Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Kategoria | Klub | Deklarowana godzina odbioru pakietu w biurze zawodów | Deklarowana godzina startu: |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michał | Norbert | Tak | 1 | M30 | KB Sobótka | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:15 |
2 | Marcin | Krupa | Tak | 2 | M40 | AKTYWNA NOWA RUDA | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:30 |
3 | Patrycja | Bożkiewicz | Tak | 3 | K40 | Piekielnie Zgrani | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 |
4 | Wojciech Nawrot | Nawrot | Tak | 4 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:03 | |
5 | Agnieszka | Alabrudzińska | Tak | 5 | K30 | SZWLA Stargard | Niedziela 09:09 | |
6 | Jarosław | Plaszczak | Tak | 6 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:39 | |
7 | Tomasz | Skowronek | Tak | 7 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 | |
8 | Łukasz | Krysiak | Tak | 8 | M40 | Piątkowo na Biegowo | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:06 |
9 | Szymon | Probe | Tak | 9 | M30 | Tymek i ekipa | Niedziela 09:09 | |
10 | Maciej | Majchrzak | Tak | 10 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:33 | |
11 | Mateusz | Móll | Tak | 11 | M20 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:36 | |
12 | Sylwia | Łażewska | Tak | 12 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 | |
13 | Tomasz | Łaskowski | Tak | 13 | M50 | Wkurw_team | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:36 |
14 | Izabela | Sawicka | Tak | 14 | K30 | parkrun | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
15 | Marek | Czuchwicki | Tak | 15 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:00 | |
16 | Magdalena | Maj | Tak | 16 | K30 | GRAŻYNKI OCR | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:39 |
17 | Monika | Stachurska | Tak | 17 | K50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 | |
18 | Ania | Witkowska | Tak | 18 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 | |
19 | Alicja | Białobłocka | Tak | 19 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:45 | |
20 | Paweł | Kozioł | Tak | 20 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:21 | |
21 | Justyna | Dziwiec-Guzik | Tak | 21 | K40 | Marelli Sosnowiec Poland | Niedziela 08:48 | |
22 | Marcin | Brus | Tak | 22 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:33 | |
23 | Ewelina | Serafin | Tak | 23 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 | |
24 | Marzena | Łaskowska | Tak | 24 | K40 | Wkurw_team | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:36 |
25 | Magdalena | Zawadzka | Tak | 25 | K30 | AKS Polonia Warszawa | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 |
26 | Katarzyna | Kaczmarz | Tak | 26 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:33 | |
27 | Katarzyna | Mazur | Tak | 27 | K40 | UMLAUT | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:12 |
28 | Dominik | Ordziejewski | Tak | 28 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:21 | |
29 | Radosław | Roliński | Tak | 29 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 | |
30 | Jakub | Buss | Tak | 30 | M40 | Kudowianka Run | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:15 |
31 | Mieczysław | Domański | Tak | 31 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:15 | |
32 | Michał | Filipiak | Tak | 32 | M40 | Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 |
33 | Ewa | Boćko | Tak | 33 | K30 | DTR BIEGA/MARIO TEAM | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:45 |
34 | Agnieszka | Jarzębska-Majchrzak | Tak | 34 | K20 | TU INTER Polska SA | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 |
35 | Konrad | Buss | Tak | 35 | M30 | Kudowianka Run | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:15 |
36 | Mariola | Dudek | Tak | 36 | K40 | Strzegomska Dwunastka | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:51 |
37 | Michał | Wojnarowski | Tak | 37 | M30 | Niedziela 09:09 | ||
38 | Jolanta | Gidaszewska | Tak | 38 | K40 | NESSI Leszno | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 |
39 | Anna | Kozioł | Tak | 39 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:21 | |
40 | Marta | Marcinkiewicz | Tak | 40 | K50 | MATNER RUNNING TEAM | Niedziela 08:48 | |
41 | Robert | Serafin | Tak | 41 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 | |
42 | Marcin | Napierała | Tak | 42 | M40 | Piątkowo na Biegowo | Niedziela 09:09 | |
43 | Kaja | Witkowska-Kopka | Tak | 43 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 | |
44 | Mariusz | Kubicki | Tak | 44 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:39 | |
45 | Hallik | Pietrowska | Tak | 45 | K50 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:48 | |
46 | Karolina | Piecuch | Tak | 46 | K30 | Lacho Team | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 |
47 | Tomasz | Bosakiewicz | Tak | 47 | M30 | OLAWS | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:03 |
48 | Agnieszka | Pokrop | Tak | 48 | K30 | Górski Styl Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 |
49 | Waldemar | Macias | Tak | 49 | M60 | Niedziela 09:09 | ||
50 | Mariusz | Rapacz | Tak | 50 | M50 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:42 | |
51 | Dariusz | Komejko | Tak | 51 | M40 | Niedziela 09:09 | ||
52 | Krzysztof | Kaczmarek | Tak | 52 | M40 | K2 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:03 |
53 | Elżbieta | Chwiałkowska | Tak | 53 | K50 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:09 | |
54 | Paulina | Strzelczyk | Tak | 54 | K30 | NESSI Leszno | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 |
55 | Piotr | Kadłubowski | Tak | 55 | M40 | SRC TEAM KOTWICA BRZEG | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
56 | Piotr | Pochwała | Tak | 56 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 | |
57 | Anna | Blichert | Tak | 57 | K30 | I don't kurwa care | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:00 |
58 | Marzena | Cichomska | Tak | 58 | K30 | Biegam bo muszę inaczej się uduszę | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:33 |
59 | Maria | Witkowska | Tak | 59 | K60 | Klub Królika Stefana | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:06 |
60 | Karina | Banaszczak | Tak | 60 | K20 | Ofiary Sportu | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:06 |
61 | Wojciech | Pacia | Tak | 61 | M30 | Wolny Wybieg | Niedziela 09:06 | |
62 | Jowita | Fedorowicz | Tak | 62 | K30 | KOTWICA BRZEG | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
63 | Michał | Cierniak | Tak | 63 | M40 | Grupa Biegowa CHTMO | Niedziela 09:06 | |
64 | Tomasz | Bronczak | Tak | 64 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:21 | |
65 | Krzysztof | Lazarowicz | Tak | 65 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 | |
66 | Waldemar | Henszke | Tak | 66 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 | |
67 | Justyna | Pochwała | Tak | 67 | K30 | Natalia Tomasiak Górski Styl Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 |
68 | Mieczysław | Trzeciakiewicz | Tak | 68 | M50 | MLKS Radków | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 |
69 | Edyta | Wierzbińska | Tak | 69 | K40 | Latyfundyści Biegają | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 |
70 | Karol | Kuźmicki | Tak | 70 | M50 | Kiku Run Team | Niedziela 09:06 | |
71 | Anna | Swornowska | Tak | 84 | K20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 | |
72 | Barbara | Perka | Tak | 71 | K40 | Niedziela 07:33 | ||
73 | Olga | Brodawka | Tak | 72 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:06 | |
74 | Cezary | Zatoń | Tak | 73 | M30 | TriActiv Ridley | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:06 |
75 | Paweł | Doliwka | Tak | 74 | M40 | Lubawa Kocha Biegać | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:48 |
76 | Kamil | Żurawski | Tak | 75 | M20 | ENTRE.PL TEAM | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 |
77 | Przemysław | Andrzejewski | Tak | 76 | M40 | WK Poznań | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 |
78 | Ewelina | Babińska | Tak | 77 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 | |
79 | Mateusz | Głód | Tak | 78 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:09 | |
80 | Wioletta | Kozdroj | Tak | 79 | K40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:06 |
81 | Karolina | Fijak | Tak | 80 | K30 | Grażynki OCR | Niedziela 09:06 | |
82 | Adrian | Zatoń | Tak | 81 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 | |
83 | Dorota | Wojciechowska | Tak | 82 | K40 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:06 |
84 | Patryk | Wala | Tak | 536 | M20 | Bieg Opolski / Załoga Górska | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 |
85 | Maciej | Dolata | Tak | 83 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:48 | |
86 | Kamil | Toporowski | Tak | 85 | M30 | Biegający Świdnik | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:00 |
87 | Joanna | Grochecka | Tak | 86 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:39 | |
88 | Martyna | Ulikowska | Tak | 87 | K20 | Załoga Górska | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 |
89 | Maciej | Pochwała | Tak | 88 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 | |
90 | Katarzyna | Kamińska | Tak | 89 | K30 | Team A | Niedziela 09:06 | |
91 | Grzegorz | Okraska | Tak | 90 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:00 | |
92 | Piotr | Balwierczak | Tak | 91 | M30 | Night Runners Wrocław / RateMyTrail.com | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:30 |
93 | Katarzyna | Błaszczak | Tak | 92 | K30 | DOGOŃ GRODZISK Mazowiecki | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:00 - 08:25 |
94 | Bogumiła | Plaszczak | Tak | 93 | K40 | Piekielnie Zgrani | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:39 |
95 | Dawid | Sibila | Tak | 94 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 | |
96 | Natalia | Paprocka | Tak | 95 | K40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
97 | Edyta | Kopacka | Tak | 96 | K30 | KB Sobótka | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 |
98 | Dariusz | Pulkowski | Tak | 97 | M50 | Ostróda Runners | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:33 |
99 | Damian | Zielinski | Tak | 98 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:21 | |
100 | Katarzyna | Zielińska | Tak | 99 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
101 | Piotr | Łątka | Tak | 100 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 | |
102 | Dariusz | Łaźniewski | Tak | 101 | M30 | Olszyna Biega | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:03 |
103 | Justyna | Leśniewska | Tak | 102 | K30 | Aktywna Nowa Ruda | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:15 |
104 | Jacek | Bożkiewicz | Tak | 103 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:39 | |
105 | Agnieszka | Gagaszka | Tak | 104 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
106 | Katarzyna | Kaszuba | Tak | 105 | K40 | #czeladzbiega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
107 | Anna | Pawlik | Tak | 106 | K40 | Ostróda Runners | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:12 |
108 | Szymon | Grząba | Tak | 107 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:39 | |
109 | Dariusz | Strzechowski | Tak | 108 | M30 | RAJSPORT ACTIVE | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
110 | Mariusz Slawinski | Slawinski | Tak | 109 | M40 | Niedziela 08:39 | ||
111 | Tomasz | Hacuś | Tak | 110 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:12 | |
112 | Mariola | Jasiul | Tak | 111 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:12 | |
113 | Przemek | Wyrwicki | Tak | 112 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:21 | |
114 | Daniel | Izydorczyk | Tak | 113 | M30 | Niedziela 08:39 | ||
115 | Piotr | Kraiński | Tak | 114 | M40 | #czeladzbiega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 |
116 | Robert | Sudół | Tak | 115 | M30 | Kotwica Brzeg | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:48 |
117 | Tomasz | Dunal | Tak | 116 | M30 | Sz jak Gepard | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
118 | Robert | Staruch | Tak | 117 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 | |
119 | Izabela | Mioduszewska | Tak | 118 | K40 | Niedziela 08:51 | ||
120 | Aleksandra | Bajołek | Tak | 119 | K50 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 |
121 | Mikołaj | Witkowski | Tak | 120 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 | |
122 | Tomasz | Stankiewicz | Tak | 121 | M30 | PLANYBIEGOWE.PL | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 |
123 | Katarzyna | Mackiewicz | Tak | 122 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 | |
124 | Dariusz | Surgiel | Tak | 123 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:09 | |
125 | Zbigniew | Markowski | Tak | 124 | M50 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:33 |
126 | Lilianna | Markowska | Tak | 125 | K50 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:33 |
127 | Marcin | Michalowski | Tak | 126 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 | |
128 | Patryk | Pikos | Tak | 127 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:39 | |
129 | Piotr | Piórko | Tak | 128 | M30 | Lesz No Limits Runners | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 |
130 | Damian | Opałka | Tak | 129 | M30 | MyRace | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:30 |
131 | Marcin | Surgieniewicz | Tak | 130 | M40 | Dziki Workout Czarny Bór | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:15 |
132 | Krzysztof | Słodkowski | Tak | 131 | M40 | Świdnicka Grupa Biegowa | Niedziela 08:39 | |
133 | Sylwester | Wybranowski | Tak | 132 | M40 | Niedziela 09:09 | ||
134 | Ela | Wozowczyk-Leszko | Tak | 133 | K50 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:36 | |
135 | Cezary | Duliasz | Tak | 134 | M50 | Night Runners Kraków | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 |
136 | Izabela | Korniluk | Tak | 135 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:36 | |
137 | Marzena | Juras-Kmieć | Tak | 136 | K40 | BIEGAM SOBIE | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:06 |
138 | Karolina | Rudawska | Tak | 137 | K20 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:12 | |
139 | Sylwia | Staruch | Tak | 138 | K30 | Niedziela 09:09 | ||
140 | Jan | Marteklas | Tak | 139 | M30 | Night Runners Wrocław | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:45 |
141 | Karol | Skorek | Tak | 140 | M30 | Niedziela 08:39 | ||
142 | Daniel | Orłowski | Tak | 141 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:12 | |
143 | Sylwia | Czajkowska | Tak | 142 | K40 | Bydgoskie Okonie | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:33 |
144 | Michał | Roszczyk | Tak | 143 | M40 | ortoeyeteam | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:48 |
145 | Marzena | Siankiewicz | Tak | 144 | K40 | Czerwonak Biega | Niedziela 09:09 | |
146 | Izabela | Zelichowska | Tak | 145 | K40 | Kęckie Harpagany | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 |
147 | Mariusz | Stelmach | Tak | 146 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 | |
148 | Wojciech | Suchowiecki | Tak | 147 | M40 | ortoeyeteam | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
149 | Anna | Wojciechowska | Tak | 148 | K40 | Piątkowo na Biegowo | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:06 |
150 | Elżbieta | Gwóźdź | Tak | 149 | K30 | Niedziela 08:51 | ||
151 | Arkadiusz | Górka | Tak | 150 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 | |
152 | Ewa | Szotowicz | Tak | 151 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 | |
153 | Agnieszka | Maliszak | Tak | 152 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:21 | |
154 | Andrzej | Dziuba | Tak | 153 | M40 | Niedziela 08:51 | ||
155 | Grzesiu | Sobczyk | Tak | 154 | M30 | Wieluń Biega | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 |
156 | Tomasz | Wielgosz | Tak | 155 | M30 | Niedziela 08:51 | ||
157 | Katarzyna | Bartoszewska | Tak | 156 | K30 | WATAHA | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:09 |
158 | David | Červený | Tak | 157 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 | |
159 | Marta | Kwiatkowska | Tak | 158 | K40 | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 08:12 | |
160 | Krzysztof | Błachnio | Tak | 159 | M50 | RAZ Szczecin | Sobota 17:00 - 19:00 | |
161 | Renata | Kaczorek | Tak | 160 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:00 - 08:25 | |
162 | Małgorzata | Szal | Tak | 161 | K30 | Tenis centrum As | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:48 |
163 | Magdalena | Kownacka | Tak | 162 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 | |
164 | Dorota | Jabłońska | Tak | 163 | K20 | Outdoor Training | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
165 | Bronisław | Ilnicki | Tak | 164 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:15 | |
166 | Marta | Adamiak | Tak | 165 | K30 | Run4Gold | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 |
167 | Katarzyna | Sokólska | Tak | 166 | K30 | Outdoor Training | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
168 | Grażyna | Domagała | Tak | 167 | K30 | Night Runners Wrocław | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:12 |
169 | Dawid | Sikora | Tak | 168 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 | |
170 | Rafał | Zańko | Tak | 169 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:00 | |
171 | Janusz | Powała | Tak | 170 | M60 | JiL | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 |
172 | Grzegorz | Pyta | Tak | 171 | M60 | niezrzeszony | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 |
173 | Aleksandra | Szylberg | Tak | 172 | K30 | Team ZabieganeDni | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:51 |
174 | Piotr | Szylberg | Tak | 173 | M30 | Team ZabieganeDni | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:51 |
175 | Piotr | Wrzesiński | Tak | 174 | M40 | GAPPAG Team | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:00 |
176 | Marek | Michalowicz | Tak | 175 | M30 | Niedziela 08:51 | ||
177 | Marian | Sierant | Tak | 176 | M60 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:33 | |
178 | Dagmara | Pisowłodzka | Tak | 177 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:00 | |
179 | Beata | Marcinkowska | Tak | 178 | K50 | #czeladzbiega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
180 | Michał | Mazur | Tak | 179 | M30 | KB Sobótka | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:03 |
181 | Adam | Godlewski | Tak | 180 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:51 | |
182 | Piotr | Krawiec | Tak | 181 | M30 | Kotwica Brzeg | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 |
183 | Łukasz | Chlewiński | Tak | 182 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 | |
184 | Marcin | Krawiec | Tak | 183 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:09 | |
185 | Wojciech | Narucki | Tak | 184 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:12 | |
186 | Marcin | Wolny | Tak | 185 | M30 | Wieluń Biega | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
187 | Sylwia | Kubaczka-Ligenza | Tak | 186 | K30 | #czeladzbiega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
188 | Katarzyna | Kujawa | Tak | 187 | K40 | Kurczak i Agatka | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 |
189 | Wojciech | Piątkowski | Tak | 188 | M30 | Niedziela 08:39 | ||
190 | Maciej | Płonowski | Tak | 189 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:36 | |
191 | Rafał | Owczarek | Tak | 190 | M40 | Niedziela 08:21 | ||
192 | Arkadiusz | Madetko | Tak | 191 | M30 | Niedziela 08:51 | ||
193 | Marta | Bartoszewicz | Tak | 192 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 | |
194 | Zbigniew | Wileński | Tak | 193 | M50 | Grupa Biegowa CHTMO | Niedziela 08:51 | |
195 | Marta | Mitek | Tak | 194 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:33 | |
196 | Jacek | Gajewski | Tak | 195 | M50 | Kurczak i Agatka | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 |
197 | Małgorzata | Świder | Tak | 196 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 | |
198 | Ryszard | Morawski | Tak | 197 | M30 | RMT | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 |
199 | Łukasz | Łukaszczyk | Tak | 198 | M30 | 4FITER | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 08:00 |
200 | Magdalena | Rogowska-Roszczyk | Tak | 199 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 | |
201 | Hanna | Kornacka | Tak | 200 | K40 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 |
202 | Pavel | Brýdl | Tak | 201 | M40 | Salomon CZ/Willa SPA Scaliano | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:30 |
203 | Katarzyna | Dybka | Tak | 202 | K30 | 12BZ | Niedziela 08:51 | |
204 | Damian | Budzinski | Tak | 203 | M40 | WKB Meta Lubliniec | Niedziela 08:51 | |
205 | Magdalena | Kutzmann | Tak | 204 | K40 | WKB Meta Lubliniec | Niedziela 08:51 | |
206 | Piotr | Krzysztofik | Tak | 205 | M40 | Crossfit Eternia | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 |
207 | Magdalena | Sowińska | Tak | 206 | K40 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 |
208 | Sławomir | Durman | Tak | 207 | M30 | ZW DWKP-W | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 |
209 | Paweł | Chrzanowski | Tak | 208 | M30 | Niedziela 08:51 | ||
210 | Tomasz | Miernicki | Tak | 209 | M50 | GRUPA BIEGOWA CHTMO | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:30 |
211 | Adela | Maziarek | Tak | 210 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:45 | |
212 | Marcin | Kusio | Tak | 211 | M40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 |
213 | Paulina | Truszewska | Tak | 212 | K20 | Niedziela 08:51 | ||
214 | Michał | Jaśkowiec | Tak | 213 | M20 | Niedziela 08:51 | ||
215 | Agnieszka | Skrzypińska | Tak | 214 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:15 | |
216 | Norbert | Gorczyński | Tak | 215 | M20 | Kudowianka Run | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:42 |
217 | Darek | Maruszak | Tak | 216 | M40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:12 |
218 | Paweł | Makles | Tak | 217 | M20 | BblGubin | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
219 | Karolina | Ratajczak | Tak | 218 | K20 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
220 | Grzegorz | Ratajczak | Tak | 219 | M50 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
221 | Mikolaj Miki | Dutkowski | Tak | 220 | M20 | UKS 'Arkady' Raszków / 4. Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy | Niedziela 08:48 | |
222 | Monika | Swicarz | Tak | 221 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 | |
223 | Joanna | Bosy | Tak | 222 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
224 | Mirosława | Przyłuska | Tak | 223 | K60 | Raz Szczecin | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 |
225 | Magdalena | Jaworska | Tak | 224 | K40 | GB Wielkopolscy Biegacze / Team KGB | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 |
226 | Jarosław | Wróblewski | Tak | 225 | M40 | RAZ Szczecin | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:45 |
227 | Agata | Łaźniak-Pfajfer | Tak | 226 | K30 | CardioRunners | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
228 | Magdalena | Karamon | Tak | 227 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:51 | |
229 | Jacek | Trela | Tak | 228 | M60 | AZS AWF Kraków Masters | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:51 |
230 | Wojciech | Paździor | Tak | 229 | M30 | Active Strategy | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:00 |
231 | Mariusz | Pietrzak | Tak | 230 | M30 | Niedziela 08:48 | ||
232 | Marzena | Wróbel | Tak | 231 | K40 | Niedziela 07:51 | ||
233 | Grzegorz | Groskop | Tak | 232 | M20 | Run Team Sępólno Krajeńskie | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:00 |
234 | Ewelina | Stawicka | Tak | 233 | K20 | Aktywne Lisewo | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:00 |
235 | Ola | Guzińska | Tak | 234 | K40 | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 |
236 | Marcin | Marczewski | Tak | 235 | M40 | RESILIA BEMOWO GROTY | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 |
237 | Tomasz | Siwiaszczyk | Tak | 236 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 | |
238 | Daniel | Czarniecki | Tak | 535 | M30 | TiE | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:00 |
239 | Grzegorz | Niedźwiedź | Tak | 237 | M40 | STS Biegaton | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 |
240 | Marlena | Czyżewska | Tak | 238 | K50 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:36 | |
241 | Marta | Oracka | Tak | 239 | K30 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 |
242 | Kamil | Koleśnik | Tak | 240 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | ||
243 | Agnieszka | Krzykwa | Tak | 241 | K50 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:36 | |
244 | Jarosław | Górniak | Tak | 242 | M30 | JARBUD | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:36 |
245 | Paweł | Malinowski | Tak | 243 | M40 | MPK-ŁÓDŹ | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 |
246 | Tomasz | Winiecki | Tak | 244 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
247 | Magdalena | Czekalska | Tak | 245 | K30 | Naramowice Biegają | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:00 |
248 | Tomasz | Czekalski | Tak | 246 | M40 | Naramowice Biegają | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:00 |
249 | Robert | Podolyan | Tak | 247 | M40 | Niedziela 09:06 | ||
250 | Katarzyna | Kozikowska | Tak | 248 | K30 | Niedziela 09:06 | ||
251 | Przemysław | Czoska | Tak | 249 | M30 | JARBUD | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:36 |
252 | Rafał | Górecki | Tak | 250 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
253 | Katarzyna | Morawska | Tak | 251 | K40 | Fuck the PESEL | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:15 |
254 | Jakub | Kółkiewicz | Tak | 252 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 | |
255 | Ryszard | Zima | Tak | 253 | M60 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 | |
256 | Jakub | Kapuscik | Tak | 254 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 | |
257 | Mirosław | Lupa | Tak | 255 | M50 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
258 | Idalia | Grad | Tak | 256 | K30 | Dzika Banda Łakomczuchów | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
259 | Adam | Grad | Tak | 257 | M30 | Dzika Banda Łakomczuchów | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
260 | Arkadiusz | Wojtis | Tak | 258 | M40 | Dzika Banda Łakomczuchów | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
261 | Piotr | Górka | Tak | 259 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 | |
262 | Tomasz | Kozieł | Tak | 260 | M40 | Kudowianka RUN | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:48 |
263 | Dariusz | Respondek | Tak | 261 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:03 | |
264 | Katarzyna | Bień | Tak | 262 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:06 | |
265 | Konrad | Purski | Tak | 263 | M40 | Niedziela 09:06 | ||
266 | Faustyna | Walczak | Tak | 264 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 | |
267 | Adam | Kloc | Tak | 265 | M50 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 | |
268 | Piotr | Serwadczak | Tak | 266 | M40 | P+E | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:36 |
269 | Edyta | Strzelczyk | Tak | 267 | K40 | P+E | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:36 |
270 | Artur | Ogórek | Tak | 268 | M40 | KB Spartakus Bełchatów | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 |
271 | Katarzyna | Sidorczuk | Tak | 269 | K40 | KB Spartakus Bełchatów | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 |
272 | Sebastian | Falana | Tak | 270 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:15 | |
273 | Damian | Krzesimowski | Tak | 271 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 | |
274 | Kamil | Wolski | Tak | 272 | M30 | RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 |
275 | Łukasz | Matejka | Tak | 273 | M30 | Biegam na Tarchominie | Niedziela 09:06 | |
276 | Małgorzata | Matejka | Tak | 274 | K30 | Biegam na Tarchominie | Niedziela 09:06 | |
277 | Małgorzata | Szczęśniak | Tak | 275 | K40 | #czeladzbiega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 |
278 | Alicja | Kukla-Kowalska | Tak | 276 | K40 | Niedziela 08:42 | ||
279 | Jerzy | Mazurkiewicz | Tak | 277 | M30 | Night Runners Wrocław | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:30 |
280 | Agnieszka | Konopka-Lulek | Tak | 278 | K40 | Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego | Niedziela 09:03 | |
281 | Brygida | Szymańska | Tak | 279 | K30 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:51 |
282 | Krzysztof | Wołowiec | Tak | 280 | M40 | Laboratoryjnie.pl | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:12 |
283 | Karina | Jezierska | Tak | 281 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:51 | |
284 | Natalia | Rembowska | Tak | 282 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:03 | |
285 | Paweł | Biłan | Tak | 283 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
286 | Tomasz | Kotyrba | Tak | 284 | M30 | k_t_r_b | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:45 |
287 | Mateusz | Majerowski | Tak | 285 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 | |
288 | Krzysztof | Pawlak | Tak | 286 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
289 | Małgorzata | Pawlak | Tak | 287 | K40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
290 | Piotr | Cyran | Tak | 288 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:30 | |
291 | Rafał | Połom | Tak | 289 | M30 | NOA | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:39 |
292 | Jakub | Biskupski | Tak | 290 | M40 | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 08:12 | |
293 | Piotr | Jankowiak | Tak | 291 | M20 | Sparta Runners | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
294 | Joanna | Mhadhbi | Tak | 292 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 | |
295 | Hatem | Mhadhbi | Tak | 293 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 | |
296 | Bartosz | Filipowiak | Tak | 294 | M40 | Sparta Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 |
297 | Marcin | Witor | Tak | 295 | M30 | Czerwonak Biega | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 |
298 | Szymon | Mezynski | Tak | 296 | M20 | Kudowianka Run | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 |
299 | Tomasz | Gwóźdź | Tak | 297 | M30 | Niedziela 08:51 | ||
300 | Janusz | Stolarski | Tak | 298 | M60 | parkrun Słodowo¸ Włocławek | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 |
301 | Danuta | Stolarska | Tak | 299 | K60 | parkrun Słodowo¸ Włocławek | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 |
302 | Marcin | Świtała | Tak | 300 | M40 | KB Spartakus | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 |
303 | Mirosław | Mięsowicz | Tak | 301 | M30 | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:30 | |
304 | Piotr | Kirilow | Tak | 302 | M40 | Niedziela 08:42 | ||
305 | Kacper | Perz | Tak | 303 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 | |
306 | Marek | Szyszka | Tak | 304 | M30 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 |
307 | Fabian | Mzyk | Tak | 305 | M40 | STS BIEGATON | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 |
308 | Grzegorz | Gąsiorowski | Tak | 306 | M30 | :) | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 |
309 | Marcin | Ganc | Tak | 307 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:09 | |
310 | Krystian | Andrzejewski | Tak | 308 | M40 | Mogilno Team | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:09 |
311 | Mariusz | Nosarzewski | Tak | 309 | M40 | GB Press | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 |
312 | Anna | Olszanka | Tak | 310 | K40 | Otwock Biega | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 |
313 | Anna | Szymczak | Tak | 311 | K40 | KB Spartakus Bełchatów | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 09:03 |
314 | Wojciech | Pardała | Tak | 312 | M40 | Niedziela 08:51 | ||
315 | Anna | Koczorowska | Tak | 313 | K30 | Team ZabieganeDni | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:12 |
316 | Marcin | Koczorowski | Tak | 314 | M40 | Team ZabieganeDni | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:12 |
317 | Dariusz | Bednarek | Tak | 315 | M40 | Plan emerytalny | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 |
318 | Martyna | Mierzejewska | Tak | 316 | K30 | Biegam na Tarchominie | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 |
319 | Tomasz | Chęc | Tak | 317 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 | |
320 | Ryszard | Smuda | Tak | 318 | M60 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
321 | Kasia | Sadurska | Tak | 319 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 | |
322 | Jolanta | Księżak | Tak | 320 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:36 | |
323 | Krystyna | Grabias-Mazur | Tak | 321 | K30 | TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:09 |
324 | Marek | Głuchy | Tak | 322 | M30 | OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 |
325 | Małgorzata | Stęplewska | Tak | 323 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:36 | |
326 | Jerzy | Pankowski | Tak | 324 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 | |
327 | Adam | Pochwała | Tak | 325 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 | |
328 | Krzysztof | Kancerski | Tak | 326 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:00 | |
329 | Justyna | Jarmuda | Tak | 327 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:15 | |
330 | Robert | Podleś | Tak | 328 | M50 | COBI Poland | Niedziela 09:09 | |
331 | Agata | Winiarska | Tak | 329 | K30 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Niedziela 08:48 | |
332 | Mikołaj | Klimczak | Tak | 330 | M20 | Przedwojewski Mountain Team | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:30 |
333 | Łukasz | Dawid | Tak | 331 | M30 | Rozbiegany Goleniów | Niedziela 09:09 | |
334 | Rafał | Oleś | Tak | 332 | M30 | Maratończyk Szczytnica | Niedziela 09:09 | |
335 | Ewelina | Lewandowska | Tak | 333 | K30 | Night Runners Wrocław | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 |
336 | Szymon | Karwacki | Tak | 334 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:15 | |
337 | Izabela | Wierzchowska | Tak | 335 | K30 | Baster Team | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 |
338 | Adam | Wierzchowski | Tak | 336 | M40 | Baster Team | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 |
339 | Małgorzata | Moderacka | Tak | 337 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:45 | |
340 | Edyta | Dziarkowska | Tak | 338 | K30 | #TEAMDKMS | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:18 |
341 | Jakub | Fiszer | Tak | 339 | M40 | #TEAMDKMS | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:18 |
342 | Bogdan | Bąk | Tak | 340 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
343 | Rafał | Przespolewski | Tak | 341 | M40 | Wrzosowa Studzieniec | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:30 |
344 | Jarosław | Krajka | Tak | 342 | M40 | UMCS Biega | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:42 |
345 | Sylwia | Jeżewska | Tak | 343 | K40 | Drużyna Szpiku | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:45 |
346 | Sławomir | Jeżewski | Tak | 344 | M40 | Grzmot Komorniki | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:45 |
347 | Rafał | Olkis | Tak | 345 | M30 | RMT Team / RateMyTrail.com | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:51 |
348 | Anna | Zachciał | Tak | 346 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:30 | |
349 | Joanna | Latos | Tak | 347 | K40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:48 | |
350 | Tomasz | Wiśniewski | Tak | 348 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:15 | |
351 | Michał | Klimecki | Tak | 349 | M30 | Zabiegani Goleniów | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 |
352 | Dorota | Wiśniewska | Tak | 350 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:15 | |
353 | Filip | Hołtyn | Tak | 351 | M30 | Niedziela 08:48 | ||
354 | Grzegorz | Smusz | Tak | 352 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
355 | Natalia | Kuczera | Tak | 353 | K20 | Niedziela 08:48 | ||
356 | Wojciech | Pażucha | Tak | 354 | M40 | Acid Maniaxxx | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:33 |
357 | Katarzyna | Dominiak | Tak | 355 | K30 | TIGERS TEAM | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 |
358 | Adam | Adamski | Tak | 356 | M50 | Bierutowska Grupa Biegowa | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:33 |
359 | Paweł | Durnowski | Tak | 357 | M40 | Niedziela 08:48 | ||
360 | Beata | Durnowska | Tak | 358 | K40 | Niedziela 08:48 | ||
361 | Dorota | Trzepacz | Tak | 359 | K40 | KB Lupus Oleśnica | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:33 |
362 | Marcin | Bzowski | Tak | 360 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 | |
363 | Marita | Mazurek | Tak | 361 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:06 | |
364 | Michał | Jarocki | Tak | 362 | M40 | Niedziela 08:42 | ||
365 | Piotr | Marcinkowski | Tak | 363 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 | |
366 | Marcin | Odzimkowski | Tak | 364 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:06 | |
367 | Piotr | Kozieł | Tak | 365 | M30 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 |
368 | Justyna | Boczkowska | Tak | 366 | K50 | Niedziela 08:42 | ||
369 | Jerzy | Marcinkiewicz | Tak | 367 | M50 | ŁEMKO Team | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:00 |
370 | Agnieszka | Gąsiorowska | Tak | 368 | K30 | EVErRUN | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
371 | Anna | Kukuć - Kwapiszewska | Tak | 369 | K40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
372 | Anna | Stankiewicz | Tak | 370 | K30 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 - 07:55 |
373 | Piotr | Adamczuk | Tak | 371 | M40 | Niedziela 08:42 | ||
374 | Marlena | Balkiewicz | Tak | 372 | K50 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:00 | |
375 | Karol | Januszewski | Tak | 373 | M30 | Biegam U KOLESI | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:48 |
376 | Izabela | Januszewska | Tak | 374 | K30 | Biegam U KOLESI | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:48 |
377 | Łukasz | Przybyszewski | Tak | 375 | M30 | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:42 | |
378 | Marzena | Sakowska | Tak | 376 | K40 | Otwock Biega | Niedziela 08:42 | |
379 | Jacek | Gajewski | Tak | 377 | M40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:12 |
380 | Krzysztof | Szubarski | Tak | 378 | M40 | parkrun Cieszyn | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:36 |
381 | Tomasz | Kmiecik | Tak | 379 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:33 | |
382 | Wojciech | Szmagierewski | Tak | 380 | M50 | trenujznami.pl | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:03 |
383 | Klaudia | Falgier | Tak | 381 | K30 | DRUŻYNA SZPIKU/GRUPA MOCNEGO UDERZENIA | Niedziela 08:42 | |
384 | Adrian | Kapałka | Tak | 382 | M40 | Natalia Tomasiak Górski Styl | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 |
385 | Łukasz | Pisula | Tak | 383 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:18 | |
386 | Katarzyna | Bruch | Tak | 384 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:51 | |
387 | Angelika | Gałus | Tak | 385 | K30 | NovemBeer Running Team | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:12 |
388 | Katarzyna | Maryniak | Tak | 386 | K40 | Wybiegaj siebie | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 |
389 | Maksymilian | Olszak | Tak | 387 | M20 | Niedziela 08:42 | ||
390 | Joanna | Molak | Tak | 388 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 | |
391 | Paweł | Zakowicz | Tak | 389 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 | |
392 | Arkadiusz | Radajewski | Tak | 390 | M40 | Cross Krapkowice | Niedziela 08:42 | |
393 | Aleksander | Kurkus | Tak | 391 | M40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 |
394 | Rafał | Ruban | Tak | 392 | M40 | Niedziela 08:42 | ||
395 | Jarosław | Chmura | Tak | 393 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:00 | |
396 | Karol | Nehring | Tak | 394 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:36 | |
397 | Aleksandra | Zaborowska | Tak | 395 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | ||
398 | Sylwia | Białecka | Tak | 396 | K40 | EVErRAN | Niedziela 08:51 | |
399 | Marcin | Palacz | Tak | 397 | M40 | Optima Cardio BUNGE Runners Team | Niedziela 08:48 | |
400 | Michał | Zawada | Tak | 398 | M40 | Sprytne Wiewiórki | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:12 |
401 | Anna | Słonecka | Tak | 399 | K30 | Bravehearts Legionowo | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 |
402 | Artur | Czupyt | Tak | 400 | M50 | Niedziela 08:42 | ||
403 | Agata | Gawrońska | Tak | 401 | K30 | Bravehards Legionowo | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:39 |
404 | Artur | Pawiński | Tak | 402 | M40 | Adidas Runners Warsaw | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:00 |
405 | Wojciech | Michałkiewicz | Tak | 403 | M50 | Akademia Wojsk Lądowych | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
406 | Marcin | Janus | Tak | 404 | M30 | Wieluń Biega | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:33 |
407 | Agata | Ładońska | Tak | 405 | K30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:30 | |
408 | Tomasz | Stamm | Tak | 528 | M40 | Niedziela 09:06 | ||
409 | Adam | Babinek | Tak | 406 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:03 | |
410 | Maciej | Karwacki | Tak | 407 | M20 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 | |
411 | Jadwiga | Marcinkowska | Tak | 408 | K50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:36 | |
412 | Zuzanna | Kwiatkowska | Tak | 409 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:33 | |
413 | Sebastian | Szaraniec | Tak | 410 | M40 | T-Mobile Sport Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:45 |
414 | Szymon | Gonczar | Tak | 411 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:51 | |
415 | Grzegorz | Mazur | Tak | 412 | M30 | Niedziela 08:42 | ||
416 | Piotr | Żytnik | Tak | 413 | M40 | BUTTON'S TEAM | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:45 |
417 | Robert | Tychowicz | Tak | 414 | M40 | BUTTON'S TEAM | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:48 |
418 | Marek | Florczak | Tak | 415 | M40 | fabrykaodpoczynku.pl | Niedziela 08:42 | |
419 | Wojciech | Skowroński | Tak | 416 | M40 | KB Harcownik Jelcz Laskowice | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 |
420 | Sebastian | Badowski | Tak | 417 | M40 | Zawonia Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 |
421 | Michał | Kawa | Tak | 418 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
422 | Paulina | Imińska | Tak | 419 | K20 | Niedziela 08:42 | ||
423 | Katarzyna | Kopeć | Tak | 420 | K20 | Niedziela 08:42 | ||
424 | Wiesław | Lęga | Tak | 421 | M40 | K.S. Tęcza | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:09 |
425 | Mariusz | Gabrysiak | Tak | 422 | M40 | WIELUŃ BIEGA | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 |
426 | Leszek | Nowopolski | Tak | 423 | M40 | Niedziela 08:39 | ||
427 | Marcin | Bekas | Tak | 424 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
428 | Monika | Baranska | Tak | 425 | K50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
429 | Lidia | Bochan | Tak | 426 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | ||
430 | Anna | Furtacz | Tak | 427 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
431 | Marek | Furtacz | Tak | 428 | M60 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:39 | |
432 | Szymon | Kuczyński | Tak | 429 | M40 | Zawonia | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 |
433 | Łukasz | Wiertel | Tak | 430 | M30 | Dietetyk Łukasz Wiertel | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:48 |
434 | Kamila | Wężyk | Tak | 431 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:09 | |
435 | Maciej | Krysinski | Tak | 432 | M30 | Niedziela 08:48 | ||
436 | Krzysztof | Dyktyński | Tak | 433 | M50 | Veolia | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 |
437 | Aurelia | Karkosz | Tak | 434 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 | |
438 | Krystian | Tomczak | Tak | 435 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:03 | |
439 | Marzena | Semeniuk | Tak | 436 | K30 | Kotwica Brzeg | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 |
440 | Miroslawa | Horodynska | Tak | 437 | K40 | Kotwica Brzeg | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:45 |
441 | Marcin | Berliniec | Tak | 438 | M30 | Kotwica | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 |
442 | Iwona | Kulik | Tak | 439 | K20 | Kudowianka Run | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:48 |
443 | Sylwia | Babicka | Tak | 440 | K40 | Biegam z Radości | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:48 |
444 | Aleksander | Kosiński | Tak | 441 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:06 | |
445 | Marek | Stępel | Tak | 442 | M30 | Grupa Nomax | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:18 |
446 | Łukasz | Broniszewski | Tak | 443 | M30 | Power Training | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:36 |
447 | Damian | Zdebski | Tak | 444 | M20 | Niedziela 08:48 | ||
448 | Marek | Zakrzewski | Tak | 445 | M50 | Marmel Toruń | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:30 |
449 | Beata | Heimowska | Tak | 446 | K30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:12 | |
450 | Marian | Maciąg | Tak | 447 | M50 | Szoszoni | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:30 |
451 | Patrycja | Skorek-Bilczyńska | Tak | 448 | K40 | Niedziela 08:48 | ||
452 | Joanna | Książek | Tak | 449 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:21 | |
453 | Dorota | Kryszak | Tak | 450 | K30 | Marmel Toruń | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:30 |
454 | Stanisław | Celichowski | Tak | 451 | M30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:39 | |
455 | Marcin | Łażewski | Tak | 452 | M40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:15 | |
456 | Artur | Gilewski | Tak | 453 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:45 | |
457 | Piotr | Szczęśniak | Tak | 533 | M40 | GVT | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:45 |
458 | Marcin | Sobkowiak | Tak | 454 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
459 | Dominik | Broda | Tak | 455 | M30 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:48 | |
460 | Julia | Świątek | Tak | 456 | K30 | IMMABEE | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
461 | Tomasz | Biecuszek | Tak | 457 | M40 | Aktywna Nowa Ruda | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:36 |
462 | Wojciech | Tomaszewski | Tak | 458 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:51 | |
463 | Michał | Krupieńczyk | Tak | 459 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 | |
464 | Maciej | Kwarta | Tak | 460 | M30 | 1BPanc K$M | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 |
465 | Kacper | Bruzi | Tak | 461 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
466 | Ewa | Karatków | Tak | 462 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 | |
467 | Wojciech | Ratymirski | Tak | 463 | M40 | #sobasteam | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:03 |
468 | Justyna | Łucjanek | Tak | 464 | K30 | KAJATeam | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 |
469 | Paweł | Wiśniewski | Tak | 465 | M30 | KARKONOSZRUNNING TEAM . | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 |
470 | Dominik | Zieliński | Tak | 466 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
471 | Mateusz | Laszewski | Tak | 467 | M20 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 | |
472 | Joanna | Suleja | Tak | 468 | K60 | SZWLA | Niedziela 08:48 | |
473 | Konrad | Wróblewski | Tak | 469 | M40 | Sobota 17:00 - 19:00 | ||
474 | Daniel | Korcz | Tak | 470 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:42 | |
475 | Filip | Brzozowski | Tak | 471 | M30 | SPARTA RUNNERS | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 |
476 | Anna | Kowalczyk | Tak | 472 | K40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Niedziela 08:09 | |
477 | Arkadiusz | Kujda | Tak | 473 | M40 | 1 Brygada Logistyczna | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:03 |
478 | Dorota | Gąsiorowska | Tak | 474 | K50 | Velo Łosie na szosie | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 |
479 | Joanna | Jagiełło | Tak | 475 | K40 | Run Team Milejów | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
480 | Konrad | Jagiełło | Tak | 476 | M40 | Run Team Milejów | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
481 | Katarzyna | Barczak | Tak | 477 | K40 | Run Team Milejów | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
482 | Tomasz | Barczak | Tak | 478 | M40 | Run Team Milejów | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 |
483 | Mateusz | Nowacki | Tak | 479 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 | |
484 | Magdalena | Buganik | Tak | 480 | K40 | 23 śląski pułk artylerii | Niedziela 07:51 | |
485 | Robert | Lubański | Tak | 481 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 | |
486 | Alicja | Lubańska | Tak | 482 | K50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 | |
487 | Karolina | Wrzosek | Tak | 483 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 | |
488 | Marcin | Majchrzak | Tak | 484 | M40 | Deloitte Adventure Team | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:51 |
489 | Malgorzata | Grudzień-Jurkowska | Tak | 485 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:18 | |
490 | Piotr | Kinal | Tak | 486 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:48 | |
491 | Marlena | Kurowska | Tak | 487 | K30 | KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:45 |
492 | Iwona | Kozłowska | Tak | 488 | K40 | Leszno limits Runners | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
493 | Jarosław | Śleziak | Tak | 489 | M40 | Running Matner Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 |
494 | Natalia | Mielnik | Tak | 490 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:36 | |
495 | Joanna | Hoja | Tak | 491 | K30 | Alpin Sport Hoka One One Team | Niedziela 05:30 - 07:00 | Niedziela 07:45 |
496 | Justyna | Łaskawska | Tak | 492 | K40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:06 | |
497 | Iwona | Magdziak | Tak | 493 | K30 | NOA | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:36 |
498 | Monika | Ratajska | Tak | 494 | K20 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:15 | |
499 | Ola | Jędrzejewska | Tak | 495 | K20 | GVT BMC 3Soft Team | Niedziela 08:48 | |
500 | Tomasz | Przybył | Tak | 496 | M40 | Night Runners | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 09:03 |
501 | Dariusz | Kokociński | Tak | 497 | M40 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 07:48 | |
502 | Hanna | Szymańska | Tak | 498 | K40 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 | |
503 | Piotr | Stawiński | Tak | 499 | M50 | Pro Patria | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:42 |
504 | Jacek | Szymański | Tak | 534 | M50 | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:51 | |
505 | Witold | Wierzbicki | Tak | 500 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:15 | |
506 | Zbigniew | Pawłowski | Tak | 501 | M50 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
507 | Mariusz | Franczak | Tak | 502 | M40 | DTR BIEGA / MARIO TEAM | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 07:45 |
508 | Paweł | Gibek | Tak | 503 | M30 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:03 | |
509 | Mirosław | Szaniewski | Tak | 504 | M40 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:42 |
510 | Sylwia | Krzyzińska | Tak | 505 | K40 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:09 |
511 | Weronika | Leszczyńska | Tak | 506 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 | |
512 | Katarzyna | Jarecka | Tak | 532 | K40 | Niedziela 08:48 | ||
513 | Jakub | Kudła | Tak | 507 | M30 | Niedziela 09:03 | ||
514 | Roman | Sworski | Tak | 508 | M30 | KASTYO / VEGE RUNNERS | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:21 |
515 | Danuta | Bednarska Kozioł | Tak | 509 | K40 | Wkurw_Team | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 |
516 | Monika | Le Felic | Tak | 510 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:42 | |
517 | Łukasz | Kopczyński | Tak | 511 | M30 | K-TEAM | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:30 |
518 | Przemysław | Dudek | Tak | 512 | M40 | parkrun Słodowo Włocławek | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
519 | Ewa | Paciorek | Tak | 513 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 | |
520 | Emil | Salwa | Tak | 514 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:36 | |
521 | Maciej | Popek | Tak | 515 | M40 | ANETA TEAM | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:33 |
522 | Marta | Myślicka-Piwko | Tak | 516 | K40 | Niedziela 08:48 | ||
523 | Mirosława | Bartmańska | Tak | 517 | K40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:00 | |
524 | Daniel | Pietrzak | Tak | 518 | M30 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 07:30 - 07:55 |
525 | Łukasz | Szlosek | Tak | 519 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:39 | |
526 | Dawid | Osicki | Tak | 520 | M20 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 09:09 | |
527 | Paweł | Sienkiewicz | Tak | 521 | M40 | Decepticon Gym | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 08:51 |
528 | Maciej | Szynklewski | Tak | 522 | M50 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:03 | |
529 | Paweł | Szczepkowski | Tak | 523 | M60 | Artequipment | Sobota 17:00 - 19:00 | Niedziela 08:30 |
530 | Wiesław | Kamiński | Tak | 524 | M50 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 09:06 | |
531 | Karol | Kinal | Tak | 525 | M20 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:30 - 08:55 | |
532 | Marcin | Tatka | Tak | 526 | M40 | Niedziela 07:00 - 09:00 | Niedziela 07:48 | |
533 | Wojciech | Miśkiewicz | Tak | 531 | M30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:21 | |
534 | Justyna | Formela | Tak | 530 | K40 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 | |
535 | Anna | Tomalak | Tak | 529 | K30 | Sobota 15:00 - 17:00 | Niedziela 08:03 | |
536 | Jagoda | Skarżeńska | Tak | 527 | K30 | Sobota 19:00 - 21:00 | Niedziela 08:21 | |
537 | Tomasz | Niezgódka | Tak | 537 | M50 | Załoga Górska | ||
538 | Marlena | Nowacka | Tak | 538 | K40 | |||
539 | Marcin | Krześniowski | Tak | 539 | M40 | |||
540 | Katarzyna | Gnitecka | Tak | 540 | K20 |