Zaproszenie

Bydgoskie Święto Cykliczne 2019 

 

Już 2 czerwca odbędzie się kolejna edycja bydgoskiego Święta Cyklicznego. Setki rowerzystów wyruszą z Placu Wolności ulicami naszego miasta, by zakończyć przejazd piknikiem w Ostromecku.

 

Idea Święta Cyklicznego narodziła się kilka lat temu jako cykl imprez odbywających się w tym samym czasie w kilkunastu miastach Polski. Głównym celem jest promocja roweru jako alternatywnego środka transportu i pokazanie, że cykliści potrafią się dobrze bawić. Po raz siódmy możemy Was zaprosić do wielkiej rowerowej zabawy, która łączy rodzinną aktywność z wypoczynkiem na łonie natury.

 

2 czerwca o godz. 10:00 spotykamy się na Placu Wolności i stamtąd wyruszymy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku. Każdy z uczestników otrzyma zestaw startowy, a w nim:

  • worek na plecy (dla pierwszych 600 opłaconych i zarejestrowanych osób),
  • opaska odblaskowa (dla pierwszych 600 opłaconych i zarejestrowanych osób),
  • bon na posiłek (kiełbaska z grilla z dodatkami) w Ostromecku,
  • ubezpieczenie podczas przejazdu,
  • imienny numer startowy.

Opłata startowa: 5 zł.


Co nas czeka w Ostromecku?

Wypoczynek w cieniu zabytkowego pałacu, quizy, znakowanie rowerów, bezpłatne przeglądy rowerów, pokazy miasteczko ruchu drogowego i zabawy zręcznościowe. Przygotujemy kilka konkursów, w których będzie można zdobyć cenne nagrody, w rower miejski!

Impreza jest finansowana ze środków Miasta Bydgoszcz.

                   

 

Miasto Bydgoszcz
Bazar Rowerowy

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to create a ticket