Zaproszenie

Uwierzycie, że to już dziewiąta edycja?! 27 czerwca zapraszamy Was na Bydgoskie Święto Cykliczne.

Idea Święta Cyklicznego narodziła się kilka lat temu jako cykl imprez odbywających się w tym samym czasie w kilkunastu miastach Polski. Głównym celem jest promocja roweru jako alternatywnego środka transportu i pokazanie, że cykliści potrafią się dobrze bawić. Wykorzystujemy przerwę w kolejnych falach COVID-19 i z przyjemnością zapraszamy Was na kolejną edycję Bydgoskiego Święta Cyklicznego.

Dziewiąta edycja tej imprezy wpisuje się w rywalizację o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i będzie miało charakter rodzinnego przejazdu przez Bydgoszcz. Wyruszymy o godz. 10:00 ze Starego Rynku i ulicami naszego Miasta przejedziemy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku na radosny piknik. Każdy uczestnik otrzyma zestaw startowy, a w nim:

- torba na plecy,

- bon na posiłek,

- ubezpieczenie podczas rajdu,

- imienny numer startowy.

Opłata startowa wynosi 10 zł. Po przyjeździe do Ostromecka zaprosimy Was na kiełbaskę z grilla i konkursy z nagrodami. Limit uczestników wynosi 250 osób. 

Impreza jest finansowana ze środków Miasta Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy!

 

Miasto Bydgoszcz
Bazar Rowerowy

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem