Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Klub (klasyfikacja drużynowa) | Kategoria | Miejscowość | Który raz spędzisz z nami aktywnie Sylwestra? | Nordic Walking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna | Pomorska | Nie | K56+ | Rogowo | 2 | Tak | ||
2 | Piotr | Kusa | Nie | Life Balance Place | M36-45 | Bydgoszcz | 2 | Tak | |
3 | Emilia | Figiel | Nie | K46-55 | Podgórzyn | 1 | Tak | ||
4 | Krzysztof | Gackowski | Nie | M5 | Bydgoszcz | 8 | |||
5 | Marcin | Banicki | Nie | M1 | Bydgoszcz | 1 | |||
6 | Mariusz | Łukwinski | Nie | 1 Brygada Logistyczna | M4 | Bydgoszcz | 2 | ||
7 | Marek | Zimny | Nie | M6 | Bydgoszcz | 2 | |||
8 | Aldona | Kwaśniewska | Nie | K4 | Mrocza | 3 | |||
9 | Waldemar | Kwaśniewski | Nie | M5 | Mrocza | 3 | |||
10 | Anna | Repka | Nie | Lupus Team | K4 | Bydgoszcz | 8 | ||
11 | Marek | Repka | Nie | Lupus Team | M5 | Bydgoszcz | 9 | ||
12 | Małgorzata | Dróżdż | Nie | K3 | Bydgoszcz | 5 | |||
13 | Karolina | Modzelewska | Nie | SPC | K4 | W | 1 | ||
14 | Joanna | Czyzak | Nie | Akademia Mistrzów Sportu | K4 | Lausanne | 2 | ||
15 | Hanna | Dawgul | Nie | K4 | Bydgoszcz | 2 | |||
16 | Mirosław | Luzak | Nie | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | M6 | Bydgoszcz | 6 | ||
17 | Justyna | Klimczak | Nie | K4 | Bydgoszcz | 1 | |||
18 | Rafał | Gacka | Nie | Lupus Team | M4 | Sicienko | 15 | ||
19 | Jeremiasz | Kazubowski | Nie | M2 | Białe Błota | 4 | |||
20 | Rafał | Nowacki | Nie | Rakieta Zamość | M4 | Zamość | 1 | ||
21 | Aleksandra | Kołodyńska | Nie | K3 | Czarnowo | 3 | |||
22 | Bartek | Szot | Nie | M3 | Bydgoszcz | 2 | |||
23 | Jakub | Szlinger | Nie | Bydgoskie Okonie | M3 | Bydgoszcz | 4 | ||
24 | Dariusz | Kondraciuk | Nie | Łapa_TRI_Run_Crew | M4 | TORUŃ | 1 | ||
25 | Kacper | Gralik | Nie | Bydgoskie Okonie | M2 | Bydgoszcz | 3 | ||
26 | Miłosz | Tomaszewski | Nie | M3 | Toruń | 2 | |||
27 | Tomasz | Biesiada | Nie | M4 | Bydgoszcz | 8 | |||
28 | Joanna | Niemczyk | Nie | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M4 | Kamień Krajeński | 2 | ||
29 | Adam | Kloskowski | Nie | JW1515 Bydgoszcz | M3 | Bydgoszcz | 7 | ||
30 | Michał | Morzyk | Nie | M4 | Osielsko | 1 | |||
31 | Katarzyna | Tokarska | Nie | 100% witaminy C | K4 | Bydgoszcz | 1 | ||
32 | Wojciech | Fijał | Nie | M36-45 | Toruń | 1 | Tak | ||
33 | Michał | Kosiński | Nie | M4 | Bydgoszcz | 4 | |||
34 | Piotr | Kusa | Nie | Life Balance Place | M36-45 | Bydgoszcz | 2 | Tak | |
35 | Emilia | Bystrzyńska | Nie | K36-45 | BYDGOSZCZ | 1 | Tak | ||
36 | Dawid | Wiśniewski | Nie | M4 | Inowrocław | 1 | |||
37 | Grzegorz | Świetlik | Nie | RodzinnyTeam | M3 | Bydgoszcz | 1 | ||
38 | Radosław | Pilarski | Nie | M4 | Brzoza | 2 | |||
39 | Mariusz | Gawrysiak | Nie | M5 | bygoszcz | 1 | |||
40 | Ania | Gacka | Nie | Lupus Team | K4 | Strzelewo | 8 | ||
41 | Monika | Czarnecka | Nie | Brzoza Biega | K4 | Bydgoszcz | 4 | ||
42 | Kasia | Majchrzak | Nie | K3 | Bydgoszcz | 1 | |||
43 | Tomasz | Krupiński | Nie | M5 | Bydgoszcz | 1 | |||
44 | Szymon | Szar | Nie | M4 | Grudziądz | 2 | |||
45 | Cezary | Szczepaniak | Nie | M4 | Bydgoszcz | 7 | |||
46 | Tomasz | Mrówczyński | Nie | M4 | Sarbinowo | 5 | |||
47 | Bartosz | Baranowski | Nie | M3 | Zielonka | 1 | |||
48 | Jerzy | Dańczuk | Nie | M6 | Bydgoszcz | 4 | |||
49 | Marek | Lewandowski | Nie | Life Balance Place | M46-55 | Bydgoszcz | 1 | Tak | |
50 | Robert | Zieliński | Nie | Kolorowe gacie | M4 | Solec Kujawski | 1 | ||
51 | Piotr | Barczak | Nie | Brzoza Biega | M5 | Białe Błota | 6 | ||
52 | Aneta | Binger | Nie | K35 | Sępólno Krajeńskie | 1 | Tak | ||
53 | Małgorzata | Rymarkiewicz | Nie | TM Iron Team | K4 | Bydgoszcz | 5 | ||
54 | Kacper | Arendt | Nie | GKS Olimpia Grudziądz | M2 | Grudziądz | 1 | ||
55 | Robert | Kruszyna | Nie | M4 | Dziemionna | 5 | |||
56 | Anna | Nowakowska | Nie | K3 | Inowroclaw | 1 | |||
57 | Irena | Miniszewska | Nie | K36-45 | Bydgoszcz | 4 | Tak | ||
58 | Jakub | Węcławiak | Nie | Franciszków Club | M3 | Orzechowo | 1 | ||
59 | Agnieszka | Kopaczewska | Nie | M4 | Kruszyn krajeński | 2 | |||
60 | Marcin | Kopaczewski | Nie | M4 | Kruszyn krajeński | 2 | |||
61 | Jacek | Szulc | Nie | M5 | CHEŁMNO | 4 | |||
62 | Romuald | Masalski | Nie | M5 | Czernikowo | 1 | |||
63 | Piotr | Wierzbowski | Nie | M4 | Brzozówka | 7 | |||
64 | Marcin | Zientara | Nie | BSPK TEAM | M3 | Bytoń | 1 | ||
65 | Hubert | Rudzki | Nie | M5 | Polska | 2 | |||
66 | Regina | Grzybowska | Nie | TEAMOCHAL | K3 | Łochowo | 1 | ||
67 | Regina | Grzybowska | Nie | TEAMOCHAL | K3 | Łochowo | 1 | ||
68 | Tomasz | Polanski | Nie | Theo Rychters | M4 | Bydgoszcz | 8 | ||
69 | Tomasz | Krupiński | Nie | M5 | Bydgoszcz | 1 | |||
70 | Beata | Czerniak | Nie | K5 | Osielsko | 1 | |||
71 | Wiktor | Radkiewicz | Nie | TEAMOCHAL | M2 | Lipniki | 1 |