Main Page

KOMUNIKAT ORGANIZATORA - NOWY TERMIN 03.10.2020r.

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 i biorąc odpowiedzialność za zdrowie Uczestników, Wolontariuszy i Kibiców naszego wydarzenia, mając na uwadze wytyczne oraz zalecenia władz centralnych i regionalnych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wydarzenia 2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa, Ekstremalny bieg z przeszkodami - edycja KOMANDOS!

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, pragniemy jednak wesprzeć działania, które mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Jeśli chodzi o termin zamienny, prosimy o wyrozumiałość - wciąż szukamy dogodnego terminu i podamy go niebawem dom publicznej wiadomości.

Jeżeli opłacili Państwo już swój start, i nowy termin nie będzie dogodny, będziemy oczywiście dokonywać zwrotu opłaty startowej. Niestety z racji tego, że zapisy nie realizowane były bezpośrednio, tylko przez odpowiedni system, nie jesteśmy w stanie zrobić zwrotów automatycznie. W związku z tym bardzo prosimy o to, aby prośbę o zwrot kierować:  e-mail bb.szlakiemgryfa@wp.pl

Prosimy, aby w mailu podać:

- imię i nazwisko,

- nr konta,

- prosimy o załączenie potwierdzenia dokonanego przelewu za udział w biegu.

Apelujemy o cierpliwość, która nam wszystkim tak bardzo jest teraz potrzebna. To trudna sytuacja zarówno dla biegaczy jak i organizatorów.

Życzymy Państwu dużo zdrowia.

Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej

 

03.10.2020 - 2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Event starts at: 03.10.2020 at 13:00
Distance: 5+km, 10+km
Location: Białogard
03.10.2020 - 2 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa - Kids
Event starts at: 03.10.2020 at 10:00
Distance: od 0,4 do 1,5 km
Location: Białogard
Rad Med Witaminka
Modna Cafe

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to create a ticket