Waleczne serce - bieg wirtualny

Waleczne Serce – Wygraj Zdrowie to wirtualne wyzwanie dla wszystkich miłośników dbania o zdrowie poprzez aktywność fizyczną

Bieg wirtualny dla każdego, w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania ruchowego. To wydarzenie dla osób, które chcą pokonać swoje słabości, poczuć ducha rywalizacji sportowej lub po prostu znaleźć motywację dla jak największej, zdrowej dawki ruchu.

Wirtualna trasa w kształcie serca - 500 km

Wirtualna trasa, po której będziecie się przemieszczać, wyznaczona jest tak, by przybrała kształt serca na tle mapy Polski (bo jakże miałoby być inaczej :-)) i ma długość 500 km.

Wyzwanie polega na próbie pokonania łącznie biegiem, marszem lub na bieżni minimum 100 km, a docelowo 500 km w jak najkrótszym czasie, nie później jednak niż do końca 2021 roku. 

Każde pokonane 100 km to kolejne odkrycie – symbolicznie będą to kolejne karty z talii pokera królewskiego, oczywiście w kolorze „kier”, czyli serce. 

Po pokonaniu pełnych 500 km zdobędziesz całą talię pokera królewskiego. Liczymy, że w ten sposób wraz z nami wygrasz zdrowie!

W ramach pakietu startowego (39 zł) otrzymasz wielodniową super zabawę i rywalizację, a po pokonaniu planu minimum, czyli 100 km:

  • pamiątkowy medal od Tryumf;
  • opaskę biegową Tervel full print;
  • certyfikat elektroniczny na zakończenie wyzwania.

 

Na chętnych czeka pamiątkowa koszulka!

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Igrzyska Bohaterów
MOSiR Jastrzębie-Zdrój
American Heart of Poland
Uzdrowisko Ustroń
Dom-in Nieruchomości

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem