MENU 

Wybierz zawody, na jakie chcesz się zarejestrować:

 

Aquathlon:                      Zapisz się      Lista uczestników  
Dystans sprint Mistrzostwa Polski Elity:   Zapisz się   Lista uczestników  
Dystans sprint Mistrzostwa Polski grup wiekowych:   Zapisz się   Lista uczestników  
Dystans średni (1,9 - 90 - 21,1):   Limit osiągnięty                Lista uczestników                         
Klubowe Mistrzostwa Polski Sztafet MIX:   Zapisz się                Lista uczestników                         

 

Susz Triathlon to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez triathlonowych w Polsce.  To, co wyróżnia Susz Triathlon to wieloletnia tradycja zawodów niemająca równych sobie w Polsce. Suskie zawody w roku 2016 będą miały swoją XXV edycję.

Start i meta zawodów umiejscowione są na Plaży Miejskiej w Suszu. Pierwszy etap triathlonu, czyli pływanie odbywa się w Jeziorze Suskim. Trasa rowerowa jest wytyczona na świeżo odremontowanej Drodze Wojewódzkiej 521 na odcinku Susz-Iława, co gwarantuje nie tylko komfort jazdy dla startujących, ale również osiąganie satysfakcjonujących wyników. Trasa biegowa prowadzi zaś urokliwą ścieżką pieszo-rowerową wokół Jeziora Suskiego. Wzdłuż tras rowerowej oraz biegowej pojawiają się liczne punkty kibicowania.

Mocną stroną Susz Triathlon jest zaangażowanie w imprezę wielu mieszkańców Susza. Corocznie ponad 200 wolontariuszy bierze udział w organizacji i obsłudze zawodów. Susz Triathlon jest również wydarzeniem społecznym, podczas którego odbywają się liczne akcje charytatywne organizowane m.in. z Fundacją Synapsis oraz Warsztatem Terapii Zajęciowej w Suszu.

Jak co roku tak i w 2016 planujemy by podczas Susz Triathlon odbył się koncert popularnego artysty muzycznego. Dotychczasowe koncerty przekonały Nas, że jest to oczekiwany przez wszystkich uczestników element imprezy.