Do najbliższej imprezy pozostało:

Aktualności

UWAGA:

Proszę opłacić w trybie pilnym bieg 23.09.2023 r. (Dzieci i Młodzież szkolna startuje bez opłaty startowej i traktowani są jako Zawodnicy opłaceni).

 

 

 

 

Kochani,

Z uwagi na ciągle zmieniające się preferencje uczestników wydarzeń sportowych, prosimy o wypełnienie Ankiety, która pozwoli Nam na ukierunkowanie organizacji eventów zgodnie z Waszymi upodobaniami. Ankieta jest anonimowa i wykorzystywana będzie tylko i wyłącznie do celów informacyjnych oraz naukowych.

Dziękujemy serdecznie:)

Poniżej link do Ankiety:

Ankieta uczestnika wydarzeń sportowych - Formularze Google

 

 

Uwaga:

W związku z rozpoczęciem obchodów 100-lecia Lasów Państwowych, po ustaleniach z Naszymi partnerami: Nadleśnictwem “Leśny Dwór” i Parafią pw. św. Jana Kantego w Słupsku podjęliśmy decyzję o zmianie terminu “Biegu przełajowego im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego”. Bieg odbędzie się 23.09.2023 roku (sobota), czyli tak jak był pierwotnie planowany. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie pasował powyższy termin. Za powyższe zmiany serdecznie przepraszamy i liczymy na dużą frekwencję i zabawę na dwóch dystansach na znanych, trudnych ścieżkach leśnych Lasku Południowego.

Liczymy także, że zbiórka darów dla "Alberciaków" także będzie owocna, przypominamy, że zbieramy środki higieny osobistej dla bezdomnych do dnia 23.09.2023 roku.

Zapraszamy do zapisów Wszystkich, w szczególności Dzieci i Młodzież, dla których start jest za free.

Pozdrawiamy serdecznie:)

Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy to zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego. Umożliwi on szybki kontakt z organizatorem i administratorem systemu.

Kliknij tutaj aby zgłosić problem