XIX Rodzinny Rajd Rowerowy

500 rowerzystów z niemal 30 miejscowości wzięło udział w 19. edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bukownie. Pogoda jak co roku dopisała. Organizatorem imprezy był UKS KUSY, przy współpracy MOSiR Bukowno.
Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę liczącą ponad 13 kilometrów, wiodącą ze stadionu w Bukownie, przez Podlesie, Przeń, okolice Boru Biskupiego (ul. Borowska), z powrotem na bukowieński stadion. W tym roku rowerzyści przed startem otrzymali okolicznościowe, tym razem czarne koszulki.
Na mecie na uczestników czekały gorąca kiełbaska i zimne napoje. Nagroda główna - rower marki Giant - trafiła do mieszkańca Przenia Pana Tomasza Wiśniewskiego Gratulujemy!
Partnerzy; : ZGH „Bolesław”, BolTech, GIANT Robert Głowacki, ARKOP, Lodziarnia Karolczyk, PabloSport, Max Elektro, Black Red White, Intermarche Bukowno, Vilcore.
Serdeczne  podziękowania dla władz Miasta, sponsorów, Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej  Bukowno Miasto, pracowników MOSiR oraz członków UKS KUSY Bukowno.
 

Kierownik Rajdu Grażyna Kowina Świderek
 

Zapraszamy za rok.
Zdjęcia dostępne są na fb Rodzinny Rajd Rowerowy oraz w Galerii na stronie rajdbukowno.pl

 

 

Termin: 12 września 2021 roku (niedziela).

Start godzina 15:00.

Odbiór numerów startowych i pakietów od godziny 12:00. Stadion MOSiR w Bukownie.

 

UWAGA !!!
W związku z organizacją XIX RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO w dniu 12.09.2021
ulice ks. Zelka, Mostowa, Ogrodowa, Przeń, Wiejska na czas przejazdu uczestników Rajdu, tj. w godzinach 15.00-16.15 zostaną zamknięte dla ruchu.
 

Za powstałe z tego tytułu utrudnienie przepraszamy.


Zapisy tylko on-line do 6 września 2021 do godziny 14:00.
W przypadku wyczerpania limitu Organizator może wcześniej zamknąć listę startową.
Zobowiązuje się  do uczestników Rajdu do zapoznania się z Regulaminem,  oświadczeniami dot. stanu zdrowia, Rodo i innymi.
Limit 500 uczestników.
Drużyny 2-osobowe, 3 osobowe.
W przypadku pogorszenia sytuacji epidemiologicznej Organizator przeprowadzi Imprezę w opcji wirtualnej tak jak w 2020 roku ( bez startu wspólnego i wspólnego posiłku, rozciągnięte w czasie odbieranie pakietów startowych, przejazd indywidualny  dowolną trasą)

 

UWAGA KONKURS !!!


W ramach rajdu rowerowego przeprowadzony jest konkurs "Rodzina bez nałogów" na najlepsze hasło profilaktyczne przyszłorocznego Rajdu Rodzinnego który odbędzie się w 2022.
 

Uczestnicy Rajdu, którzy wypełnią ankietę konkursową otrzymają nagrody niespodzianki.

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem