№ | Imię dziecka: | Nazwisko dziecka: | Zapłacone | Kategoria wiekowa: | Miejscowość |
---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk | Wójtowicz | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Rzeszów |
2 | Klaudia | Kozyra | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Rzeszów |
3 | Szymon | Kozyra | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
4 | Karolina | Podraza | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Jodłowa |
5 | Aleksandra | Podraza | Tak | 4 kategoria: klasy VI - VII - 800 m | Jodłowa |
6 | Jakub | Dąbrowski | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
7 | Małgorzata | Brańska | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Kraków |
8 | Szymon | Prus | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Stalowa Wola |
9 | Natalia | Prus | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Stalowa Wola |
10 | Nikodem | Magiera | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Gwoźnica Górna |
11 | Szymon | Domin | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
12 | Hanna | Grębowiec | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
13 | Witold | Grębowiec | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
14 | Gabriela | Wójcik | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Hermanowa |
15 | Magdalena | Wójcik | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Hermanowa |
16 | Przemysław | Domoń | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Straszydle |
17 | Wiktor | Białowąs | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Rzeszów |
18 | Zofia | Białowąs | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
19 | Kalina | Kubala | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Kielanówka |
20 | Ernest | Kubala | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Kielanówka |
21 | Paweł | Brański | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Kraków |
22 | Łukasz | Przybylski | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
23 | Michał | Przybylski | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
24 | Kacper | Tabor | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
25 | Szymon | Loryś | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Nisko |
26 | Aniela | Pikul | Tak | 3 kategoria: klasy III - V - 600 m | Połomia |
27 | Jakub | Filipek | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
28 | Dawid | Pruchnicki | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
29 | Błażej | Bandulet | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
30 | Kornel | Bandulet | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
31 | Dominik | Kalembkiewicz | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia |
32 | Zofia | Kalembkiewicz | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia |
33 | Emilia | Urbanik | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Rzeszów |
34 | Ignacy | Dziepak | Tak | 4 kategoria: klasy VI - VIII - 800 m | Rzeszów |
35 | Barbara | Oleksy | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
36 | Jolanta | Oleksy | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
37 | Otylia | Kocur | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia¸ Rzeszowski¸ PODKARPACKIE |
38 | Sara | Kocur | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia¸ Rzeszowski¸ PODKARPACKIE |
39 | Pola | Czubik | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | RZESZÓW |
40 | Jan | Czubik | Tak | 4 kategoria: klasy VI - VIII - 800 m | RZESZÓW |
41 | Hanna | Czubik | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | RZESZÓW |
42 | Zuzanna | Kucab | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Lubenia |
43 | Malwina | Kucab | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia |
44 | Aleksander | Rumak | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
45 | Tadeusz | Rumak | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Rzeszów |
46 | Tymoteusz Róg | Róg | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Siedliska |
47 | Jagoda | Lasota | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Połomia |
48 | Malwina | Lasota | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Połomia |
49 | Angelika | Leniart | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Hermanowa |
50 | Lena | Kalembkiewicz | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia |
51 | Seweryn | Czyżowski | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Tyczyn |
52 | Oliwia | Nawrot | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Lubenia |
53 | Alicja | Nawrot | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Lubenia |
54 | Szczepan | Wójcik | Tak | 1 kategoria: 0-5 lat - 200 m | Gwoźnica Górna |
55 | Michał | Wójcik | Tak | 2 kategoria: 6-latki + klasy I i II - 400 m | Gwoźnica Górna |