FAQ

 

1. Jak wystartować? Kiedy zaczyna się moje wyzwanie?

Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ oraz uiścić opłatę startową. Rejestracja na wyzwanie trwa od 1 maja do 6 czerwca 2021 roku. 

2. W jaki sposób dodać dane mojej aktywności do wyników?

Dokładną instrukcję dodawania pliku ze swoją aktywnością znajdziesz TUTAJ. Być może zastanawiasz się jak pobrać plik gpx? Jeżeli tak, więcej szczegółów na ten temat przeczytasz TUTAJ. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dodać więcej niż jeden plik dziennie, formaty plików, które dodajesz muszą być takie same.

3. Gdzie mogę śledzić moje postępy?

Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie http://wyniki.b4sport.pl/

4. Co zawiera pakiet startowy?

- pamiątkowy medal;

- niespodziankę od Bibby;

- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania;

- prowadzenie wszelkich klasyfikacji;

- pamiątkowy certyfikat w wersji elektronicznej;

- elektroniczny certyfikat.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia pamiątkowej koszulki technicznej w cenie 60 PLN oraz opaski technicznej w cenie 15 PLN.

5.Czy mogę dodawać aktywności z udziału w innym biegu?

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie możesz realizować swoje cele, wyzwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

6. Kiedy należy dodawać aktywności?

Klasyfikacje generują się automatycznie po dodaniu wyniku przez uczestnika. Najlepiej zatem dodawać aktywności od razu po zakończonym treningu, dzięki temu każdy będzie mógł śledzić bieżący układ tabeli. 

7. Jak często aktualizowane są wyniki?

Biorąc udział w wyzwaniu najlepiej dodawać pliki w formacie gpx, tcx lub synchronizować aktywności z aplikacji Strava, ponieważ w ten sposób Twoje wyniki zostaną przesłane na platformę wyników już kilka sekund po dodaniu. Jeżeli dodajesz pliki w formacje jpg, prosimy o chwilę cierpliwości, ponieważ wymagają one dodatkowej weryfikacji administratora. Wyniki weryfikowane będą w dni robocze. 

8. Czy mogę rozszerzyć swój pakiet startowy?

Oczywiście, podczas wypełniania formularza rejestracji, możesz zakupić dodatkową koszulkę w cenie 60zł brutto oraz opaskę w cenie 15zł brutto. Możesz zakupić dowolną liczbę gadżetów, dodając je w kroku "Sklep". Zwróć uwagę, by podać w formularzu prawidłowy rozmiar koszulki, ponieważ gadżety zostaną wyprodukowane na podstawie zamówionych przez uczestników ilości i nie będzie możliwości ich wymiany, ani zwrotu. 

9. Ile czasu mam na realizację wyzwania? 

Zabawę zaczynamy 1 maja, a kończymy 30 czerwca. Każdy uczestnik biorący udział w wyzwaniu ma 30 dni na jego realizację i musi zmieścić się we wspomnianych ramach czasowych. Ten okres liczony będzie od daty realizacji pierwszego treningu, a nie daty jego dodania. Pamiętaj, że wyniki możesz dodawać po opłaceniu udziału w biegu wirtualnym. Wyniki z wcześniejszą datą zostaną automatycznie odrzucone przez system. 

10. W jaki sposób zostanie ustalona kolejność w klasyfikacji?  

O kolejności zawodników w klasyfikacji w pierwszej kolejności decydować będzie pokonany dystans. W przypadku równego dystansu, wyższą pozycję zajmie ten zawodnik, który osiągnął lepszy czas netto. 

11. Czy muszę pokonać trasę po wyznaczonej trasie? 

Nie, rywalizować można w dowolnym miejscu na świecie. Każdy zawodnik poruszać się będzie po wyznaczonej wirtualnej trasie po dodaniu wyniku, natomiast kilometry pokonywać można na swoim osiedlu, w lesie, w pobliskim parku.

12.  Gdzie mogę pobrać elektroniczny numer startowy? 

Swój imienny numer startowy znajdziesz po zalogowaniu na koncie uczestnika na platformie b4sportonline.pl. Kliknij w ikonkę znajdującą się obok Twojego numeru, a następnie pobierz plik lub udostępnij go w mediach społecznościowych. 

13.  Gdzie mogę pobrać elektroniczny certyfikat?

Certyfikat będzie dostępny na Twojej indywidualnej karcie z wynikiem na platformie wyniki.b4sport.pl po zakończeniu wyzwania. 

14. Kiedy otrzymam swój pakiet startowy?

Przesyłki będą realizowane w terminie 30 dni od zakończenia całej rywalizacji i zostaną wysłane na adres wskazany w formularzu rejestracji. 

SPONSOR TYTULARNY

ORGANIZATOR

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY

KONTAKT

Masz pytania związane z uczestnictwem w wydarzeniu? Sprawdź, być może odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię kwestie znajduje się w zakładce FAQ lub w regulaminie wydarzenia.
W sprawach technicznych bądź wymagających indywidualnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu mailowego.

KONTAKT MAILOWY

W tytule napisz nazwę wydarzenia, którego dotyczy wiadomość, a w opisie przedstaw się i krótko opisz problem. Odpisujemy na każde zgłoszenie.

BIURO OBSŁUGI WYDARZENIA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku – 7:00 – 15:00.

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem