkcyjną – typu buff.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia pamiątkowej koszulki technicznej Tervel Revolution w cenie 55 zł.

5.Czy mogę wziąć udział w wyzwaniu więcej niż raz?

Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. Do klasyfikacji końcowej liczyć się będzie wynik Twojego najlepszego wyzwania. Zachęcamy do poprawiania swoich wyników, gwarantujemy, że będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz zwiększy się Twoja szansa na nagrody.

6.Czy mogę dodawać aktywności z udziału w innym biegu?

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie może realizować swoje cele, wyzwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie
MOSiR Zakopane
B4sport

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem