Strona główna

Zapraszamy do udziału w biegu sztafetowym Run 4 Business. Będzie to pierwsza edycja, która organizowana jest przez studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ideą wydarzenia jest integracja partnerów biznesowych Wydziału oraz wszystkich zainteresowanych organizacji, poprzez uczestnictwo w biegu sztafetowym. 

 

Bieg polega na przebiegnięciu w czasie dwóch godzin jak największej liczby kilometrów przez daną drużynę. Planowana trasa biegu zaczyna się na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy ulicy Bema do lasku zlokalizowanego w obrębie ulic Fałata, Sienkiewicza (pętla 2,5 km). „Miasteczko” imprezy zlokalizowane będzie na murawie ww. stadionu. Warunkiem zakwalifikowania się drużyny do rankingu jest przebiegnięcie przynajmniej jednej pętli przez każdego z 4 uczestników drużyny. W ramach wydarzenia przeprowadzone będą odrębne klasyfikacje w kategoriach: kobiet, mężczyzn oraz mix. 

 

run.umk.pl

Wydział Nauk Ekonimicznych i Zarządzania UMK w Toruniu
TV Toruń
Miasto Toruń - Wydział Sportu i Turystyki

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem