Skok na Tor Liga Hobby Horse na Torze Służewiec w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na cykl zawodów Skok na Tor Liga Hobby Horse w Warszawie!

Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (TWKS) przy ul. Puławskiej 266

Koszt jednego konkursu wynosi 60 pln.

W zależności od terminu i wydarzenia wejściówki na Tor Służewiec są płatne lub bezpłatne, szczegółowy cennik oraz informacje znajdą Państwo na stronie https://torsluzewiec.pl/cennik-biletow-na-sezon-2024/

Parking przed Torem Służewiec jest bezpłatny. 

 

Podczas rozgrywek płatnych odbędą się następujące konkursy:

Konkurs I – 20-30 cm przeznaczony dla dzieci z roczników 2016-2019,

Konkurs II – 20-30 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2015,

Konkurs III – 30-40 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2015,

Konkurs IV – 30-40 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2014,

Konkurs V – 40-50 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2014,

Konkurs VI – 50-60 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2013,

Konkurs VII – 50-60 cm przeznaczony dla dzieci z roczników 2007-2012,

Konkurs VIII – 60-70 cm przeznaczony dla dzieci z roczników 2007-2015,

Konkurs IX – 80-90 cm przeznaczony dla dzieci z roczników 2007-2015,

Konkurs X – Potęga Skoku 

Konkurs XI - Ujeżdżenie

W konkursach I-III oceniane będą czas oraz dokładność przejazdu. Zwycięża zawodnik, który pokona parkur w najkrótszym czasie z najmniejszą liczbą błędów.

W konkursach IV-IX tor powinien być pokonany krokiem imitującym galop konia. Obowiązkowa zmiana nogi w zakręcie. W rozgrywkach oceniane będą czas, dokładność oraz styl przejazdu. Zwycięża zawodnik, który pokona parkur w najkrótszym czasie z najmniejszą liczbą błędów. 

W konkursie Potęga Skoku zwycięża zawodnik, który pokona najwyższą wysokość.

Szczegółowe zasady, opis oraz punktację i przyznawane punkty karne można znaleźć w regulaminie zawodów (zakładka dokumenty).

 

Uczestnictwo
Impreza ma charakter otwarty. Udział  w zawodach jest płatny. W rozgrywkach Hobby Horse wziąć udział mogą dzieci w wieku od lat 5 do 17 niezależnie od stopnia umiejętności i wytrenowania, za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. W czasie trwania rozgrywek dzieci i młodzież do 18r.ż powinny pozostać pod opieką osoby dorosłej – rodzica, opiekuna prawnego lub opiekuna.

Dokonując zapisu uczestnika na rozgrywki, rodzic/opiekun prawny jest świadomy przetwarzania jego danych osobowych dla celów organizacji i przeprowadzenia rozgrywek oświadcza, iż zapoznał się z klauzulą informacyjną RODO i z regulaminem zawodów.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

  1. dokonanie zgłoszenia przez formularz na stronie b4sportonline.pl lub stacjonarnie w dniu rozgrywek. Do opłat stacjonarnych doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20 zł,
  2. dokonanie opłaty za udział w rozgrywkach Hobby Horse najpóźniej na 7 dni przed startem,
  3. zgłoszenia stacjonarne dokonywane będą tylko w przypadku wolnych miejsc niewykorzystanych w zapisach internetowych,
  4. zgoda rodzica lub opiekuna na udział osoby niepełnoletniej w zawodach Hobby Horse i wykorzystanie wizerunku osoby niepełnoletniej utrwalonego w związku z rozgrywkami,
  5. akceptacja regulaminu,
  6. wyrażenie zgody na udostępnienie danych osobowych m.in. w celach marketingowych, na potrzeby Toru Służewiec i SKS Horsy Team,
  7. jeżeli Regulamin Dnia Wyścigowego zaznacza, że teren na którym rozgrywane są Hobby Horse jest strefą płatną, warunkiem uczestnictwa w Hobby Horse jest wykupienie biletu wstępu na teren wyścigów.

Program imprezy będzie przekazany min. 3 dni przed zawodami po ustaleniu przez organizatora list startowych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodów w przypadku braku minimalnej ilości zgłoszeń lub zmiany terminu w przypadku opadów deszczu. Godzina rozpoczęcia konkursów jest godziną orientacyjna i rozpoczęcie konkursu może ulec przesunięciom. 

Skok na Tor Liga Hobby Horse będzie miała miejsce od kwietnia do października 2024 r., a rozgrywki będą odbywać się w następujące dni:

             1. Otwarcie Sezonu – 20 kwietnia 2024 r.,

2. Women Power Day – 18 maja 2024 r.,

3. Dzień Dyplomacji – 16 czerwca 2024 r.,

4. Gala Derby – 7 lipca 2024 r.,

5. Warsaw Jumping – 6-7 września 2024 r. (finał rozgrywek)

Uczestnicy przez cały cykl rozgrywek Skok na Tor Liga Hobby Horse zbierają punkty rankingowe decydujące o zwycięstwie w Lidze lub awansie do Wielkiego Finału na Arenie Warsaw Jumping. 

W razie pytań służymy pomocą!

Kontakt: biuro@horsy.com.pl

tel. 606 466 120 lub 513 920 178

Pozdrawiamy,

SKS Horsy Team

Nearest event remained time:

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem