Lp. | Name | Surname | Paid | Bib | Category | Club | Deklarowana godzina odbioru pakietu w biurze zawodów: | Deklarowana godzina startu SGS Ultra 50km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka | Kwiatek | No | K30 | ||||
2 | Paweł | Gościniewicz | No | M40 | ZIEMOWIT TEAM | |||
3 | Piotr | Błach | No | M40 | ||||
4 | Ewa | Staniszewska | No | K50 | Fundacja Biegów Ultra | |||
5 | Sylwester | Pacho | No | M40 | ||||
6 | Sylwester | Pacho | No | M40 | ||||
7 | Przemyslaw | Jurgiel-Zyla | No | M30 | ||||
8 | Grzegorz | Zygadlewicz | No | M30 | JacekBiega Running Team | |||
9 | Wiktor | Kozakowski | No | M40 | eMAG.pl Running Team | |||
10 | Maciej | Drozd | No | M40 | Dream Run | |||
11 | Andrzej | Chojnowski | No | M40 | ||||
12 | Krzysztof | Łajtar | No | M50 | ||||
13 | Mateusz | Klimek | No | M30 | ||||
14 | Patrycja | Malecka-Leń | No | K30 | ||||
15 | Anna | Swornowska | No | K20 | ||||
16 | Angelika | Noga | No | K20 | Kęckie harpagany | |||
17 | Jakub | Janiszewski | No | M40 | ||||
18 | Michał | Wawrzyniak | No | M40 | Klub Biegacza Warta | |||
19 | Klaudia | Matyjewicz | No | K20 | ||||
20 | Agnieszka | Guzek | No | K40 | ||||
21 | Jolanta | Trzcińska | No | K40 | ||||
22 | Kamil | Piętka | No | M30 | ||||
23 | Mariusz | Piekarz | No | M30 | UKS LUDWIKOWICE | |||
24 | Rafał | Kosmalski | No | M40 | ||||
25 | Paweł | Szwarc | No | M40 | Akademia Mistrzów Sportu | |||
26 | Agnieszka | Stachurska | No | K40 | Kołobrzeg biega | |||
27 | Joanna | Bruzda | No | K40 | Biegowa Kuźnia | |||
28 | Piotr | Bruzda | No | M40 | Biegowa Kuźnia | |||
29 | Rafał | Biskup | No | M50 | Run Dziadu Run | |||
30 | Adam Sokolowski Dom | Sokolowski | No | M30 | ||||
31 | Łukasz | Wręczycki | No | M30 | 5 Pułk Chemiczny | |||
32 | Natalia | Dąbrowska | No | K30 | Bieg Opolski / Załoga Górska | |||
33 | Robert | Staruch | No | M30 | ||||
34 | Marta | Zaucha | No | K30 | KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE | |||
35 | Michal | Milewski | No | M30 | Życie Czestochowy Team | |||
36 | Jacek | Antecki | No | M40 | ||||
37 | Angelika | Arter | No | K30 | ||||
38 | Janusz | Matyszkowicz | No | M60 | GOnimy | |||
39 | Jarosław | Cęcelewski | No | M50 | ||||
40 | Renata | Kotomska | No | K40 | ||||
41 | Sebastian | Domurad | No | M40 | ||||
42 | Dawid | Lehmann | No | M30 | Hercog running team | |||
43 | Joanna | Sznajder | No | K40 | ||||
44 | Anna | Kapelan | No | K30 | FITNESS Z PASJĄ/PKB | |||
45 | Karol | Frąckoewicz | No | M40 | SCV | |||
46 | Anna | Rybicka | No | K30 | Wybiegaj Siebie | |||
47 | Joanna | Książek | No | K40 | ||||
48 | Roger | Karwaczyński | No | M30 | ||||
49 | Agata | Kowalczyk-Grochla | No | K40 | KB MCKIS Jaworzno Pod | |||
50 | Zbigniew | Kręcisz | No | M60 | Klub Biegam Bo Lubię Racibórz | |||
51 | Krzysztof | Kręcisz | No | M40 | ||||
52 | Joanna | Siembab | No | K30 | ||||
53 | Damian | Smoter | No | M30 | ||||
54 | Krzysztof | Wilczek | No | M40 | Cidry latajom | |||
55 | Marek | Żylak | No | M30 | ||||
56 | Łukasz | Zieliński | No | M40 | ||||
57 | Aleksandra | Czarnik-Peciak | No | K40 | ||||
58 | Artur | Rozner | No | M30 | ||||
59 | Mieczysław | Król | No | M40 | UltraTata / Bieg Opolski | |||
60 | Zuzanna | Kwiatkowska | No | K40 | ||||
61 | Magdalena | Kownacka | No | K40 | ||||
62 | Paweł | Gibek | No | M30 | Górsko | |||
63 | Romana | Brumlichová | No | K40 | Medvědí doupě | |||
64 | Stefan | Głowacki | No | M30 | ||||
65 | Waldemar | Hosar | No | M50 | LG Burg Wiedenbrueck | |||
66 | Karol | Grzywacz | No | M30 | ||||
67 | Joanna | Jachym-Drewniak | No | K30 | JJfit Running Team | |||
68 | Dorota | Kowalik | No | K40 | ||||
69 | Mariusz | Szczurek | No | M40 | PZU Sport Team | |||
70 | Norbert | Kwieciński | No | M40 | ||||
71 | Tomasz | Okoński | No | M30 | KB Sobótka | |||
72 | Magda | Olechnowicz | No | M40 | BBL Gorzów | |||
73 | Magda | Olechnowicz | No | K40 | BBL Gorzów | |||
74 | Rafał | Lasota | No | M40 | AnngellsRun | |||
75 | Ola | Pucek-Mioduszewska | No | K40 | Kingrunner | |||
76 | Maciej | Gaik | No | M40 | ||||
77 | Marcin | Lasocki | No | M40 | PIG-PIB | Sobota 06:30 - 08:00 | Sobota 08:15 | |
78 | Marta | Kochmańska | No | K30 | SOWY | |||
79 | Katarzyna | Mastalerz | No | K40 | Polska | |||
80 | Rafał | Ambroziak | No | M40 | W pogoni za Kasią | |||
81 | Grzegorz | Mójta | No | M40 | Koło biega | |||
82 | Agnieszka | Wanżewicz-Uznańska | No | K40 | KS RunSki | |||
83 | Robert | Lewandowski | No | M40 | Biegam z Radości | |||
84 | Agnieszka | Dabrowska | No | K30 | ||||
85 | Adrian | Kołodziej | No | M40 | Grupa Biegowa 'Bez Granic' | |||
86 | Marzena | Zagrajek | No | K50 | ||||
87 | Tomasz | Piątkowski | No | M40 | ST RUNNERS | |||
88 | Torsten | Kaulfuß | No | M50 | ||||
89 | Lukasz | Matuszyk | No | M40 | ||||
90 | Joanna | Grzesik | No | K40 | ||||
91 | Krzysztof | Kwacz | No | M40 | On The Move | |||
92 | Emilian | Dziuba | No | M40 | STS BIEGATON MIKOŁÓW | |||
93 | Olga | Makowska | No | K30 | JacekBiega running team | |||
94 | Adam | Kieszkowski | No | M30 | Tri Rzeźnia | |||
95 | Remigiusz | Rzepka | No | M40 | GREENBUD | |||
96 | Rafał | Grzeszak | No | M40 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||
97 | Artur | Frosztęga | No | M40 | ||||
98 | Janusz | Przyłudzki | No | M60 | STS Biegaton Mikołów | |||
99 | Grzegorz | Jakubas | No | M40 | BB Runners | |||
100 | Krzysztof | Wojciechowski | No | M40 | Radlinioki 3 | |||
101 | Mateusz | Grabarczyk | No | M30 | Radlinioki w biegu | |||
102 | Robert | Włochal | No | M30 | ||||
103 | Robert | Włochal | No | M30 | ||||
104 | Robert | Włochal | No | M30 | ||||
105 | Dominik | Ucieklak | No | M40 | ||||
106 | Paweł | Zajkowski | No | M40 | DZIKAKREW.PL | |||
107 | Aleksandra | Łysuniak-Strauch | No | K30 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||
108 | Rafał | Kitlas | No | M30 | Dream Run | |||
109 | Mariusz | Cichocki | No | M50 | Suunto Run Team | |||
110 | Łukasz | Kowalski | No | M20 | #Wawrzynteam | |||
111 | Wiola | Czostków | No | K30 | Accenture | |||
112 | Krystian | Stefanski | No | M30 | KS KANAŁEK | |||
113 | Rafal | Wata | No | M30 | ||||
114 | Paulina | Braniewska | No | K20 | ||||
115 | Maciej | Kalisz | No | M40 | Biegamy z MiauKotem | |||
116 | Marek | Dziwoki | No | M40 | ||||
117 | Katarzyna | Sidorczuk | No | K40 | KB Spartakus Bełchatów | |||
118 | Tomasz | Kura | No | M40 | ||||
119 | Józef | Suski | No | M40 | AGB TORFY | |||
120 | Łukasz | Dziano | No | M30 | MK team | |||
121 | Magdalena | Prosowska | No | K20 | ||||
122 | Damian | Niemczyk | No | M30 | DREAM RUN | |||
123 | Radosław | Szczygielski | No | M30 | ||||
124 | Marcin | Nierada | No | M30 | ||||
125 | Aleksandra | Glóra | No | K40 | ŻARY RUNNERS TEAM | |||
126 | Łukasz | Kopczyński | No | M30 | K-TEAM | |||
127 | Tomasz | Rusoł | No | M30 | ||||
128 | Agnieszka | Wiśniewska | No | K40 | TEAM BIAŁOBRZEGI | |||
129 | Robert | Wiśniewski | No | M40 | TEAM BIAŁOBRZEGI | |||
130 | Magdalena | Sodoś | No | K40 | TEAM BIAŁOBRZEGI | |||
131 | Mateusz | Grabarczyk | No | M30 | Radlinioki w biegu | |||
132 | Ewelina | Kujawa | No | K40 | ||||
133 | Wiesław | Nowakowski | No | M50 | Maraton Team | |||
134 | Marek | Paw | No | M50 | KB Spartakus Bełchatów | |||
135 | Natalia | Papiewska | No | K30 | ||||
136 | Jarosław | Raczkiewicz | No | M40 | Natural Born Runners | |||
137 | Mirosław | Milka | No | M40 | ||||
138 | Tomasz | Doliński | No | M50 | umawianienabieganie | |||
139 | Małgorzata | Tymborowska -Wiedro | No | K40 | wkurw_team | |||
140 | Sylwia | Sowa-Okrasa | No | K40 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | |||
141 | Arkadiusz | Radajewski | No | M40 | Cross Krapkowice | |||
142 | Tomasz | Macyna | No | M20 | Euforiabiegacza | |||
143 | Adam | Kaźmierczyk | No | M30 | ||||
144 | Jakub | Korzeniewski | No | M40 | ||||
145 | Dariusz | Kierski | No | M50 | ||||
146 | Dorian | Rolla | No | M40 | ||||
147 | Wojciech | Szyda | No | M50 | Biegnę¸ żeby Bartek Mógł Biegać | |||
148 | Paweł | Durnowski | No | M40 | ||||
149 | Marek | Kowalczyk | No | M50 | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||
150 | Grzegorz | Rurka | No | M50 | SamBiegam | |||
151 | Marcin | Zabdyr | No | M50 | KS Pegaz | |||
152 | Izabela | Pododemska-Zabdyr | No | K40 | KS Pegaz | |||
153 | Izabela | Pododemska-Zabdyr | No | K40 | KS Pegaz | |||
154 | Janusz | Brzeziński | No | M30 | ||||
155 | Zbigniew | Rajtar | No | M60 | Rontil-Kraków | |||
156 | Bartłomiej | Trzeciak | No | M40 | SZTAFETA NADZIEI | |||
157 | Magdalena | Augustyniak | No | M40 | Crossfit Team Susz | |||
158 | Artur | Pomykała | No | M50 |