Zaproszenie

W nieco innym terminie i zmienionej formule, ale odbędzie się – 6 września br. zapraszamy Was na ósmą edycję Bydgoskiego Święta Cyklicznego.

Idea Święta Cyklicznego narodziła się kilka lat temu jako cykl imprez odbywających się w tym samym czasie w kilkunastu miastach Polski. Głównym celem jest promocja roweru jako alternatywnego środka transportu i pokazanie, że cykliści potrafią się dobrze bawić. Pandemia COVID-2019 spowodowała „zamrożenie” rowerowych imprez, ale zdecydowaliśmy o zmianie formy tak, aby impreza odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Tegoroczne Święto Cykliczne, wpisujące się w Rywalizację o Rowerowy Puchar Polski, będzie miało charakter rajdu turystycznego. 6 września przejedziemy ze Starego Rynku do Ostromecka drogami rowerowymi, w mniejszych grupach niż to miało miejsce zazwyczaj. Ograniczamy również liczbę – do 150 uczestników. Mamy jednak nadzieję, że będziecie wracać z tej imprezy z uśmiechami na twarzy, bo aktywność na rowerze ma sprawiać Wam mnóstwo radości. Każdy z uczestników otrzyma:

- pamiątkowy t-shirt,

- opaskę odblaskową,

- bon na posiłek,

- ubezpieczenie podczas rajdu,

- imienny numer startowy.

Opłata startowa wynosi 5 zł. Podczas zapisywania się należy wybrać godzinę startu – ze Starego Rynku będziemy wyruszać co 15 minut w mniejszych grupach. Po przyjeździe do Ostromecka zaprosimy Was na kiełbaskę z grilla i do udziału w konkursach.

Impreza jest finansowana ze środków Miasta Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy!

Miasto Bydgoszcz
Bazar Rowerowy

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem