Główna lista startowa
Kliknij, aby zobaczyć listę rezerwową
Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Kategoria | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata | Peta | Nie | K30 | Miastko | MTS HAMER Miastko |
2 | Andrzej | Peta | Nie | M40 | Miastko | MTS HAMER Miastko |
3 | Jakub | Bednarz | Tak | M20 | Miastko | Mts Hamer Miastko |
4 | Grzegorz | Turczyn | Tak | M40 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
5 | Rafał | Kubiński | Tak | M50 | SŁUPSK | NIGHT RUNNERS SŁUPSK |
6 | Joanna | Reglińska | Nie | K20 | Bytów | KB GOCH Bytów |
7 | Sebastian | Jażdżewski | Nie | M30 | Ugoszcz | KB GOCH Bytów |
8 | Marietta | Bogusz | Nie | K20 | Słupsk | NIGHT RUNNERS SŁUPSK |
9 | Mariusz | Spalik | Nie | M40 | MIASTKO | MTSHAMERMIASTKO |
10 | Michał | Spalik | Nie | M20 | MIASTKO | MTSHAMERMIASTKO |
11 | Zenon | Słomski | Nie | M60 | Korzybie | Korzybskie Rekiny |
12 | Janusz | Skowyrski | Tak | M50 | Biesiekierz | tkkf koszalin roweria koszalin |
13 | Renata | Golunska | Tak | K30 | Miastko | |
14 | Dobrosław | Kasprowicz | Nie | M30 | Słupsk | |
15 | Małgorzata | Kasprowicz | Nie | K30 | Słupsk | Stopa Słupsk |
16 | Karolina | Szyca | Nie | K20 | Miastko | |
17 | Joanna | Hryhorowicz | Tak | K30 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
18 | Tomasz | Jankiewicz | Tak | M40 | Miastko | MTS HAMER |
19 | Katarzyna Kazia | Pluto-Prondzińska | Nie | K30 | Kołczygłowy | Smashing Pąpkins |
20 | Stanisław | Kryczka | Nie | M40 | Miastko | MTS 'HAMER' |
21 | Małgorzata | Marczak | Tak | K50 | Żelkowo502 | amator |
22 | Andrzej | Marczak | Tak | M50 | Żelkowo | amator |
23 | Monika | Bączyk | Tak | K30 | Szczecin | MoniaTeam |
24 | Piotr | Surdacki | Tak | M40 | Gryfino | MONIA TEAM |
25 | Kasia | Otoka | Tak | K30 | Szczecin | MONIA TEAM |
26 | Mateusz | Masłowski | Tak | M30 | Słupsk | 7 Brygada Obrony Wybrzeża |
27 | Piotr | Lankamer | Tak | M30 | Miastko | |
28 | Robert | Cybulski | Tak | M40 | Miastko | MTS HAMER |
29 | Krzysztof | Jura | Nie | M40 | Miastko | MTS Hamer |
30 | Dawid | Kułakowski | Tak | M30 | Koszalin | TKKF KOSZALIN |
31 | Wojciech | Turowski | Nie | M40 | Ustka | |
32 | Katarzyna | Turowska | Nie | K50 | USTKA | PGB Sportowa Paczka |
33 | Tomasz | Leszczyński | Nie | M30 | Słupsk | |
34 | Michał | Wencławski | Nie | M20 | Słupsk | AragorTeam |
35 | Mirosław | Piotrowski | Nie | M50 | słupsk | STOPA SŁUPSK |
36 | Martyna | Krawczyk | Nie | K20 | Miastko | |
37 | Justyna | Pewińska | Nie | K30 | Koszalin | JW 1223 |
38 | Andrzej | Majewski | Tak | M40 | Miastko | MTS HAMER Miastko |
39 | Aneta | Niklas | Tak | K20 | Bytów | |
40 | Karol | Niklas | Nie | M40 | Bytów | |
41 | Mateusz | Szymański | Tak | M30 | Miastko | |
42 | Małgorzata | Nazarko | Tak | K40 | Słupsk | Night Runners Słupsk / BBL Słupsk |
43 | Arkadiusz | Kuchenbekier | Nie | M40 | Miastko | |
44 | Grzegorz | Kuprewicz | Nie | M30 | KOSZALIN | Rozbiegany Koszalin |
45 | Wojciech | Butkiewicz | Tak | M50 | Miastko | |
46 | Ewelina | Szabla | Tak | K30 | MIASTKO | MTS HAMER MIASTKO |
47 | Magdalena | Staszkiewicz | Tak | K30 | Wiatrołom | |
48 | Andrzej | Malek | Nie | M60 | Kościerzyna | Pozytywna Endorfina |
49 | Kazimierz | Jura | Nie | M60 | Miastko | MTS HAMER |
50 | Zdzisław | Kropidłowski | Nie | M40 | Miastko | MTS Hamer |
51 | Agata | Marcula | Tak | K30 | miastko | |
52 | Michał | Bednarz | Nie | M20 | Miastko | Mts Hamer Miastko |
53 | Adam | Bączyk | Tak | M30 | SZCZECIN | MoniaTeam |
54 | Andrzej | Grebienik | Tak | M40 | Słupsk | |
55 | Krzysztof | Iwaszko | Nie | M30 | Miastko | MTS HAMER |
56 | Dariusz | Dwulit | Nie | M40 | Miastko | MTS HAMER |
57 | Jerzy | Oleszek | Nie | M40 | Grabno | |
58 | Grzegorz | Zalewski | Nie | M30 | Ustka | |
59 | Jerzy | Rudnik | Nie | M60 | Chojnice | Florian |
60 | Gosiunia | Pazda-Pozorska | Tak | K30 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
61 | Krzysztof | Pozorski | Tak | M30 | Słupsk | NightRunners Słupsk |
62 | Zbigniew | Pozorski | Tak | M60 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
63 | Magdalena | Stankowiak | Tak | K40 | Miastku | |
64 | Emilia | Kluczewska | Tak | K30 | Bytów | |
65 | Eugeniusz | Grzesik | Tak | M50 | Koszalin | ALIEN |
66 | Hannelore | Sółkowska | Nie | K50 | Poznań | Sama biegam |
67 | Krzysztof | Jabłoński | Tak | M30 | Miastko | MTS Hamer |
68 | Bartosz | Jamniak | Nie | M20 | Miastko | MTS Hamer Miastko |
69 | Grzegorz | Kowalczyk | Tak | M40 | Lublin | bieg najlepszym sposobem jest poruszania |
70 | Agnieszka | Storczyk -Rak | Nie | K30 | Szczecinek | |
71 | Piotr | Pękała | Tak | M40 | Koszalin | sosw Koszalin |
72 | Justyna | Jankowska | Tak | K30 | Słupsk | |
73 | Zbigniew | Wantoch Rekowski | Tak | M40 | Borowy Młyn | JRG Miastko |
74 | Przemysław | Kucharski | Nie | M30 | Miastko | |
75 | Łukasz | Wirkus | Nie | M20 | Lipnica | ulks Talex Borzytuchom |
76 | Waldemar | Czerwiński | Nie | M30 | Słupsk | |
77 | Antonina | Rychter | Nie | M30 | Miekowo | Mkl Szczecinek |
78 | Tadeusz | Zblewski | Nie | M30 | Bytów | 4 Run Team Bytow |
79 | Jarosław | Bonisławski | Nie | M30 | Sławno | www.fadomoda.pl |
80 | Jacek | Kargul | Nie | M30 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
81 | Grzegorz | Osiecki | Nie | M60 | Kisielice | |
82 | Krzysztof | Rudnik | Tak | M30 | Krępa Słupska | Night Runners Słupsk |
83 | Sebastian | Szmigiero | Nie | M30 | Słupsk | W.P.K SŁOŃ TEAM |
84 | Elżbieta | Budzyńska | Tak | K50 | Słupsk | BBL Słupsk |
85 | Joanna | Zientarska | Nie | K40 | Bytów | Świat Płytek u Kryspina |
86 | Kryspin | Garski | Nie | M40 | Bytów | Świat Płytek u Kryspina |
87 | Jacek | Muszyński | Nie | M60 | Bytów | KB Goch |
88 | Michał | Jura | Nie | M20 | Miastko | MTS Hamer |
89 | Witold | Krasiński | Tak | M40 | KOSZALIN | JW 1223 - 3.dplot |
90 | Piotr | Dziuba | Nie | M30 | OKONEK | MARATOŃCZYK OKONEK |
91 | Patryk | Zblewski | Nie | M30 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
92 | Kasia | Tarnionek | Nie | K30 | Darłowo | Żyj z Energią |
93 | Artimea | Maas | Nie | K30 | Koszalin | Kino~Biegów~Arti* |
94 | Mira | Pacan | Tak | K20 | Bytów | Świat Płytek u Kryspina |
95 | Mariusz | Gwiazda | Nie | M40 | Szczecinek | |
96 | Piotr | Gawron | Tak | M20 | Borowy Młyn | POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA |
97 | Tomasz | Szyszkowski | Tak | M30 | Koszalin | |
98 | Daria | Szabat | Tak | K20 | Słupsk | |
99 | Emiliusz | Mazur | Tak | M40 | Darłowo | |
100 | Kamila | Łagutko | Tak | K30 | Darłowo | |
101 | Marika | Dyrcz | Tak | K30 | Sławno | MKS Święc Sławno |
102 | Henadz | Verkhavodkin | Nie | M30 | Grodno | grodnooblsport |
103 | Rafał | Stachowski | Nie | M20 | Miasteczko Krajeńskie | AZS-AWF Katowice |
104 | Monika | Kapera | Nie | K20 | Piła | AZS-AWF Katowice |
105 | Hanna | Muerau-Nowicka | Nie | K50 | Bytów | KB GOCH BYTÓW |
106 | Maciej | Żuchowski | Nie | M30 | Trzebielino | KPPSP BYTÓW |
107 | Tomasz | Micerski | Nie | M40 | Koszalin | TKKF Koszalin |
108 | Andrzej | Pietrzycki | Tak | M60 | Słupsk | niezrzeszony |
109 | Patryk | Mański | Tak | M20 | Chotkowo | Ulks Talex Borysław Borzytuchom |
110 | Ruslan | Savchuk | Nie | M30 | Kołomyja | Bandersztat team |
111 | Andrzej | Śledź | Tak | M40 | Słupsk | WŁ Słupsk |
112 | Paweł | Zieba | Nie | M40 | Koszalin | TKKF Koszalin |
113 | Andrzej | Kuchenbekier | Nie | M30 | Miastko | |
114 | Magdalena | Całka | Tak | K20 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
115 | Zbigniew | Piłczyński | Tak | M50 | Słupsk | Niezrzeszony |
116 | Paweł | Żylicz | Tak | M20 | Słupsk | STOPA Słupk |
117 | Kamila | Grzonka | Nie | K30 | Bytonia | BBL Starogard Gdański |
118 | Wiesław | Mech | Nie | M40 | Szczecinek | TAEM BIEGOWY SZCZECINEK |
119 | Magdalena | Brzozowska | Nie | K20 | SŁUPSK | |
120 | Karol | Kotusiewicz | Nie | M20 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
121 | Monika | Setnik | Nie | K40 | Słupsk | |
122 | Basia | Bordun | Tak | K20 | Biały Bór | NEKO |
123 | Michał | Bordun | Tak | M30 | Miastko | NEKO |
124 | Anna Paulina | Paturej-Krupka | Tak | K30 | Miastko | Team OPTIM |
125 | Piotr | Krupka | Tak | M30 | Miastko | Team OPTIM |
126 | Damian | Zawadzki | Nie | M30 | Zieleniewo | KB WYGAN KOŁOBRZEG |
127 | Łukasz | Mielewczyk | Tak | M20 | Charbrowo | LKB Braci Petk Lębork |
128 | Grzegorz | Woźniak | Tak | M40 | Ustka | GRZESŁAW USTKA |
129 | Łukasz | Jędraszko | Tak | M30 | Pasieka | |
130 | Helena | Jankiewicz | Nie | K30 | Miastko | MTS HAMER |
131 | Magda | Jędraszko | Nie | K30 | Pasieka | MTS Hamer |
132 | Magda | Wirkus-Laskowska | Nie | K30 | Miastko | |
133 | Sławomir | Andrzejczak | Tak | M40 | Lędowo-Osiedle | GRZESŁAW USTKA |
134 | Tomasz | Soroka | Nie | M30 | Słupsk | Night Runners Słupsk / BBL Słupsk |
135 | Jakub | Bohdan | Tak | M20 | Miastko | MTS Hamer Miastko |
136 | Jan | Klasa | Nie | M60 | Nożyno | |
137 | Piotr | Pobłocki | Nie | M50 | Lębork | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork |
138 | Bożena | Pobłocka | Nie | K40 | Lębork | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork |
139 | Kamila | Pobłocka | Nie | K20 | Lębork | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork |
140 | Monika | Kapera | Nie | K20 | Piła | AZS-AWF Katowice |
141 | Małgorzata | Krzewińska | Tak | K50 | Koszalin | TKKF KOSZALIN |
142 | Sylwester | Wierzbicki | Nie | M30 | Darłowo | Runnerswalde Darłowo |
143 | Waldemar | Hinc | Nie | M50 | Przechlewo | Zacisze Przechlewo |
144 | Rafał | Ferenc | Nie | M30 | Miastko | |
145 | Zbigniew | Matyjasek | Tak | M40 | KOSZALIN | TKKF KOSZALIN |
146 | Dariusz | Szopiński | Nie | M30 | Przechlewo | Urząd Gminy Przechlewo |
147 | Adam | Basarab | Tak | M20 | Slupsk | |
148 | Barbara | Pochranowicz | Nie | K30 | Dębno | - |
149 | Andrzej | Szewczuk | Nie | M60 | 76-200 Slupsk | STOPA SLUPSK |
150 | Artur | Kułakowski | Nie | M30 | Chojnice | Florian Chojnice |
151 | Jakub | Went | Tak | M30 | Łeba | |
152 | Izabela | Frontczak | Nie | K20 | Szczecinek | 4 Run TKKF Koszalin |
153 | Dariusz | Łaszcz | Nie | M50 | Rekowo | |
154 | Łaszcz | Adam | Nie | M50 | Miastko | MTSHAMER!!!!! |
155 | Paweł | Pudło | Nie | M40 | Słupsk | Night Runners Słupsk |
156 | Tadeusz | Filipów | Nie | M60 | Lębork | niezrzeszony |
157 | Damian | Niezgoda | Nie | M20 | Kobysewo | |
158 | Wojciech | Gabryel | Tak | M40 | Tuchola | :-) |
159 | Eryk | Witkiewicz | Tak | M40 | Białogard | KB 10 Białogard |
160 | Tomasz | Borkowski | Tak | M40 | Tuchola | |
161 | Paweł | Gąsior | Tak | M30 | Susz | Rozbiegany Susz |
162 | Jacek | Gierlach | Nie | M20 | Słupsk | Stopa Słupsk |
163 | Mirela | Jaskulska | Nie | K50 | GRUDZIĄDZ | Akademia Biegania Grudziądz |
164 | Kazimierz | Jaskulski | Nie | M50 | Grudziądz | Akademia Biegania Grudziądz |
165 | Elżbieta | Cybulska | Nie | K50 | Miastko | |
166 | Piotr | Pancewicz | Tak | M30 | Darlowo | Runnerswalde Darłowo |
167 | Sebastian | Czach | Nie | M20 | Darłowo | Runnerswalde |
168 | Robert | Siemiątkowski | Nie | M30 | DARŁOWO | RUNNERSWALDE |
169 | Łukasz | Kujawski | Nie | M20 | Żukowo | |
170 | Monika | Czapiewska | Nie | K20 | Skorzewo | UKS Olimpijczyk Skorzewo |
171 | Agnieszka | Sull | Tak | K40 | WODNICA | Night Runners Słupsk |
172 | Kacper | Sull | Tak | M20 | WODNICA | Night Runners Słupsk |
173 | Karolina | Wirska | Nie | K30 | Bytów | brak |
174 | Łukasz | Ruszczyński | Tak | M30 | Słupsk | RWT Bydgoszcz/ WŁ Słupsk |
175 | Anna | Felska | Nie | K40 | Wołcza Mała | MŻS Wołcza Mała |
176 | Andrzej | Liśniewski | Nie | M40 | Chojnice | WKB META Lubliniec |
177 | Marek | Janiszewki | Nie | M30 | Bytów | |
178 | Patryk | Kulpaczyński | Nie | M30 | Gdańsk | Goggle PAE Team |
179 | Hubert | Żmienko | Nie | M30 | Chojnice | |
180 | Patryk | Kulpaczyński | Nie | M30 | Gdańsk | Goggle PAE Team |
181 | Marek | Stoltman | Nie | M20 | Zadry | brak |
182 | Wiktor | Parwanicki | Nie | M60 | Wlynkowko | 'Tupot' Ustka |