Dlaczego warto spróbować?

 

 

Jedna z nowszych form biegania to właśnie biegi wirtualne! Jest to doskonała okazja do przetestowania i sprawdzenia swojej aktualnej formy, świetnej zabawy, poznania nowych osób, odkrycia w sobie ducha walki bez wychodzenia z domu! Co w obecnym czasie panującej pandemii jest niezwykle ważne. Jesteś początkującym biegaczem, zawsze chciałeś spróbować swoich sił w zawodach jednak bałeś się konkurencji? A może jesteś zawodowym biegaczem a bieganie jest twoją życiową pasją? 

Spróbuj i weż udział w KrewkiBieg!

 

Biegi wirtualne nie mają limitów i są dla każdego!

Biegi wirtualne są dla każdego, dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem oraz pasjonatów. Biorąc udział w zawodach biegniesz jak chcesz, ile chcesz i sam nadajesz sobie tempo. Nie denerwujesz się mijającymi Cię współzawodnikami. Sam wybierasz trasę i okolicę do biegania! 

 

Ruch to zdrowie!

Od bardzo dawna wiadomo, że ruch przyczynia się do utrzymania organizmu człowieka w dobrym zdrowiu. Obecny czas jest trudny dla wszystkich. Zostaliśmy zamknięci w domach, gdzie ciężko samemu zmotywować się do ćwiczeń…. Biorąc udział w biegu wirtualnym masz okazję wyjść na dwór i w duchu rywalizacji zacząć treningi. Ruch na świeżym powietrzu na pewno przyczyni się do wzrostu odporności i poprawy samopoczucia.

 

Zamiast biegów!

W ostatnim czasie bardzo dużo biegów i wydarzeń odwołano. Bieg wirtualny może zastąpić i wypełnić pustkę! Rywalizacja z innymi biegaczami, dzielenie się swoim wynikiem, wygrany medal oraz niesamowita zabawa i emocje…. To wszystko oferują biegi wirtualne! Dlatego zamiast żałować odwołanych biegów warto wziąć udział w biegu wirtualnym!

 

Dobra zabawa!

Biorąc udział w biegu wirtualnym masz gwarancję dobrej zabawy i przeżycia niesamowitych emocji razem z innymi biegaczami, którzy tak jak Ty tęsknią za wyruszeniem na trasy najfajniejszych biegów.

Tryumf
HDK

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem