№ | Imię | Nazwisko | Numer startowy | Miejscowość | Klub | Pracownicy KGHM Polska Miedź S.A. oraz Grupy Kapitałowej KGHM | Mieszkańcy Gminy Rudna | Mieszkańcy Gminy Grębocice | Mieszkańcy Gminy Polkowice |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek | Wachnik | 123 | Lubin | ZG Run | Tak | |||
2 | Grzegorz | Szlachter | 119 | Lubin | KGHM ZG RUN | Tak | |||
3 | Tomasz | Kłobus | 99 | Radwanice | Tak | ||||
4 | Paweł | Regulski | 112 | Lubin | Tak | ||||
5 | Marcin | Gniewosz | 84 | Rudna | Cross Straceńców Team | Tak | Tak | ||
6 | Stanisław | Gniewosz | 85 | Rudna | Cross Straceńców Team | Tak | |||
7 | Andrzej | Janas | 91 | Legnica | Tak | ||||
8 | Angelika | Mróz | 108 | Lubin | |||||
9 | Angelika | Mróz | 109 | Lubin | |||||
10 | Katarzyna | Kita | 98 | Lubin | Tak | ||||
11 | Sebastian | Cupiał | 80 | Polkowice | Tak | Tak | |||
12 | Andrzej | Kołodziej | 100 | Miłkowice | KS ACTIVE URAN | ||||
13 | Krzysztof | Kurek | 102 | Miłkowice | Ks activeuran | ||||
14 | Antoni | Szlachter | 120 | Lubin | MLKS Sokół Lubin | ||||
15 | Edyta | Michałowska | 106 | Lubin | Tak | ||||
16 | Anna | Slania | 116 | Lubin | |||||
17 | Aneta | Adamek | 71 | Głogów | AS | ||||
18 | Sławomir | Waluk | 125 | Głogów | AS | ||||
19 | Kamil | Jarkowski | 92 | Lubin | Tak | ||||
20 | Basia | Cichoń | 79 | Glogow | Tak | ||||
21 | Leszek | Wspaniały | 128 | Serby | Team Cross Straceńców | ||||
22 | Beata | Ucinek | 122 | Głogów | CROSS STRACEŃCÓW TEAM | ||||
23 | Kamil | Gruszka | 87 | Polkowice | Tak | Tak | |||
24 | Tomasz | Czuń | 81 | Rudna | Tak | Tak | |||
25 | Katarzyna | Repa Gruszczyńska | 113 | Ziemnice | |||||
26 | Tomasz | Gruszczyński | 86 | Ziemnice | |||||
27 | Aleksandra | Mazan | 105 | Głogów | Balcerzak Run for Fun | ||||
28 | Konrad | Błażejczak | 73 | Głogów | |||||
29 | Barbara | Cichoń | 78 | Głogów | Tak | ||||
30 | Joanna | Jasik | 93 | Legnica | |||||
31 | Mariusz | Tokarczyk | 121 | Legnica | Olaws Złotoryja | ||||
32 | Łukasz | Garliński | 83 | WIELOWIEŚ | Kb krokus Kwiatkowice | ||||
33 | Patrycja | Bogacz | 74 | Wodnica | Wołów Biega | ||||
34 | Patryk | Pieniążek | 110 | Polkowice | KGHM ZG RUN | Tak | Tak | ||
35 | Kamil | Adamek | 72 | GŁOGÓW | ALE URWAŁ! | Tak | |||
36 | Piotr | Krawczyk | 101 | LEGNICA | |||||
37 | Katarzyna | Kiełczyńska | 97 | Lubin | Tak | ||||
38 | Krzysztof | Grzelak | 88 | Obiszów | Tak | ||||
39 | Jarosław | Reszetar | 114 | Lubin | Tak | ||||
40 | Krzysztof | Sut | 117 | Głogów | |||||
41 | Robert | Kapiec | 95 | Lubin | parkrun Lubin | ||||
42 | Grzegorz | Bogunia | 75 | Głogów | Cross Straceńców Team | ||||
43 | Krystyna | Borysławska | 77 | Trzęsów | Tak | ||||
44 | Adam | Mroz | 107 | Lubin | |||||
45 | Dorota | Bojaryn | 76 | Lubin | Tak | ||||
46 | Agnieszka | Rapa | 111 | Legnica | |||||
47 | Krzysztof | Kaźmierczak | 96 | Ruszowice | |||||
48 | Bartosz | Wolniak | 126 | Rudna | Tak | Tak | |||
49 | Anna | Wolniak | 127 | Rudna | Tak | Tak | |||
50 | Krzysztof | Foterek | 82 | Kotla | Team Hajduk | ||||
51 | Rafał | Szkop | 118 | Lubin | KGHM ZG RUN | ||||
52 | Maria | Rożewska | 115 | Obiszów | Tak | ||||
53 | Robert | Walkowiak | 124 | Modła | KGHM ZG RUN | Tak | |||
54 | Anna | Jaślar | 94 | Polkowice | GruBiKo | Tak | |||
55 | Dmytro | Lisovyi | 104 | Głogów | |||||
56 | Helena | Kusowska | 103 | Górzyn | Tak | ||||
57 | Basia | Jakubowska | 90 | Legnica | |||||
58 | Urszula | Grzelak | 89 | Obiszów | Tak |