Zaproszenie

Bydgoskie Święto Cykliczne 2022

12 czerwca 2022 roku zapraszamy na Bydgoskie Święto Cykliczne. Impreza ma charakter rajdu rowerowego połączonego z piknikiem rodzinnym w Ostromecku.

Święto Cykliczne zrodziło się ponad dekadę temu jako ogólnopolska idea łącząca największe miasta Polski. W tym samym czasie w wielu punktach na mapie naszego kraju odbywały się rajdy rowerowe połączone z promocją ruchu rowerowego i nastawieniem na aktywny wypoczynek. Z czasem liczba miast zaangażowanych w tę akcję zaczęła maleć, ale w Bydgoszczy wszystko pozostaje bez zmian! 12 czerwca zapraszamy Was na X Bydgoskie Święto Cykliczne! Uwierzycie, że to już okrągły jubileusz?

W drugą niedzielę czerwca startujemy o godz. 10:00 ze Starego Rynku, skąd przez Bydgoszcz przejedziemy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Ostromecku. Każdy uczestnik w trakcie zapisów wybiera zestaw: bez posiłku (20 zł) lub z posiłkiem – grillowaną kiełbaską (30 zł). Poza bonem na posiłek w zestawie startowym znajdziecie:

  • pamiątkową koszulkę techniczną (dla pierwszych 100 osób),
  • rowerowy gadżet (dla osób z numerami 101 – 200),
  • imienny numer startowy,
  • możliwość wzięcia w konkursie z cennymi nagrodami,
  • ubezpieczenie.

Po przyjeździe do Ostromecka będzie można odpocząć w cieniu zabytkowego pałacu i wziąć udział w szeregu przygotowanych przez nas atrakcji. Planujemy zorganizowanie konkursów z główną nagrodą w postaci roweru, na dzieci będą czekali animatorzy. Nie zabraknie też bezpłatnych przeglądów rowerów. 

Pracujemy jeszcze nad kolejnymi atrakcjami tak, aby wzbogacić tę dziesiątą edycję. Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą zaprezentować się podczas tej imprezy lub wzbogacić zestawy startowe. 

Osoby zainteresowane współpracą lub mające problem z zapisami prosimy o kontakt: e-mail: kontakt@masa.bydgoszcz.pl, tel. 507 936 418.

 

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Miasta Bydgoszcz.

Miasto Bydgoszcz
Bazar Rowerowy
Animilandia