„KREWKI BIEG 2020” to połączenie sportu z piękną ideą Honorowego Krwiodawstwa w czasie pandemii koronawirusa. Zabawa ma na celu aktywizację w dwóch płaszczyznach, z jednej strony ruch poprzez bieganie a z drugiej oddawanie krwi wspierające Polskie społeczeństwo w tych trudnych czasach. Część środków ze sprzedaży pakietów będzie przeznaczona na produkcję Odznaczenia „Serce Legionu” Klubu Honorowych Dawców Krwi Legion, który będzie je przyznawał krwiodawcom i wolontariuszom. 

Ponieważ lasy są już otwarte ale na zawody przyjdzie nam jeszcze poczekać, zwłaszcza te większe i w tradycyjnej formie zapraszamy Was do wyzwania, które co istotne możecie połączyć z Waszą codzienną aktywnością i treningami.

Wyzwanie to dwa biegi, które bezpośrednio nawiązują do świąt krwiodawców tj. „Światowy Dzień Krwiodawcy” oraz „Dni Honorowego Krwiodawstwa”. W obu biegach będzie można zdobyć oddzielne medale, które połączone tworzą piękny wzór Polski z sercem oraz układem krwionośnym.

Czas trwania danego wyzwania (możliwość dołączenia) to:

Krewki Bieg „Światowy Dzień Krwiodawcy”       14.06-30.09.2020


Krewki Bieg  „Dni Honorowego Krwiodawstwa”              01.11 - 31.12.2020

 Tak prezentuje się medal po złożeniu połówek z dwóch biegów.

Tryumf
HDK

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem