Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Kategoria | Deklaracja godziny odbioru pakietu startowego: | Deklaracja godziny startu: | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piotr | Woźniak | Tak | 1 | M40 | Łódź | |||
2 | Michał | Szewczyk | Nie | M40 | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | |||
3 | Piotr | Jarmoliński | Tak | 127 | M40 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Szczecin Mierzyn | MarcinŚwiercTeam |
4 | Artur | Wyszyński | Nie | M30 | Sosnowiec | Liski | |||
5 | Dariusz | Szadłowski | Tak | 2 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Ciechocinek | Drim Tim |
6 | Łukasz | Szafran | Tak | 3 | M20 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Opole Lubelskie | ULTRINO AMATEUR |
7 | Tomasz | Krysiak | Nie | M30 | Szczecin | Amatorskie Bieganie w Szczecinie | |||
8 | Mikołaj | Jasiński | Tak | 4 | M50 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | UKA Warszawa |
9 | Joanna | Mrowca | Nie | K30 | Jawiszów | SM KaMos | |||
10 | Maciej | Olechnowicz | Tak | 5 | M30 | piątek 19:30-19:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Białystok | |
11 | Zbigniew | Rodak | Tak | 6 | M30 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Strzegom | Grupa Biegowa 'beZGRANIc' |
12 | Jakub | Radyk | Tak | 7 | M30 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza |
13 | Przemysław | Grynagiel | Tak | 8 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Osiek nad Wisłą | |
14 | Krzysztof | Oszczęda | Nie | M40 | Żory | ||||
15 | Łukasz | Pszenny | Tak | 9 | M30 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Lublin | ULTRINO AMATEUR |
16 | Sławomir | Reda | Tak | 10 | M60 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | KBP PASJA Warszawa |
17 | Robert | Podleś | Tak | 11 | M50 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | COBI Poland |
18 | Michał | Birula | Nie | M30 | Szczecin | ||||
19 | Tomasz | Idzior | Tak | 12 | M20 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Brzeziny | |
20 | Jarosław | Dyamentowski | Nie | M30 | Warszawa | ||||
21 | Artur | Nowak | Nie | M40 | Gdynia | A@G Carp Team | |||
22 | Paweł | Cegiełko | Nie | M40 | Lublin | ||||
23 | Paweł | Moczyński | Tak | 13 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Chmielów | |
24 | Jakub | Marciniak | Nie | M30 | Koźmin Wielkopolski | Koźmin Biega Ultra Runners | |||
25 | Janusz | Czerchawski | Tak | 14 | M50 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Siemianice | ||
26 | Jędrzej | Sowiński | Tak | 15 | M20 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Warszawa | Rembertów Team |
27 | Maciej | Melson | Tak | 16 | M30 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Łódź | |
28 | Sebastian | Sady | Tak | 17 | M40 | Ostrowiec Świętokrzyski | oby2 | ||
29 | Kamil | Żarnicki | Nie | M30 | Lublin | Stay Insane / Crossfit Z16 | |||
30 | Paweł | Grondys | Tak | 18 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Wrocław | |
31 | Mariusz | Dąbrowski | Tak | 19 | M50 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | WROCŁAW | |
32 | Wojciech | Ścieszka | Tak | 20 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Kraków | 13 elt Kraków-Balice |
33 | Piotr | Gajda | Tak | 21 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Cieszyn | |
34 | Grażyna | Golas | Tak | 22 | K40 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Gdynia | DudyczRun |
35 | Kuba | Łuchniak | Tak | 23 | M20 | łódź | Droga Do Ultra | ||
36 | Paweł | Morański | Nie | M30 | Bolesławiec | ||||
37 | Paweł | Garncarz | Tak | 24 | M40 | Wroclaw | |||
38 | Baryga | Baryga | Nie | M30 | Busko Zdrój | ||||
39 | Rafał | Dec | Nie | M40 | BIERUTÓW | Bierutowska Grupa Bigowa | |||
40 | Anna | Kapelan | Tak | 25 | K30 | piątek 20:30-20:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Przemyśl | Fitness z Pasją |
41 | Rafał | Stramowski | Tak | 26 | M30 | Łęka Opatowska | Policja | ||
42 | Piotr | Semeniuk | Nie | M40 | Warszawa-Wesoła | Wesoła | |||
43 | Mateusz | Juszczak | Tak | 27 | M20 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Łomazy | KB Biała Biega |
44 | Tomasz | Sofuł | Tak | 28 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Warszawa | |
45 | Damian | Gala | Tak | 29 | M30 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Piotrków Trybunalski | |
46 | Łukasz | Kubasik | Tak | 31 | M30 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Przeworsk | |
47 | Marcin | Juszczak | Tak | 32 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Łomazy | |
48 | Grzegorz | Fujak | Nie | M40 | Tomaszowice | Hrabstwo Tomaszowice | |||
49 | Bartosz | Grzywiński | Tak | 33 | M40 | Toruń | |||
50 | Tomasz | Dzirba | Nie | M30 | Niemce | Stay Insane | |||
51 | Marek | Korus | Nie | M40 | Reading | ||||
52 | Maciej | Łukomski | Tak | 34 | M40 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Łódź | Szakale Bałut Łódź | |
53 | Michał | Luterek | Tak | 35 | M40 | Warszawa | |||
54 | Sławomir | Dajema | Nie | M40 | Kraków | Nowa Huta Team | |||
55 | Rafał | Kopel | Tak | 36 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Jasionka | #7trtp |
56 | Paweł | Kosin | Tak | 37 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Kielce | |
57 | Paweł | Szczurek | Nie | M20 | BRZEG | SRC TEAM | |||
58 | Ewelina | Michalak | Nie | K40 | Brzeg | SztukaRuchu | |||
59 | Agnieszka | Pietrzak | Tak | 38 | K40 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Pruszków | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
60 | Paweł | Pietrzak | Tak | 39 | M40 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Pruszków | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
61 | Cezary | Brzeziński | Tak | 40 | M50 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Zgierz | |
62 | Tomasz | Magdziarz | Tak | 41 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Rzeszów | Masochistic Devil Worship |
63 | Darek | Kantor | Tak | 42 | M50 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Boduszyn | lubelskibiegacz.pl/TEAM: Jan Kantor Team |
64 | Arkadiusz | Pawłowski | Tak | 43 | M30 | piątek 16:00-16:29 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Kobyłka | Rock&Run.pl |
65 | Jakub | Bem | Nie | M20 | Kraków | Nowa Huta Team | |||
66 | Łukasz | Filipczak | Nie | M30 | Kraków | Oknoplast Running Team | |||
67 | Zbigniew | Porębski | Tak | 44 | M50 | Aleksandrów Łódzki | QUATTRO | ||
68 | Krzysztof | Rogowski | Nie | M30 | Katowice | ||||
69 | Rafał | Kulczyński | Tak | 45 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | |
70 | Michał | Kulczyński | Tak | 46 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | GDAŃSK | |
71 | Izabella | Cieniuszek | Tak | 47 | K40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Pruszków | M.I.L.A |
72 | Wyszyński | Artur | Nie | M30 | Sosnowiec | Liski | |||
73 | Remigiusz | Moskała | Nie | M30 | Warszawa | ||||
74 | Katarzyna | Siemiątkowska | Tak | 48 | K30 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Poznań | Radosne Grzybki |
75 | Michał | Lik | Nie | M30 | Rybnik | ||||
76 | Grzegorz | Góra | Tak | 49 | M30 | piątek 21:30-22:00 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Wrocław | Para FiT |
77 | Katarzyna | Wróblewska | Nie | K30 | Chorzów | ||||
78 | Janusz | Pusz | Nie | M30 | Szczecin | ||||
79 | Tomasz | Albiński | Nie | M40 | Warszawa | Running Frogs | |||
80 | Jacek | Patrzyk | Nie | M40 | Świętochłowice | J&Ł | |||
81 | Piotr Zen | Nadulski | Nie | M40 | Piła | Good Space | |||
82 | Łukasz | Zieliński | Nie | M40 | Świętochłowice | J&Ł | |||
83 | Przemyslaw | Tomys | Tak | 50 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Milanówek | |
84 | Monika | Kłosowicz | Nie | K20 | Wrocław | ||||
85 | Jagoda | Kostrubiec | Nie | K30 | Lublin | ||||
86 | Adrian | Schwitalla | Tak | 51 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Siechnice | |
87 | Marcin | Gawlik | Tak | 52 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Siechnice | MKS Siechnice |
88 | Zbigniew | Wolwowicz | Tak | 53 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Nowa Dęba | |
89 | Aleksander | Sachanbinski | Tak | 54 | M50 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | ozimek | |
90 | Paweł | Stawiarz | Tak | 55 | M40 | piątek 19:30-19:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Chorzów | ------ |
91 | Zbigniew | Twaróg | Tak | 56 | M60 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | STRZEGOM | grupa biegowa 'Bez granic' |
92 | Grzegorz | Dukata | Nie | M40 | Chudów | MGGW | |||
93 | Adam | Stangierski | Tak | 57 | M30 | Poznan | |||
94 | Natalia | Wołosowicz | Tak | 58 | K40 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Biała Podlaska | |
95 | Rafał | Nowak | Nie | M30 | Kraków | Niepołomice biegają | |||
96 | Sylwester | Damps | Tak | 59 | M40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Gowino | |
97 | Tomasz | Hejnowicz | Tak | 60 | M30 | piątek 21:30-22:00 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Krosno | KMWTW |
98 | Damian | Stachura | Nie | M30 | Lubin | Zagłębie Lubin | |||
99 | Jarek | Ostrowski | Tak | 61 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | WARSZAWA | |
100 | Sławomir | Kwinta | Tak | 62 | M40 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | DZIERŻONIÓW | MARCUS TEAM |
101 | Wojciech | Markowski | Tak | 63 | M30 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Lubachów | MARCUS TEAM | |
102 | Jacek | Szadkowski | Nie | M40 | Jeziórko | freerunner.pl | |||
103 | Marcin | Karamon | Tak | 64 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Opole | |
104 | Rafał | Leszczyński | Tak | 65 | M20 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Kleve | United Runners |
105 | Damian | Kruczyk | Nie | M20 | Pasym | PSM | |||
106 | Grzegorz | Guzik | Tak | 66 | M30 | piątek 21:30-22:00 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Krosno | Sportowe Karpaty |
107 | Krzysztof | Kurkowiak | Tak | 67 | M30 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Wrocław | Wkurwa_Team / #teamNicpoń |
108 | Mateusz | Szwaja | Nie | M20 | Gliwice | OTK Rzeźnik | |||
109 | Piotr | Drochomirecki | Tak | 68 | M20 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Dębno | |
110 | Marcin | Kowalewski | Tak | 69 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Gdynia | CRiIM |
111 | Maciej | Potera | Tak | 70 | M30 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Łańcut | Frytków!!!! |
112 | Mirela | Jaskulska | Tak | 71 | K50 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Grudziądz | Grudziądz |
113 | Kazimierz | Jaskulski | Tak | 72 | M50 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Grudziądz | Grudziądz |
114 | Adrian | Jaciubek | Tak | 73 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Blachownia | |
115 | Albert | Jaciubek | Tak | 74 | M20 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Starowa Góra | AQ Wiring Systems Team |
116 | Adam | Piwoński | Tak | 75 | M40 | Góra Kalwaria | |||
117 | Andrzej | Gaik | Tak | 76 | M50 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Toruń | Podgórz Toruń |
118 | Daniel | Gajos | Tak | 77 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Kraków | GrupaLuktrans.pl |
119 | Paweł | Życiński | Tak | 78 | M50 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Kraków | Badbull Running Team |
120 | Ireneusz | Kaniewski | Tak | 79 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Pruszków | |
121 | Jakub | Waszkowski | Tak | 80 | M30 | piątek 16:00-16:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Warszawa | avantura.com.pl |
122 | Krzysztof | Koehler | Tak | 81 | M50 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Kraków | |
123 | Przemyslaw | Strokon | Tak | 82 | M40 | Mielec | |||
124 | Radosław | Korbut | Tak | 83 | M40 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | SIEDLCE | Mam Wybiegane |
125 | Paweł | Perykasza | Tak | 84 | M30 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Kraków | GRUPALUKRANS.PL |
126 | Janusz | Dadaś | Tak | 85 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Gliwice | BP Running Team Gliwice |
127 | Mariusz | Hrycaj | Tak | 86 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Opole | Pączek Team |
128 | Anna | Komisarczyk | Tak | 87 | K30 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Szczecin | |
129 | Maciej | Truszczynski | Nie | M40 | Kopenhaga | ||||
130 | Dariusz | Rewers | Tak | 88 | M40 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Gdynia | ULTRA WAY TEAM | |
131 | Paweł | Sowa | Nie | M40 | Gdynia | ||||
132 | Jerzy | Wysokiński | Nie | M50 | Biała Podlaska | Orange Polska | |||
133 | Joanna | Wierzbicka | Nie | K40 | BOGUCHWAŁA | ||||
134 | Michał | Asperski | Tak | 89 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Kalisz | KB Supermaratończyk |
135 | Andrzej | Majkut | Nie | M40 | Chmielów | Harpagan Tarnobrzeg | |||
136 | Konrad | Lassota | Nie | M30 | ZARZECZE | ||||
137 | Michał | Spławski | Tak | 90 | M30 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Wrocław | MSERWIS.pl |
138 | Katarzyna | Zebrakowska | Nie | K40 | Trzebownisko | Warsztat Ruchu | |||
139 | Tomasz | Koślacz | Tak | 91 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Włodzimierzów | mAg |
140 | Jagoda | Petryna | Nie | K30 | Wrocław | NOA | |||
141 | Radosław | Malesa | Nie | M40 | LESZKOWICE | Leszkowice biegaja | |||
142 | Michał | Kochanowski | Nie | M30 | Kraków | ||||
143 | Paweł | Zając | Nie | M30 | Kraków | Cross Heroes - OGIEŃ! | |||
144 | Andrzej | Czuwaj | Nie | M40 | Grojec | ||||
145 | Hubert T | Trochimowicz | Nie | M40 | Warszawa | Longevity Expedition | |||
146 | Jacek | Jabłoński | Tak | 92 | M40 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Kraków | |
147 | Damian | Banaszynski | Tak | 93 | M30 | piątek 17:00-17:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | READING | |
148 | Anna | Kitowska | Nie | K40 | Głogów Małopolski | Biegaj Zdrowo z Kitą | |||
149 | Marcin | Lelontko | Nie | M30 | Częstochowa | NiedzielnyUltras | |||
150 | Marcin | Gwoździowski | Nie | M40 | Tarnobrzeg | ||||
151 | Małgorzata | Fuczik | Nie | K40 | Bielsko-Biała | SBRT BIELSKO-BIAŁA | |||
152 | Jacek | Suwezda | Niedopłata | 200 | M50 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Częstochowa | Częstochowskie Dziki |
153 | Maciej | Fuczik | Nie | M40 | Bielsko-Biała | SBRT BIELSKO-BIAŁA | |||
154 | Michał | Sedlak | Tak | 95 | M40 | piątek 21:30-22:00 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Gieraszowice | MarcinŚwiercTeam |
155 | Przemek | Marchel | Tak | 96 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | Fundacja Judo Sport Walki z Rakiem |
156 | Bartłomiej | Wiśniewski | Tak | 97 | M40 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Warszawa | Ultra Wariaci |
157 | Paweł | Mazur | Tak | 98 | M20 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Wola Piskulina | |
158 | Aleksandra | Szafrańska | Tak | 99 | K20 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Piastów | wkurw_team |
159 | Hanna | Sypniewska | Tak | 100 | K60 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Gdynia | Spartanie Dzieciom |
160 | Jan | Pobłocki | Tak | 101 | M60 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Gdańsk | Grupa Trójmiasto/SpartanieDzieciom |
161 | Przemysław | Krzyżanowski | Tak | 102 | M30 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Jaworzno | |
162 | Paweł | Kowalczyk | Nie | M40 | Kęty | KĘCKIE HARPAGANY | |||
163 | Przemek | Kołakowski | Tak | 103 | M40 | piątek 17:00-17:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Zamość | Jan Kantor Team |
164 | Beata | Piątek | Nie | K30 | Łańcut | www.treningfizjoterapia.pl/UltaŁańcut | |||
165 | Stanisław | Siwiec | Tak | 104 | M60 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Rzeszów | |
166 | Mateusz | Boroń | Nie | M20 | Kraków | Hutasy Runners Team | |||
167 | Bartosz | Konopka | Tak | 105 | M40 | piątek 21:00-21:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Kraków | BiegamBoLubię |
168 | Rafał | Pajdosz | Tak | 106 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Biała Podlaska | KB Biała Biega |
169 | Maciej | Rojek | Tak | 107 | M30 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Kraków | |
170 | Daniel | Pietrasiak | Tak | 108 | M30 | piątek 20:00-20:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Sosnowiec | BiegamBoLubię |
171 | Kamila | Kwiecień - Lipińska | Tak | 109 | K40 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Łódź | Tigers Team |
172 | Maria | Domiszewska | Tak | 110 | K50 | piątek 19:00-19:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Ustrzyki Dolne | |
173 | Piotr | Włodarczyk | Tak | 111 | M40 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Krakow | |
174 | Piotr | Ciecieląg | Tak | 112 | M40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Piaseczno | |
175 | Marta | Paprocka | Tak | 113 | K40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Rabka-Zdrój | |
176 | Jakub | Józefiak | Tak | 114 | M50 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Nowy Sącz | |
177 | Dawid | Tomaszewski | Tak | 115 | M40 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Komorniki | WLKP Mountains Ultra |
178 | Krzysztof | Hendzel | Nie | M40 | Radymno | ||||
179 | Bartłomiej | Zgliński | Nie | M30 | Toruń | wkurw_team Toruń | |||
180 | Bernadeta | Niemiec-Drwięga | Tak | 116 | K40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Sanok | na przekór/kilometry oddechów |
181 | Piotr | Drobot | Tak | 117 | M40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Sanok | Na przekór |
182 | Beata | Drwięga | Tak | 118 | K40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Sanok | Swimrun Fox Team/Kilometry Oddechów |
183 | Łukasz | Zając | Tak | 119 | M30 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Kraków | Prisjakt Poland |
184 | Mikołaj | Sobczak | Tak | 120 | M40 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Skórzewo | WLKP Mountains Ultra |
185 | Tomasz | Jarzembowski | Tak | 121 | M40 | piątek 21:30-22:00 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Plewiska | WLKP MOUNTAINS ULTRA |
186 | Piotr | Stypułkowski | Tak | 122 | M30 | piątek 17:30-18:59 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Białystok | |
187 | Tomasz | Twardowski | Nie | M40 | Strażów | ||||
188 | Maciej | Drwięga | Tak | 123 | M40 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Sanok | Pozytywnie Zabiegani Sanok |
189 | Marcin | Latos | Tak | 124 | M40 | piątek 16:30-16:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Łazy | |
190 | Sławomir | Waszek | Nie | M40 | Wrocław | ||||
191 | Dariusz | Pietluszenko | Tak | 125 | M40 | piątek 16:00-16:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Józefosław | Marcin Świerc Team |
192 | Krzysztof | Lachor | Tak | 126 | M20 | piątek 19:00-19:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | KŁODNE | Na Świeżości |
193 | Eliza | Mazan | Tak | 134 | K30 | piątek 20:00-20:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | Szczecin | |
194 | Katarzyna | Waręcka | Tak | 128 | K20 | piątek 16:00-16:29 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Lesko | |
195 | Jacek | Wójcik | Tak | 132 | M40 | piątek 19:30-19:59 | 10.10 (sobota) - 02:00 | Gwoźnica Górna | |
196 | Piotr | Ducki | Tak | 141 | M30 | piątek 19:00-19:29 | 10.10 (sobota) - 01:00 | Polkowice | Otk |
197 | Bogusław | Witek | Tak | 130 | M50 | piątek 17:30-18:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Tarnów | |
198 | Jakub | Kuśmider | Nie | M30 | piątek 20:30-20:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Pikulice | Przemyski klub biegacza | |
199 | Małgorzata | Malina-Pachacz | Tak | 131 | K30 | piątek 20:30-20:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Rabka-Zdrój | |
200 | Ryszard | Wołoszyn | Tak | 129 | M50 | BIELSKO - BIAŁA | PIZUNYROZTOCZEWSCHODNIE | ||
201 | Czesław | Wołoszyn | Tak | 199 | M50 | piątek 19:00-19:29 | 09.10 (piątek) - 21:00 - tę opcję odradzamy :) | PIZUNY | PIZUNYROZTOCZEWSCHODNIE |
202 | Paweł | Stachurski | Nie | M30 | piątek 19:30-19:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Łańcut | ||
203 | Jakub | Kuśmider | Tak | 133 | M30 | piątek 20:30-20:59 | 09.10 (piątek) - 23:00 - tę opcję odradzamy :) | Przemyśl | Przemyski klub biegacza |