Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Miejscowość | Klub | Deklaracja daty i godziny startu: | Godzina startu: |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz | Gąszczyk | Nie | Kraków | Nowa Huta Team | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
2 | Przemysław | Leśko | Nie | Krakow | Nowa Huta Team | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
3 | Elżbieta | Wojtowicz | Nie | Kraków | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | |||
4 | Janusz | Wilczak | Nie | Przemyśl | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
5 | Jakub | Żołna | Nie | Tychy | Fulfill Dreams Team Pszczyna | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
6 | Grzegorz | Czarnecki | Nie | Masłomiąca | G.O.A.T. TEAM Michałowice | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
7 | D | Dd | Nie | fzd | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
8 | Rafał | Kubacki | Nie | Lubin | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
9 | Agnieszka | Bryła-Cruz | Nie | Lublin | UMCS Biega | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
10 | Monika | Jaworek | Nie | Rydułtowy | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | |||
11 | Małgorzata | Nazimek | Nie | Nowy Sącz | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
12 | Karolina | Benesz | Nie | Jelenia Góra | KOOLTRIATHLON | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
13 | Michał | Targosz | Nie | Kraków | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
14 | Paweł | Pieczonka | Nie | Rzeszów | Piękne i Brodacze | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
15 | Magdalena | Bąk Spalińska | Nie | Sanok | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
16 | Mirosław | Piotrowski | Nie | Świdwin | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
17 | Marta | Wolska | Nie | Gdańśk | Wolscy Brothers Destruction Team | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | 09:37:00 | |
18 | Magdalena | Mikołajczak | Nie | Żory | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
19 | Katarzyna | Gral | Nie | Gdynia | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
20 | Justyna | Majchrowicz | Nie | Warszawa | FC PROSIACZEK | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
21 | Damian | Dudek | Nie | Toruń | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
22 | Katarzyna | Zając | Nie | Biała Podlaska | klub biegacz Biała biega | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
23 | Teresa | Maciewicz | Niedopłata | 2091 | Munina | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | 09:45:00 | |
24 | Gosia | Wachnik | Nie | Warszawa | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
25 | Iwona | Raj | Nie | Kraków | Eskadra Kraków | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
26 | Michał | Wolański | Nie | Częstochowa | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
27 | Roman | Sworski | Nie | Łódź | Kastyo / Vegan Runners | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
28 | Piotr | Woźniak | Nie | Warszawa | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
29 | Wiktor | Majchrowicz | Nie | Rogi | TS Beskidy | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
30 | Mirosław | Gucwa | Nie | Krasne | Back on track!!! | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
31 | Krzysztof | Kiwak | Nie | Kolbuszowa | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
32 | Edyta | Kluj | Nie | Wągrowiec | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
33 | Alan | Krawiec | Nie | Przeworsk | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
34 | Michał | Partyka | Nie | Rzeszów | Cycuszkiwśniegu Team | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
35 | Bartosz | Osiadły | Niedopłata | 2109 | Rzeszów | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | 09:48:00 | |
36 | Wacław | Mucha | Nie | Krasiczyn | Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
37 | Tomasz | Wojtowicz | Nie | Widacz | Athletic Zręcin | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
38 | Kamil | Klimas | Nie | Katowice | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | |||
39 | Przemysław | Wnuk | Nie | Lublin | Boskie Łosie | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
40 | Agnieszka | Kudła | Nie | Lachowice | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
41 | Ewa | Hadam | Nie | Dynów | Spartan Training Group | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | ||
42 | Karolina | Wybraniec | Nie | Sucha Beskidzka | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
43 | Magdalena | Sokołowska | Nie | Pruszków | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
44 | Kamil | Szczupak | Nie | ŻURAWICA | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
45 | Andrzej | Szydłowski | Nie | Warszawa | 30 stycznia/ 20 marca¸ godzina 09:30 | |||
46 | Franciszek | Rościński | Nie | Sanok-Zahutyń | Samotny-Wilk | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
47 | Krystyna | Paszek | Nie | Grodzisk Maz | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
48 | Dominik | Kardasz | Nie | Polańczyk | Solina Team | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | ||
49 | Izabela | Wasylów | Nie | Przemyśl | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 | |||
50 | Anastazja | Pyzel | Nie | Konstancin Jeziorna | Kondycja | 31 stycznia/ 21 marca¸ godzina 09:30 |