Strona główna

Szanowni Państwo!

Nie czas na to aby wyjaśniać ideę zawodów SWIRUN. Każdy pływak, biegacz i triathlonista wie o co chodzi. No, po prostu trzeba pokonać pewien dystans (krótszy - indywidualnie albo dłuższy w parach) w … mokrych lub, jak kto woli chlupiących butach!

I do tego można zabrać z sobą na ten wyścig te wszystkie gadżety, które w ,,normalnych zawodach ”są zabronione. Pianki, łapki, płetwy, pullbuoy'e i wszystko co chcesz i prędzej wydałeś na to fortunę! Jedna zasada! To co masz na starcie musisz mieć na mecie! Zapamiętałeś? No to super!

Gościmy Państwa w tym roku na pierwszej edycji SwimRunTama w wyjątkowym miejscu. Miejscu, które jest przedsionkiem Borów Tucholskich ( tych sprzed 2017 roku!) i rozlewiskiem jednej z najważniejszych rzek w Polsce – Brdzie. I gwarantujemy, że w myśl idei zawodów Swirun, nasze zawody odbędą się w naturalnym otoczeniu, wolnym od piętna miasta i asfaltu. 100 % natury, zero komercji!

Zasada jest prosta. Startuję sam i liczę tylko na siebie podczas niespełna 10 kilometrowego wyścigu, albo z koleżanką (lub kolegą, na trzy razy dłuższym dystansie) i podczas całych zawodów trzymamy się razem.

I tak naprawdę nie ma znaczenia kto będzie pierwszy lub drugi na mecie . Na naszych zawodach każdy, kto wpisze się na listę startową i ukończy wyścig jest BOHARTEM!

Ze sportowym pozdrowieniem - zespół SwiRunTama

 

        

 

MARATON
Location: Koronowo
SPRINT
Location: Koronowo
Husky Polska
Bogmar
Sporttrend
Gmina Koronowo

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem