FAQ

Jak wystartować ? Kiedy zaczyna się moje 15-dniowe wyzwanie?

Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie : https://b4sportonline.pl/krewkibieg-DHK oraz uiścić opłatę startową za wygrany pakiet. 

Druga część wyzwania rozpocznie się od 22.11.2021. Od tego dnia możesz  załadować pierwszy plik z aktywnością na swoim koncie na platformie www.b4sportonline.pl i trwać będzie przez 15 dni. Po upływie tego terminu, dodawanie kolejnych treningów będzie niemożliwe. 

Pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty. 

 

Na czym polega wyzwanie ? 

 

Wyzwanie polega na pokonaniu minimalnego dystansu w wybrany sposób.

Biegnąc - dystans minimum 15 km w czasie 15 dni od momentu dokonania płatności za wybrany pakiet ( ok 1km dziennie  - to chyba nie aż tak dużo J )

Jadąc na rowerze – dystans minimum 75 km w czasie 15 dni od momentu dokonania płatności za wybrany pakiet  ( co to dla was, tylko ok 5 km dziennie  ) 

Jak widzicie kilometraż nie jest „zabójczy” a przez to dostępny także dla zupełnie początkujących adeptów ( kijki też dopuszczamy ). Mamy oczywiście nadzieję że nie poprzestaniecie na minimalnym dystansie i wasze wyzwanie zaowocuję dużą większą liczbą pokonanych kilometrów.

UWAGA !!!

Podczas zapisywania się na wyzwanie trzeba od razu zaznaczyć w jaki sposób chcemy pokonać wyzwanie. Biegnąc ( kijki również brane są pod uwagę ) czy jadąc na rowerze. 

 

Jak dodać dane moich aktywności do wyników? 

 

  1. Zaloguj się na swoim koncie na platformie B4SPORTONLINE.PL za pomocą loginu oraz hasła.
  2. Kliknij zakładkę „Moje Wydarzenia”.
  3. Na liście zawodów znajdź KrewkiBieg-DHK i kliknij „Dodaj wynik”
  4. Wybierz sposób dodania wyniku z treningu :

- Dodaj plik GPX – wgraj plik GPX pobrany z aplikacji, którą zmierzony został dystans oraz czas ( dowiedz się jak pobrać gpx tutaj ) . Twój wynik zostanie automatycznie zsynchronizowany z platformą wyników.

- Dodaj zdjęcie – wgraj plik w formacie jpeg, jpg, png. Wypełnij pola formularze : czas, dystans, data. W przypadku ręcznego odczytu, wynik będzie musiał czekać na akceptację administratora.

 

UWAGA!  Jeżeli w danym dniu odbyłeś więcej niż 1 trening, pamiętaj aby za każdym razem wgrać plik w tym samym formacie. 

5.Po dodaniu wyniku będziecie mogli sprawdzić swoje rezultaty, klikając „WYNIK” na liście wydarzeń. 

 

Gdzie mogę sprawdzić moje postępy ? 

Wyniki możesz sprawdzić TUTAJ. Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie WYNIKI.B4SPORT.PL w wydarzeniu krewkibieg-dhk

 

Co zawiera pakiet startowy i ile kosztuje? 

Sami decydujecie co ma się znaleźć w pakiecie. Wybierając dowolny pakiet dodatkowo otrzymujesz  możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowego dyplomu w wersji elektronicznej. 

Masz do wyboru różne pakiety. Każdy z pakietów zawiera część medalu z serii Krewki Bieg przypisaną do danego wydarzenia oraz wybraną odzież lub gadżet, w zależności od wybranego pakietu. 

A tak wyglądają pakiety. 

 

Dodatkowo jeśli spodobały się nasze produkty możesz dokupić  dodatkowo każdy z nich w naszym sklepie TUTAJ. 

UWAGA! Nie można dokupić dodatkowego medalu poza pakietem. 

 

Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu więcej niż jeden raz. 

Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. 

 

Czy mogę wgrać aktywność z innego wydarzenia sportowego ?

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie może realizować swoje cele, wyznawania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

 

Jak dodać plik z moją aktywnością ? 

Dokładną instrukcję dodawania pliku ze swoją aktywnością znajdziesz TUTAJ. Być może zastanawiasz się jak pobrać plik gpx. Jeżeli tak, więcej szczegółów na ten temat przeczytasz TUTAJ. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dodać więcej niż jeden plik dziennie, formaty plików, które dodajesz muszą być takie same.

 

Kiedy będą wysyłane pakiety i w jaki sposób? 

 

Wysyłka pakietów następuje do 30 dni po zakończeniu wyzwania. 

Pakiety startowe wysyłamy na terenie Polski spedycją UPS w cenie 15 zł brutto, poza granicę kraju Pocztą Polska w cenie 65 zł brutto. 

W przypadku nieosiągnięcia po 15 dniach przez zawodnika wymaganego minimalnego dystansu – wyzwanie zostaje nie zaliczone. Zawodnikowi nie przysługuje medal a jedynie pozostałe produkty które były przewidziane w wybranym pakiecie. 

Zawodnikowi nie przysługują również gratisy przewidziane przez organizatora oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu. 

 

Ile czasu potrwają poszczególne wyzwania ? 

 

Krewki Bieg „Światowy Dzień Krwiodawcy”       14.06.2021 - 30.07.2021

Krewki Bieg  „Dni Honorowego Krwiodawstwa”          22.11,2021 - 15.01.2022

 

Tak prezentuje się medal po złożeniu połówek z dwóch biegów. 

 

AWERS                                                                                            REWERS

 

Tryumf
HDK

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem