PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Salon - Serwis Rowerowy Wadecki

Rowerowe noclegi

 

Przyjeżdżając do Elbląga macie możliwość wybrania jednego z trzech rekomendowanych przez nas miejsc noclegowych. Oczywiście, macie w wyborze wolną rękę – na mapie Elbląga jest także dużo innych miejsc noclegowych. Nie bez przyczyny wskazaliśmy jednak te trzy obiekty. 

 

I tak, pozycja nr 1 to Camping** nr 61. Położony nad brzegiem rzeki Elbląg obiekt jest wielokrotnym laureatem konkursu MISTER CAMPING. Prowadzony przez czującą i rozumiejącą turystów Panią Bogusławę Sieczkę z przyjemnością powita maratończyków i sprawi, że dobrze wypoczną zarówno przed startem, jak i po Maratonie Elbląskim. Camping jest położony 1,1 km od startu/mety zawodów. Do dyspozycji są miejsca w domkach, miejsca pod namiot jak i campery. 

https://camping61.com.pl/

Pozycja nr 2 to Hotel Galeona**. Nie są się ukryć, że to na pewno mistrzowska miejscówka pod względem odległości od miejsca startu/mety. Jeżeli wybierzecie to miejsce noclegowe, to będzie Was dzieliło od nich … kilka pięter. Hotel bowiem mieści też biura elbląskiego oddziału PTTK i na jego parterze będzie biuro zawodów, a przed budynkiem będzie start i meta Maratonu Elbląskiego. Tak więc wybór adresu  przy ulicy Krótkiej 5 to bycie w samym  centrum imprezy. 

https://galeona.eu 

Pozycja nr 3 to Hotel Pod Lwem ***. Mieszczący się w odrestaurowanej kamienicy elbląskiej ,,Nówki Starówki” obiekt z figurą lwa na dachu jest prowadzony przez zaangażowaną rowerowo Rodzinę Mytych. Kwaterując się w nim możecie liczyć na zaangażowaną, rozumiejącą potrzeby rowerzystów ekipę, bezpieczne miejsce przechowania rowerów i odległość zaledwie 300 metrów od startu/mety.

https://hotelpodlwem.pl/ 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem