Lp. | Imię | Numer startowy | Wybierz dystans i falę | Miejscowość | Klub | Rozmiar koszulki |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urszula | 132 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Kołobrzeg Drzonowo | Stowarzyszenie Nadmorscy Biegacze Kołobrzeg | L |
2 | Daria | 155 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Koszalin | SG | S |
3 | Natalia | 85 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gościno | NK&JG | M |
4 | Adrianna | 79 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Gryfice | Crazy Fish | M |
5 | Barbara | 65 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | M.Różycki-Serwis | M |
6 | Mariusz | 123 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | M.Różycki-Serwis | M |
7 | Katarzyna | 25 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | L |
8 | Dorota | 46 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | L |
9 | Edyta | 42 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | :) | L |
10 | Małgorzata | 58 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | :-) | S |
11 | Emil | 91 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Bialogard | . | L |
12 | Monika | 145 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Płoty | Brak | L |
13 | Olga | 144 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | :) | S |
14 | Ilona | 70 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Białogard | XXL |
15 | Jarosław | 51 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Kołobrzeg | Brak | M |
16 | Grzegorz | 136 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | . | XL |
17 | Marcin | 29 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Stargard | Wolf Team | L |
18 | Magdalena | 20 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | HNGMNCLB | S |
19 | Dobrosia | 103 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | HNGMNCLB | S |
20 | Malwina | 163 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | Super dziewczyny | M |
21 | Karol | 84 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gościno | NK&JG | M |
22 | Agata | 159 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | Super dziewczyny | S |
23 | Mirosław | 110 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Norew kowalki | XL |
24 | Jacek | 40 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Goleniów | N | L |
25 | Ireneusz | 89 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Wałcz | KOMANDOS WAŁECKI | M |
26 | Paulina | 157 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Księgowe Twojego Kolegi | M |
27 | Karolina | 137 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Księgowe twojego kolegi | M |
28 | Emil | 96 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gościno | NK&JG | L |
29 | Jacek | 138 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Białogard | Białogardzkie Dziki | M |
30 | Marcel | 119 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Świemino | Radzimscy.pl | L |
31 | Mariusz | 95 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Maritim | L |
32 | Katarzyna | 11 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Kołobrzeg | Nessi team | S |
33 | Justyna | 156 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gościno | NK&JG | M |
34 | Grzegorz | 19 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gościno | NK&JG | M |
35 | Magdalena | 23 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Mrzeżyno | Dębscy | XL |
36 | Daniel | 24 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Mrzeżyno | Dębscy | XXL |
37 | Marta | 99 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | Sama dla siebie :) | L |
38 | Iwona | 149 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Rogowo | Biegam bo lubię | M |
39 | Grzegorz | 142 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | L |
40 | Marcin | 102 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | L |
41 | Jacek | 128 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Kołobrzeg-Budzistowo | SAR RATOWNICTWO MORSKIE KOŁOBRZEG | L |
42 | Artur | 26 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | L |
43 | Michał | 146 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | L |
44 | Sebastian | 66 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | L |
45 | Anna | 6 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | FIGA TEAM | M |
46 | Marcin | 34 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Białogard | Białogard biega | M |
47 | Robert | 72 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gryfice | RunGryf | L |
48 | Elżbieta | 73 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Gryfice | RunGryf | L |
49 | Joanna | 175 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Szczecin | Siostry Sąsiadki | M |
50 | Izabela | 173 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Szczecin | Siostry sąsiadki | XL |
51 | Gosia | 32 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | L |
52 | Kamila | 92 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | M |
53 | Tomasz | 33 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | L |
54 | Krzysztof | 93 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | XL |
55 | Łukasz | 9 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | L |
56 | Aniela | 107 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | L |
57 | Tomasz | 27 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | Szuwarki | L |
58 | Milena | 44 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Sławoborze | Szuwarki | M |
59 | Edyta | 87 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Ińsko | Endor.finka ińsko | L |
60 | Joanna | 171 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | ŚWIDWIN | Szuwarki | S |
61 | Katarzyna | 166 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Bialogard | Nowicjusz | S |
62 | Robert | 167 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Bialogard | Pasjonata | S |
63 | Julita | 113 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | L |
64 | Bożena | 120 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Mordor | M |
65 | Michał | 12 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Kołobrzeg | Kołobrzeski klub morsów | L |
66 | Magda | 151 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Przybiernówko | Crazyfisch | M |
67 | Krystian | 130 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Płociczno | WOJOWNIK Z PŁOCICZNA | M |
68 | Kamil | 174 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Szczecin | Brat sióstr sąsiadek | XL |
69 | Joanna | 1 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | L |
70 | Emilia | 15 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | M |
71 | Anna | 2 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | M |
72 | Adam | 3 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Białogard | . | L |
73 | Wojciech | 152 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Białogard | Białogard | L |
74 | Agnieszka | 133 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Koszalin | Zakwas | L |
75 | Monika | 71 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kolobrzeg | Wilki | L |
76 | Damian | 64 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Czaplinek | EL TORO DE ORO | L |
77 | Magdalena | 69 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Szczecin | Siostry Sąsiadki | M |
78 | Katarzyna | 82 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | XL |
79 | Paulina | 21 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | M |
80 | Patrycja | 118 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | L |
81 | Milena | 22 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Ząbrowo | Wilki | M |
82 | Aleksandra | 43 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Biesiekierz | L | |
83 | Paweł | 38 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Koszalin | XL | |
84 | Aleksandra | 112 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Szczecin | Brak | S |
85 | Izabela | 39 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | BIALOGARD | Białogard | M |
86 | Radosław | 125 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | Morsy Tychowo | M |
87 | Marlena | 124 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | Morsy Tychowo | M |
88 | Dominika | 47 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Wilki | S |
89 | Aleksandra | 74 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | ^.^ | S |
90 | Ada | 104 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Białogard | ^.^ | S |
91 | Roksana | 176 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | M |
92 | Dominika | 94 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | S |
93 | Alicja | 100 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | M |
94 | Wioleta | 54 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Białogard | L |
95 | Urszula | 106 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Wilki | M |
96 | Sylwia | 60 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Kołobrzeg | Wilki | S |
97 | Eryk | 161 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Bialogard | Kb | M |
98 | Maciek | 126 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Rąbino | Rąbino | L |
99 | Anna | 172 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Skwierzynka | Texas | XL |
100 | Marek | 37 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Skwierzynka | Texas | XL |
101 | Justyna | 116 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Skwierzynka | Texas | L |
102 | Łukasz | 117 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Skwierzynka | Texas | XL |
103 | Magda | 162 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Bialogard | Kb | M |
104 | Dawid | 105 | godz. 13.00 - start I fala 5 km+ | Nowogard | OCR NOWOGARD | S |
105 | Adasko | 50 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Karlino | Karlinobiegaj | M |
106 | Mateusz | 97 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Kołobrzeg | ... | M |
107 | Małgorzata | 98 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Kołobrzeg | ... | M |
108 | Krzysztof | 7 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Czaplinek | El Toro De Oro | XL |
109 | Tomasz | 17 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Barwice | VO2 Max Racing Team | L |
110 | Nikodem | 121 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | 🐗 | M |
111 | Przemysław | 53 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Karlino | Karlinobiegaj | L |
112 | Alicja | 61 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Szczecin | Wy-Biegani Szczecin | M |
113 | Dawid | 41 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Połczyn-Zdrój | Rodzeństwo | M |
114 | Weronika | 76 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Polczyn-Zdroj | Rodzeństwo | M |
115 | Anna | 16 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | 🐗 | M |
116 | Marta | 49 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Koszalin | Biegolas Koszalin | XS |
117 | Łukasz | 13 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Koszalin | Biegolas Koszalin | M |
118 | Małgorzata | 59 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | XS |
119 | Przemysław | 139 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
120 | Sylwia | 150 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | S |
121 | Magdalena | 165 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
122 | Iwona | 88 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
123 | Julia | 36 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Bialogard | Team Diablo | M |
124 | Marcin | 108 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
125 | Piotr | 35 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
126 | Barbara | 122 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
127 | Krzysztof | 154 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | XL |
128 | Alicja | 81 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | Team Diablo | M |
129 | Magdalena | 143 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | TEAM DIABLO | XS |
130 | Paulina | 14 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Rąbino | Faktoza | XS |
131 | Dawid | 63 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Rąbino | Faktoza | M |
132 | Natalia | 56 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Rąbino | Faktoza | XS |
133 | Ernest | 57 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Rąbino | Faktoza | XL |
134 | Olga | 134 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Czaplinek | El toro de oro | L |
135 | Paweł | 55 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Czaplinek | EL TORO DE ORO | M |
136 | Małgorzata | 30 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Czaplinek | El Toro De Oro | S |
137 | Krzysztof | 86 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Czaplinek | EL TORO DE ORO | L |
138 | Krystian | 48 | godz. 13.30 - start III fala 5 km+ | Białogard | :P | M |
139 | Marcin | 129 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Płociczno | Team TERMINATORun | M |
140 | Anna | 62 | godz. 13.15 - start II fala 5 km+ | Stoisław | Brak | M |
141 | Tomasz | 10 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | złocieniec | Na przypale albo wcale!!! | M |
142 | Michał | 127 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Bonin | Biegolas Koszalin | M |
143 | Magdalena | 169 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Parnowo 49 | Zakręcone | XS |
144 | Damian | 101 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Police | POL-BUD Police | M |
145 | Angelika | 140 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Zakręcone | M |
146 | Bartosz | 114 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Stargard | Wojsko Polskie | L |
147 | Wioleta | 148 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | L |
148 | Julia | 160 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | L |
149 | Katarzyna | 115 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | M |
150 | Katarzyna | 77 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | L |
151 | Aleksandra | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | S | |
152 | Paweł | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | L | |
153 | Ewa | 18 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FIT BABECZKI | L |
154 | Sylwester | 168 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Mierzyn | Vo2max Racing Team | XXL |
155 | Grzegorz | 78 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Szczecin | VO2max Racing Team | XL |
156 | Marta | 4 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | . | M |
157 | Karolina | 5 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | :) | M |
158 | Marta | 67 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Charzyno | Mamuśki | M |
159 | Anna | 131 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Gościno | Mamuśki/ BiegajzMańkiemTeam | S |
160 | Agata | 158 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Zakręcone | S |
161 | Wioletta | 141 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Kołobrzeg | 14 ZBOT 142 Batalion Lekkiej Piechoty | M |
162 | Ewa | 111 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Szczecin | Nie | M |
163 | Anna | 68 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | FITBABECZKI | M |
164 | Robert | 52 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Wałcz | OCR CROSS TEAM WAŁCZ | M |
165 | Oleg | 170 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Białogard | Fit Babeczki | L |
166 | Hubert | 45 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Koszalin | Lumberjacks Koszalin | S |
167 | Piotr | 80 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Białogard | Ośmiu Gwiazd | M |
168 | Rafał | 83 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Biegolas | M |
169 | Monika | 28 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Wałcz | . | XS |
170 | Przemysław | 153 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Wałcz | . | S |
171 | Mateusz | 109 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Wściekłe Pięści Mopsa | L |
172 | Anna | 31 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Wściekłe Pięści Mopsa | XS |
173 | Radosław | 75 | godz. 14.00 - start I fala 10 km+ | Rąbino | OSP RĄBINO | L |
174 | Michał | 135 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | M | |
175 | Przemysław | 147 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | LESZCZE | L |
176 | Łukasz | 164 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Międzyzdroje | . | M |
177 | Izabela | 90 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Szczecinek | - | XS |
178 | Daniel | 8 | godz. 13.45 - start IV fala 5 km+ | Koszalin | Parkrun Koszalin | M |