Biegi typu OCR (Obstacle Course Racing) to młoda dyscyplina sportowa, która w naszym kraju dopiero się rozwija. Dlatego też dokładamy wszelkich starań i kładziemy znaczny nacisk na jakość naszych eventów. Zapewniamy sportową rywalizację na najwyższym poziomie, trasy usytuowane na malowniczych terenach, niebanalne przeszkody, a także świetną zabawę dla każdego.

Wśród naszych realizacji znajdują się takie biegi jak: Biegun, Bieg Morskiego Komandosa oraz Star Challenge.

Zapisy na "Bieg Morskiego Komandosa"

Data rozpoczęcia zawodów: 31.08.2019 o 04:45

Miejscowość: Gdynia

Państwo: Polska

Dystans: 22 km

Zapisz się » Lista uczestników »

Zapisy na "ZEMSTA NEPTUNA"

Data rozpoczęcia zawodów: 20.07.2019 o 08:00

Miejscowość: GDYNIA

Państwo: POLSKA

Dystans: 4

Zapisz się » Lista uczestników »

Zapisy na "WICHROWE WZGÓRZA"

Data rozpoczęcia zawodów: 16.07.2019 o 08:00

Miejscowość: GDYNIA

Państwo: POLSKA

Dystans: ok. 4 km

Zapisz się » Lista uczestników »

Zapisy na "Biegun"

Data rozpoczęcia zawodów: 23.03.2019 o 08:00

Miejscowość: Gdynia

Państwo: Polska

Dystans: 4,00

Wydarzenie się zakończyło Lista uczestników »

Opublikowane aktualności

BIEGUNowe SZALEŃSTWO!

01.02.2019 o 14:28

Czy myśleliście, że kategorie BIEGUNa nie mogą być już bardziej zwariowane? Że już więcej zrobić się nie da, pomysły się kiedyś kończą, że są jakieś ograniczenia? Otóż nic bardziej mylnego! Zima jest czasem wytężonej pracy dla naszych umysłów, szalonych gonitw myśli, zbierania pomysłów i planów na cały kolejny rok. I oto owoc naszej pracy! BIEGUN TOTALNY!

Zwykłe biegi przeszkodowe już Cię męczą? Dystans nie pozwala na większy rozpęd? Zapomnij o ograniczeniach! Po raz pierwszy w Polsce, jedyny i niesamowity, ośmiogodzinny bieg z przeszkodami! Zasady są banalnie proste - podejmij wyzwanie, wykręć jak największą ilość okrążeń pomiędzy 07:00 a 15:00, nie daj się rywalom i jako pierwszy w kraju zdobądź podium w totalnie hardcorowym biegu OCR.


Dziesiąta edycja BMK już niebawem! Wyjątkowa kategoria dla uczczenia jubileuszu.

31.12.2018 o 15:44

Hard X - nowa kategoria dla "starych wyjadaczy"!

10 edycja Biegu Morskiego Komandosa będzie ponad wszelką wątpliwość wyjątkowa! Poza nowymi zadaniami, kilkoma zmianami na trasie i dużą liczbą niespodzianek, przygotowaliśmy specjalna kategorię startową dla Weteranów BMK - Hard X. To nie będzie tylko bieg z przeszkodami, to będzie wyzwanie, test siły charakteru i umiejętności pracy w zespole! Więc jeżeli startowałeś/aś przynajmniej raz w BMK i ukończyłeś kategorię Hard lub Team mieszcząc się w limicie czasu, potrafisz pływać, nieobce są ci wyzwania fizyczne i psychiczne, potrafisz pracować w zespole… to może Hard X jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do podjęcia rywalizacji jakiej dotąd nie było… a wszystko pod okiem wyjątkowej ekipy "Specjalsów"! W kategorii Hard X wystartuje maksymalnie 50 śmiałków, wystarczy zrobić pierwszy krok i wysłać swoją aplikację… Czy jesteś GOTOWY???


NOWA FORMUŁA BIEGUNa! B4 - Before

05.12.2018 o 11:09
Zapraszamy do startu w BEFORE!

Jest to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja do rozpoczęcia swojej przygody z biegami przeszkodowymi. Nowa formuła ma za zadanie zachęcić do próby przełamania lodów związanych z tym doświadczeniem.

Na czym polega? To proste!

  • trasa skrócona do 3 km
  • brak walki o każdą sekundę
  • medal na mecie dla każdego
  • losowanie trzech nagród wśród uczestników
  • kilkanaście przeszkód dla początkujących: czołganie, ściana, wilcze doły, monkey bar, spacer farmera i inne.

Mega zabawa dla każdego!