XVIII RODZINNY RAJD ROWEROWY

 

Tegoroczny Rajd był inny niż dotychczasowe. Była to 18 edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bukownie. W związku ze wzrostem zagrożenia epidemiologicznego w powiecie ,ponownym zmniejszeniem  ilości uczestników ,negatywną decyzją Państwowego Inspektora Sanitarnego  w  trosce o bezpieczeństwo uczestników Rajdu została zmieniona formuła  Rajdu. Nie było startu grupowego, każdy mógł  w dowolnym czasie pokonać trasę rajdu lub wybraną przez siebie trasę o długości od 5-15km.  Na stadionie odbierano tylko  pakiety startowe i ruszano na rowerową przejażdżkę.  Zachowano wszelkie zasady bezpieczeństwa. Uczestnicy rozumieli ,że ten rajd był  wyjątkowy. Kto chciał to dobrze się bawił, a przecież o to  chodziło. W rajdzie uczestniczyło 126 drużyn. 

Nagrody główne - rowery górskie tym razem trafią do 

Janusz Nowak z Olkusza ( 66)

Katarzyna Kałas z Jaworzna (115)

Ryszard Kaizer ze Sławkowa  (85) 

Katarzyna Baćmaga z Bukowna ( 4)

 

Nowych posiadaczy 2 kółek zapraszamy po odbiór nagród w siedzibie MOSiR  po uzgodnieniu telefonicznym z Organizatorem (tel. 694175737 )

Organizatorem  przedsięwzięcia był UKS KUSY i MOSiR w Bukownie. Serdeczne podziękowania dla tych którzy co roku są z nami tj ZGH Bolesław, Boltech, Arkop, Giant- Robert  Głowacki,Vilcore, Pablosport, Black Red White , MAX Electro,  Lody Karolczyk, Intermarche

Zdjęcia z tej edycji Rajdu  będą w zakładce GALERIA. Są już dostępne na FB Rodzinny Rajd Rowerowy

 

 

 

 

 

                                                                                                         

                 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem