Lp. | Name | Surname | Paid | Bib | Club |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mariusz | Zielonka | No | Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu | |
2 | Jacek | Popiołek | No | Biegiem.pl | |
3 | Izabela | Weisman | No | HRmax Żory | |
4 | Dawid | Wójcik | No | ||
5 | Marcin | Nowak | No | Iłża Pedzi | |
6 | Krystian | Bodnar | No | ||
7 | Andrzej | Tauz | No | ||
8 | Agnieszka | Załoga | No | Stare Babice Biegają | |
9 | Anna | Pałacha | No | ||
10 | Piotr | Pytlarczyk | No | Klub Biegacza Warta | |
11 | Sebastian | Trzciński | No | ||
12 | Hubert | Grzybek | No | ||
13 | Robert | Balcerzak | No | Klub Biegacza WARTA | |
14 | Katarzyna | Wróblewska | No | ||
15 | Łukasz | Sieńko | No | Aktywny Dynów | |
16 | Witold | Walczak | No | ||
17 | Ewa | Musiał | No | ||
18 | Rafał | Chodakowski | No | ||
19 | Kamil | Stępień | No | ||
20 | Aneta | Cuber | No | ||
21 | Marek | Kwasik | No | Nadleśnictwo Kluczbork | |
22 | Michał | Czuba | No | ||
23 | Katarzyna | Koplin | No | FraZochy | |
24 | Mateusz | Szafrański | No | CrossFit 72D | |
25 | Mateusz | Baryga | No | Atlas4run | |
26 | Jakub | Gunert | No | ||
27 | Tomsz | Durbas | No | ||
28 | Bartłomiej | Skoliniec | No | Grunners | |
29 | Paweł | Ławrenczuk | No | RAJSPORT ACTIVE | |
30 | Marcin | Nowomiejski | No | PROGRES | |
31 | Krystian | Ostrowski | No | ||
32 | Marta | Sprawka | No | ||
33 | Magdalena | Kocot | No | Meta Nadarzyn | |
34 | Wojciech | Deleżuch | No | Poziomki | |
35 | Katarzyna | Janisz | No | ||
36 | Kamil | Wawiorowski | No | ||
37 | Michał | Woźniak | No | Ninja Elements | |
38 | Agnieszka | Dobrowolska | No | ||
39 | Rafał | Płonka | No | Góral z Mazur Running Team | |
40 | Mariusz | Len | No | ||
41 | Jakub | Jakubowski | No | DzikiTim | |
42 | Przemysław | Bień | No | KS Ryglice Sekcja Biegowa | |
43 | Artur | Skoneczny | No | ||
44 | Paulina | Piejko | No | ||
45 | Jan | Kaleta | No | JW 2771 Rząska | |
46 | Łukasz | Błaszczyk | No | Warriors Łódź | |
47 | Tomasz | Idzior | No | ||
48 | Henryk | Sobczak | No | ||
49 | Mariusz | Zarzycki | No | Nie ma leTko | |
50 | Nina | Karpińska | No | Pawko Runner Team | |
51 | Norman | Szczepański | No | ||
52 | Bogdan | Węgiel | No | ||
53 | Stanisław | Góralczyk | No | Bungee Jumping Mario | |
54 | Miłosz | Lewandowski | No | PODIUM TEAM | |
55 | Rafal | Tabiś-Hubka | No | ReshapeRunners | |
56 | Przemysław | Lewandowski | No | PepsiCo Running Team | |
57 | Robert | Jachymiak | No | Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Dzieci | |
58 | Marcin | Olejarski | No | Pruchni ja grupa biegowa | |
59 | Beata | Lange | No | ||
60 | Patryk | Kościński | No | Kundy Portowe | |
61 | Łukasz | Hebanowski | No | Padł na Ryj Team |