FAQ

Aby wziąć udział w zawodach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://b4sportonline.pl/igrzyska_bohaterow_dla_niepodleglej/zapisy, zapisać się do "Biegaczy i piechurów" lub do "Cyklistów" (lub do obu naraz) oraz uiścić opłatę startową. Dniem rozpoczęcia wyzwania jest data pierwszego załadowanego pliku z aktywnością przez uczestnika na swoim koncie na platformie b4sportonline.pl i trwa ono przez 11 dni. Po upłynięciu tego terminu, dodawanie kolejnych treningów będzie niemożliwe. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty. Liczy się suma km, więc można dystans dzielić np. 2 km dziennie, aby osiągnąć cały dystans 11 km dla Piechurów lub 111 dla Cyklistów.
Przejdź do pełnej instrukcji dodawania wyników.
1. Zaloguj się na swoim koncie na platformie B4SPORTONLINE.PL za pomocą loginu oraz hasła.
2. Kliknij zakładkę „Moje Wydarzenia”.
3. Na liście zawodów znajdź “Mój bieg Niepodległości” i kliknij „Dodaj wynik”.
4. Wybierz sposób dodania wyniku z treningu. Dodaj plik GPX – wgraj plik GPX pobrany z aplikacji, którą zmierzony został dystans oraz czas (dowiedz się jak pobrać gpx tutaj). Twój rezultat zostanie automatycznie zsynchronizowany z platformą wyników. Dodaj zdjęcie – wgraj plik w formacie jpeg, jpg, png. Wypełnij pola formularza – czas, data oraz dystans. W przypadku ręcznego odczytu, wynik będzie musiał czekać na akceptację administratora. Uwaga! Jeżeli w danym dniu odbyłeś więcej niż 1 trening, pamiętaj, aby za każdym razem wgrać plik w tym samym formacie.
5. Po dodaniu wyniku, będziesz mógł sprawdzić swoje rezultaty, wystarczy kliknąć „Wyniki” na liście wydarzeń.
Wyniki możesz sprawdzić TUTAJ. Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie WYNIKI.B4SPORT.PL w wydarzeniu "Dla Niepodległej".
Ty decydujesz, co znajdzie się w pakiecie. Do wyboru masz pakiety:
Pakiet Brązowy w cenie 29 zł obejmujący jedenastodniową obsługę informatyczną; elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy, pakiet edukacji historycznej i elektroniczny certyfikat;
Pakiet Srebrny w cenie 45 zł obejmujący jedenastodniową obsługę informatyczną; elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy, pakiet edukacji historycznej, elektroniczny certyfikat i pamiątkowy medal;
Pakiet Złoty w cenie 99 zł obejmujący jedenastodniową obsługę informatyczną; elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy, pakiet edukacji historycznej, elektroniczny certyfikat, pamiątkowy medal i koszulkę techniczną;
Pakiet Platinum w cenie 109 zł obejmujący jedenastodniową obsługę informatyczną; elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy, pakiet edukacji historycznej, elektroniczny certyfikat, pamiątkowy medal, koszulkę techniczną i pins
 
Sportową rywalizację urozmaicamy mało znanymi ciekawostkami na temat odzyskania Niepodległości przez Polskę, a także dajemy możliwość wygenerowania pamiątkowego dyplomu w wersji elektronicznej oraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Dodatkowo każdy z uczestników może dokupić:
– pamiątkową koszulkę full print marki Tervel! wykonaną z materiału Tervel Revelation w cenie 60 zł
– pamiątkowy sportowy plecak treningowy marki Tervel wykonany w technologii Full Pront w cenie 35 zł
– pamiątkowy medal w cenie 20 zł
– pamiątkowy pins w kształcie medalu w cenie 15 zł
Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. Do klasyfikacji końcowej liczyć się będzie wynik Twojego najlepszego wyzwania. Zachęcamy do poprawiania swoich wyników, gwarantujemy, że będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz zwiększy się Twoja szansa na nagrody.
Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie może realizować swoje cele, wyzwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.
Zdarza się, że uczestnicy podadzą błędne dane przy rejestracji, przez co nie są w stanie zalogować się na swoje konto. Ponadto niektórzy przypisują się do nie tej kompanii, do której się planowało. W takich przypadkach należy zgłosić problem poprzez formularz zgłoszeniowy i oczekiwać na rozwiązanie sprawy
Jak najbardziej tak! Każdy uczestnik może wziąć udział w wydarzeniu dowolną ilość razy oraz zapisać się do obu kompanii. Należy jednak pamiętać, aby wypełnić wtedy dwa oddzielnie formularze zgłoszeniowe – do "Biegaczy i piechurów" i do "Cyklistów".
Z racji dużego zainteresowania całych rodzin powstała specjalna kategoria “Kadeci”. Jest ona dedykowana dzieciom w wieku od 7 do 15 lat.
Przechodząc do opcji przesyłki, pojawia się możliwość “Wspólna dostawa z innym zawodnikiem – Za darmo”. W tym celu należy wpisać numer ID uczestnika, który opłacił już swój udział w wydarzeniu. Numer można znaleźć, logując się na B4SPORTONLINE i przechodząc do panelu “Mój profil”.
Dołączamy tabelę rozmiarów koszulek w modelu damskim oraz męskim, aby ułatwić każdej osobie wybór
Wiele osób, które zakończyło swoje wyzwanie pyta, w jakim czasie otrzymają zdobyte przez siebie nagrody. Nastąpi to do 30 dni od zakończenia całego wyzwania.
Jedną z cech, które wyróżniają nas na tle innych wydarzeń wirtualnych, jest wiedza, którą przekazujemy uczestnikom. Dlatego każdego dnia aktywności każdy biegacz czy cyklista otrzymuje wiadomość e-mail z newsletterem oraz linkiem do bloga historycznego. Jeśli zauważasz, że wiadomości nie docierają na Twoją skrzynkę, nie ma ich w spamie oraz żadnym innym folderze, wpisz adres igrzyskabohaterów@b4sport.pl do listy swoich kontaktów oraz w ustawieniach poczty oznacz go jako bezpieczny, a nie spam.

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem