Kalendarz wydarzeń / Event Calendar

Main Page

Uwaga Biegacze/Kijkarze!

Poniżej przedstawiam listę Osób, którzy uczestniczyli w trzech biegach/marszach NW oraz zadleklarowali (poprzez wpłacenie wpisowego na bieg/marsz) chęć udziału w "IV Mikołajkowym Krossie Górskim z Komandorkiem u Kantego". Jeżeli zaszczycicie Nas swoją obecnością w grudniu w Kantym, odbierzecie pamiątkową statuetkę za cztery biegi/marsze.

Wobec powyśzego proszę sprawdzić, czy wszystko w porządku, ponieważ w poniedziałek tj., 02.12.2019 r. listę wysyłam do grawerowania!!!

Proszę Państwa na liście rezerwowej sa dodatkow osoby, które zadeklarowały oddanie krwi a jej nie oddały i nie opłaciły wpisowego. Być może są jakieś nieścicłości w płatności, wobec powyższego proszę o bardzo szybki kontakt e-mailowy w celu wyjaśnienia.

Zabezpieczyłem dodatkowo 20 pakietów, wobec powyższego będzie można zapisac się w dniu biegu, jednakże będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Proponuję dla tych osób przybyć do Biura Zawodów o godz. 09.00.

Prosimy o przyłączenie się do akcji organizowania paczek dla:

1. Alberciaków w Słupsku (zbieramy: słodycze, skarpetki, kosmetyki itp.)

2. Dzieci niepełnosprawych z Damnicy (zbieramy: słodycze i materały papiernicze, farbki, kolorowanki, gry, kosmetyki dla młodzieży, maskotki-nowe)

3. Chorych z oddziałów onkologii i chemioterapii oraz dla dzieci z oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku (zbieramy: głównie słodycze, dla dzieci maskotki - nowe)

 

 

Bieg/NW

1

Andrzejczak Sławomir

2

Antosik Basia

3

Antosik Julia

4

Antosik Mikołaj

5

Antosik Grażyna

6

Bancewicz Radosław

7

Bikun Łukasz

8

Borodziuk Aneta

9

Lewicz Jan

10

Cholewiński Artur

11

Lewicz Ewa

12

Dadacz Rafał

13

Duda Róża

14

Fruba Andrzej

15

Grachel Przemysław

16

Gzik Radosław

17

Jaremczak Renata

18

Jęcek Krzysztof

19

Kaczmarowski Andrzej

20

Kaniuk Maja

21

Karaś Radosław

22

Karwasz Krzysztof

23

Kaziów Ryszard

24

Korzeń Grzegorz

25

Koch Katarzyna

26

Konkel Agnieszka

27

Konkel Joanna

28

Kośla Justyna

29

Kowalczyk Justyna

30

Kowalski Bartosz

31

Krygier Ireneusz

32

Książek Waldemar

33

Kubiński Rafał

34

Lewandowska Maria

35

Lewandowska Sylwia

36

Lewandowski Adam

37

Justek Adaś

38

Osiński Wojciech

39

Maciejewski Tomasz

40

Małecki Tomasz

41

Marczak Małgorzata

42

Marzec Andrzej

43

Michalak-Małecka Anna

44

Minko Bartosz

45

Motowidło-Zawadzka Izabella

46

Mrozik Joanna

47

Mrugalski Stanisław

48

Murawski Rafał

49

Myszkowski Maciej

50

Nizioł Małgorzata

51

Nizioł Patryk

52

Piekarska Aneta

53

Sidor Mariusz

54

Skibiński Rafał

55

Szafaniec-Jęcek Iwona

56

Szczypek Elżbieta

57

Szmigiero Agnieszka

58

Szmigiero Kacper

59

Szmigiero Kamila

60

Szumska Monika

61

Trusiak Agnieszka

62

Turczyn Grzegorz

63

Szybut Roma

64

Urban Ewelina

65

Weiland Adrian

66

Weiland Agnieszka

67

Weiland Cyprian

68

Wilkołek-Szudarska Saturnina

69

Wojciekian Stanisław

70

.....................................

71

.....................................

72

.....................................

73

Zaniewski Grzegorz

74

.....................................

75

Żurawik Piotr

76

.....................................


 
 
 
KALENDARZ NA 2019 r.

Biegi charytatywne w Kantym - uczestnictwo w czterech imprezach upoważnia do odbioru okolicznościowej statuetki w dniu 07.12.2019 r.:

16.03.2019 r. - „III Słupski Bieg Kaziuków - Kaziukowa Piątka” - zrealizowano

22.06.2019 r. - "Bieg na K2" - zrealizowano

07.09.2019 r. "IV Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego" - zrealizowano

07.12.2019 r. "IV Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego"

 

Imprezy dodatkowe:

12.05.2019 r. - „II Bieg Pałacowy” -Damnica - zrealizowano

05.10.2019 r. - "Bieg Przyjaźni" - Redzikowo - zrealizowano