JASTRZĘBIE USKRZYDLA

 

W roku 2020 nie dane było nam spotkać się ani na Jastrzębskiej Dziesiątce ani na biegu Kobiety na 5+. Podejmowaliście różne aktywności, a otwarcie Żelaznego Szlaku Rowerowego i nie tylko spowodowało, że wielu z Was wsiadło na rowery. Wobec tego mamy dla Was propozycję wspólnej kilkutygodniowej rywalizacji biegowej lub rowerowej, adresowanej nie tylko dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic, ale także dowolnego zakątka Polski i świata. Wszyscy możemy też pomóc Dawidowi.

Dzięki temu WYZWANIU poczujesz mobilizację do systematycznego treningu, czy zwyczajnie aktywności ruchowej. Biegacze będą mogli sprawdzić się na tle innych na dowolnym z klasycznych, ulicznych dystansów ale nie tylko, a rowerzystów zapraszamy do rywalizacji kilometrowej. Biegacze biegają, a rowerzyści  „kręcą” kilometry dla Dawida.

Pomagamy Dawidowi – z każdego wpisowego, po zakończeniu WYZWANIA, zostanie przekazane 2 zł na leczenie Dawida, ponadto zapisując się możesz dołożyć dodatkową cegiełkę.

Wyzwanie polega na:

- dla biegaczy: na podjęciu rywalizacji na dowolnej ilości klasycznych dystansów ulicznych lub na pętli krosowej w Lesie Kyndra.

- dla rowerzystów: na przejechaniu jak największej ilości km na dowolnej trasie.

Biegacz w ramach jednego wpisowego sam decyduje w jakich dystansach biegowych chce brać udział. Może podejmować wielokrotne próby zarówno na jednym wybranym dystansie jak i kilku lub wszystkich.

Dostępne dystanse to:

- 5 km

- 10 km

- Półmaraton – 21.1 km

- Maraton – 42.2 km

- Kyndra  - leśne wyzwanie – 5 km (jedna pętla)

- Kyndra  - leśne wyzwanie – 10 km (dwie pętle)

Dystanse 5km, 10km, półmaratonu i maratonu każdy z zawodników może pokonywać w dowolnym miejscu świata.

Dystans Kyndra – leśne wyzwanie - 5 km i  10 km zawodnik zobowiązany jest pokonywać po wyznaczonej trasie Lasu Kyndra – trasa będzie oznaczona. W przypadku gdy po zakończeniu pętli Kyndra nie uzyskamy pełnego dystansu 5 km lub 10 km, zawodnik zobowiązany jest uzupełnić dystans do regulaminowych 5 km lub 10 km.

Dokładny opis trasy Lasem Kyndra, ze zdjęciami, znajdziesz tutaj

Track do trasy - tutaj.

 

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem