Kup Voucher
Distance: 0.00 km
Location: -
Women Power Run
Distance: 100.00 km

Women Power Run

Wystartuj w Women Power Run i pokaż kobiecą siłę!

Twoim zadaniem jest pokonanie biegiem lub marszem łącznie 100 km do 22 kwietnia, a dla mniej zaawansowanych łącznie minimum 20km - by zasłużyć na nasz odlotowy medal i bandamkę kobiecej mocy.

Zapewne jedne z Was rozłożą sobie to na wiele rat :-) , a inne będą chciały pokonać dystans być może w trzy, dwa albo nawet jeden dzień!

Możesz rozpocząć naszą przygodę w dowolny dzień marca poczynając od naszego święta czyli Dnia Kobiet (8.03.2021r).

Jeśli uczestniczysz już z nami w „Run Forrest od Morza do Tatr” to właśnie marzec może być dla Ciebie podwójną motywacją. Być może właśnie ten miesiąc okaże się dla Ciebie czasem, o którym będziesz mogła później powiedzieć, że dodał Ci mocy i energii do działania w tych trudnych, pandemicznych czasach.

Poprawisz swą kondycję na wiosnę i uwierzysz że „chcieć znaczy móc”.

Zapisy już trwają.

​Pamiętajcie dziewczyny, że wszystkie, które osiągną metę będą dla nas zwycięzcami - ale by nieco podkręcić naszą "babską" rywalizację przygotowaliśmy też Statuetki dla 3 najlepszych.

O kolejności decyduje czas brutto pokonania 100km, a przy pokonaniu mniejszej ilości km - ilość km.

 

Co prawda Women Power Run to wyzwanie tylko dla kobiet, ale Panów chętnie widzimy w roli kibica.

Możliwy jest także zakup voucherów* startowych przez Panów dla swoich lepszych połówek, mam, córek, babć, sióstr, koleżanek ….😉

*voucher można nabyć TUTAJ wypełniając formularz. Po opłacie, voucher zostanie przesłany na podany w formularzu adres email.

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem