REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Main Page

Szanowni Państwo, Szanowni Nordic Walkerzy,
Zarząd Polskiej Federacji Nordic Walking zaprasza trenerów i instruktorów realizujących projekt "Nordic Walking na receptę" pod honorowym patronatem kardiologa prof. Grzegorza Raczaka, współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Santander Consumer Bank na uroczystę podsumowanie projektu, które odbędzie się w Gdańsku w dniu 15.12.2018 roku.
 
I. Konferencja odbędzie się w dniu 15.12.18 w godzinach 10:00 - 16.00 w sali kongresowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
 
II. Uroczysta Gala Podsumowująca odbędzie się w godzinach 19.00- 02.00 w dniach 15/16 grudnia 2018 roku.
 
Z niekłamana satysfakcją informujemy, że wybraliśmy  dla Państwa miejsce szczególne o znakomitej renomie, którego mottem  przewodnim jest hasło reklamowe " Tu mieszka Sport". Obiekt znajduje się kilkaset metrów od plaży nad Zatoką Gdańską, w sąsiedztwie  parku Reagana. Istnieją znakomite warunki do uprawiania Nordic Walking. 
 
GALA
Gala odbędzie się w Golden Tulip Gdańsk Residence ul. Piastowska 16 w Gdańsku. Parking na terenie hotelu bezpłatny za uczestników gali.
Rezerwacja miejsc noclegowych i zgłoszenia na konferencje odbędą się poprzez platformę zgłoszeniową, która zostanie uruchomiona w najbliższych dniach.
Informujemy, że dla instruktorów prowadzących zajęcia w ramach  projektu " Nordic Walking na receptę" uczestnictwo w konferencji, gali oraz noclegiem jest - bezpłatne, po uprzednim zalogowaniu się na platformie zgłoszeniowej. Dojazd na wydarzenie opłacany jest przez uczestników w własnym zakresie. Osoby towarzyszące ponoszą odpłatność za uczestnictwo w Gali oraz za nocleg. Jednak dla osób towarzyszących przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne oferty.
Do Państwa dyspozycji są pokoje:
  • apartament piętrowy z 2 pokojami, kuchnią, łazienką - dla 4 osób - łóżka podwójne i pojedyńcze
  • pokoje 2 osobowe - typu standard
  • pokoje 1 osobowe - dopłata os/doba wynosi 300 zł
Osoba towarzyszące:
  • uczestnictwo w gali 175 zł
  • nocleg ze śniadaniem w hotelu wspólnie w apartamencie 4 osobowym-100 zł
  • nocleg ze śniadaniem w hotelu wspólnie w pokoju 2 osobowym - 150 zł
  • nocleg ze śniadaniem w pokoju 1 osobowym - 300 zł
Prosimy o dobieranie się do wspólnego zakwaterowania w 4 lub 2 osobowe zespoły z pewnością ułatwi to nam organizację wydarzenia.
 
UWAGA !!! Istnieje możliwość wcześniejszego wynajęcia pokoi
Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia 2018 (sobota) do godziny 20:00, po tym terminie nie gwarantujemy zakwaterowania ani udziału w gali
 
KONTAKT
Wszelkich informacji dodatkowych będziemy udzielali od dnia 12.11.2018
kontakt: Zbigniew Kosiński z.kosinski@pfnw.eu tel. 511 224 708
Robert Brzeziński r.brzezinski@pfnw.eu tel. 603 766 284
informujemy, ze ilość miejsc jest ograniczona i będzie decydowała kolejność zgłoszeń.