Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Miejscowość | Klub | Deklarowana godzina startu: | Deklaracja godziny odbioru pakietu startowego: |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz | Nehring | Tak | 4099 | Chełmno | WETERANI RP | ||
2 | Arkadiusz | Żeleśkiewicz | Tak | 4185 | Turek | Shooters Turek / KB Geotermia Uniejów | 05:00 | |
3 | Mateusz | Krawczyk | Tak | 4075 | Chojne | 05:00 | ||
4 | Marcin | Walczuk | Nie | Brzeźnio | KS Sieradz Biega | |||
5 | Marek | Jankiewicz | Tak | 4049 | Wieliszew | Młody vs Stary | ||
6 | Maciej | Wiśniewski | Tak | 4171 | Banino | SGO | ||
7 | Klaudiusz | Sytek | Tak | 4149 | Warszawa | Kravwawa | ||
8 | Rafał | Jakubiak | Tak | 4047 | Braniewo | |||
9 | Krzysztof | Adach | Tak | 4000 | Gdynia | Sfora BMK | 05:00 | |
10 | Łukasz | Protasiuk | Nie | Zabrze | ||||
11 | Jakub | Wypijewski | Tak | 4177 | Pogórze | |||
12 | Adrian | Tratwal | Tak | 4161 | Świebodzin | |||
13 | Kamil | Zabłotny | Tak | 4178 | Gowarzewo | KS DEFENDU | ||
14 | Kacper | Szulecki | Nie | Piaseczno | CRiWWRE | |||
15 | Andrzej | Głowacki | Tak | 4034 | Legionowo | Młody vs Stary | ||
16 | Maciej | Kostrzon | Tak | 4068 | Pionki | SFORA BMK | ||
17 | Paweł | Piekarski | Tak | 4113 | Legionowo | Młody vs Stary | ||
18 | Jakub | Żak | Tak | 4233 | Przeworsk | 06:00 | ||
19 | Grzegorz | Górak | Tak | 4037 | Jesionka | |||
20 | Michał | Pietrzyk | Tak | 4115 | Olsztyn | |||
21 | Michał | Ratajczyk | Tak | 4126 | Gliwice | |||
22 | Krzysztof | Roman | Tak | 4127 | Bolszewo | Sfora BMK | ||
23 | Tomasz | Ścieszko | Nie | Gdańsk | ||||
24 | Piotr | Kalinowski | Tak | 4056 | Bartoszyce | Straż Graniczna Bezledy | ||
25 | Jadwiga | Baran | Nie | Hyżne | 18DZ/21BSP | |||
26 | Łukasz | Pyka | Tak | 4124 | Gliwice | |||
27 | Daniel | Rżany | Tak | 4131 | Mielec | |||
28 | Adrian | Walat | Nie | Rzeszów | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | |||
29 | Michał | Szulc | Tak | 4152 | Sopot | SGO Gdańsk | ||
30 | Daniel | Stroinski | Tak | 4147 | Warszawa | 06:00 | ||
31 | Ines | Wojciechowska | Tak | 4172 | Michałów-Reginów | Młody vs Stary | ||
32 | Rafał | Smyk | Tak | 4139 | Zamość | |||
33 | Szymon | Szmist | Nie | Szczepańcowa | 35 Batalion Lekkiej Piechoty Sanok | |||
34 | Mariusz Bury | Bury | Nie | Redditch | Sfora. | |||
35 | Dawid | Rusznicki | Tak | 4129 | Kielce | Sfora BMK | ||
36 | Damian | Guźliński | Tak | 4042 | Stare Grabie | |||
37 | Krzysztof | . | Tak | 4132 | Bytom | KWP Katowice | 06:00 | |
38 | Dominik | Gurgacz | Tak | 4041 | Stobierna | |||
39 | Kamil | Gąsior | Tak | 4029 | Jodłówka-Wałki | Undefeated Running Team | ||
40 | Łukasz | Śliwiński | Nie | Sosnowiec | ||||
41 | Andrzej | Kochaniak | Nie | Sowlany | Gwiezdna Flota | |||
42 | Michal | Rymarz | Nie | Lublin | ||||
43 | Anna | Szczyplińska | Tak | 4151 | Jabłonna | Młody vs Stary | ||
44 | Tomasz | Mączyński | Nie | Rybnik | 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | |||
45 | Jonatan | Walkusz | Tak | 4165 | Lębork | Wojskowa Akademia Techniczna | ||
46 | Monika | Kosewska | Tak | 4067 | Łajski | Młody vs Stary | ||
47 | Dorota | Kaminska | Tak | 4057 | Jastrzębie Zdroj | 6 batalion powietrznodesantowy w Gliwicach | ||
48 | Oskar | Pniewski | Nie | Gliwice | ||||
49 | Bartłomiej | Ciszewski | Tak | 4017 | Biała Podlaska | 05:00 | ||
50 | Szczepan | Marczuk | Tak | 4096 | Białystok | |||
51 | Joanna | Litwin | Tak | 4087 | Warszawa | |||
52 | Krzysztof | Kicwak | Tak | 4059 | Gorlice | Wilczy Duch | ||
53 | Tomasz | Ptaszyński | Tak | 4120 | Zabrze | 05:00 | ||
54 | Łukasz | Kolonko | Tak | 4064 | Tarnów | |||
55 | Tomasz | Becker | Tak | 4007 | Gdańsk | |||
56 | Piotr | Bąblewski | Tak | 4006 | Kielce | |||
57 | Anna | Pałacha | Nie | Sandomierz | 10 Świętokrzyska BrygadaObrony Terytorialnej | |||
58 | Wojciech | Gembacz | Tak | 4031 | Słopnice | |||
59 | Natalia | Papiewska-Żak | Tak | 4232 | Gliwice | Sfora BMK | 06:00 | |
60 | Wojtek | Wardęcki | Tak | 4166 | Szczytno | Wojskowa Akademia Techniczna | ||
61 | Bogusław | Gądek | Tak | 4028 | Olkusz | Grań | ||
62 | Jakub | Kusiński | Tak | 4081 | Radomsko | Brak | ||
63 | Maciej | Paszyn | Tak | 4112 | Tomaszów Mazowiecki | Iskra Gliwice | 05:00 | |
64 | Stanisław | Sałęga | Nie | Motycz | ||||
65 | Oskar | Wawrzyniak | Tak | 4169 | Ostrów Wielkopolski | 05:00 | ||
66 | Maciej | Jagustyn | Tak | 4046 | Gliwice | 13 ŚBOT | ||
67 | Daniel | Czajczyński | Tak | 4018 | Września | Sfora BMK | ||
68 | Karol | Małecki | Tak | 4095 | WARSZAWA | |||
69 | Monika | Przybysz | Nie | Rumia | ||||
70 | Marcin | Tomasik | Nie | Rumia | ||||
71 | Grzegorz | Jaworski | Tak | 4051 | Włostów | KWP w Kielcach | ||
72 | Michał | Jadeszko | Tak | 4045 | Ełk | WYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BEMOWIE PISKIM | ||
73 | Denis | Szałański | Nie | Anielin | ||||
74 | Pawel | Sobczyk | Nie | Pyrzyce | 14ZBOT | |||
75 | Tomasz | Baj | Tak | 4004 | Leżajsk | |||
76 | Kamil | Szymański | Tak | 4153 | Gdynia | Dywizjon Okrętów Bojowych Orp. Gen .T. Kościuszko | ||
77 | Dawid | Lęcznar | Nie | Jasionka | 1 Bsp | |||
78 | Mateusz | Glinka-Rostkowski | Tak | 4033 | Warszawa | |||
79 | Jacek | Slendak | Nie | Łask | 998 Pabianice | |||
80 | Marcin | Izdebski | Nie | Korczew | ||||
81 | Jakub | Niedziółka | Tak | 4100 | Grabianów | Akademia Wojsk Lądowych | ||
82 | Paweł | Widawski | Tak | 4170 | Świętochłowice | |||
83 | Łukasz | Główka | Tak | 4192 | Radom | 42BLSZ | 05:00 | |
84 | Piotr | Ruliński | Tak | 4128 | Radomsko | |||
85 | Damian | Wac | Nie | Warszawa | ||||
86 | Magda | Zapala | Nie | Strawczyn | ||||
87 | Paweł | Zimny | Nie | Kruszewnia | OSWRiS | |||
88 | Fabian | Smętek | Nie | Świdwin | ||||
89 | Patryk | Gnich | Tak | 4230 | Stanisłwów | |||
90 | Katarzyna | Buda | Tak | 4011 | Warszawa | |||
91 | Olga | Rychel | Tak | 4130 | Pszczyna | |||
92 | Radek | Suszek | Tak | 4148 | Gdynia | |||
93 | Dominik | Pala | Tak | 4109 | Pszczyna | |||
94 | Zbigniew | Grabowski | Tak | 4039 | Łomianki | Sfora BMK | ||
95 | Szymon | Janas | Tak | 4048 | Gdynia | SFORA BMK | ||
96 | Adrian | Stopyra | Tak | 4146 | Zabrze | MAŁYTEAM | ||
97 | Wojciech | Siwek | Tak | 4137 | Niepołomice | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | ||
98 | Krzysztof | Kutarba | Tak | 4083 | Glasgow | |||
99 | Maciej | Kuźmiek | Nie | Przemyśl | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | |||
100 | Kamil | Królikowski | Nie | Jarosław | ||||
101 | Adam | Oleszuk | Tak | 4104 | Kołobrzeg | |||
102 | Kornel | Pik | Tak | 4116 | Radymno | |||
103 | Patryk | Zawiła | Tak | 4181 | Stryszów | |||
104 | Michał | Piwowar | Tak | 4117 | Kraków | |||
105 | Artur | Łysek | Tak | 4091 | Wojkowice | |||
106 | Maciej | Klimek | Nie | Latchorzew | ||||
107 | Malwina | Banaś | Tak | 4005 | Warszawa | 54 batalion lekkiej piechoty | 05:00 | |
108 | Kamil | Maliszewski | Tak | 4094 | Sokołów Podlaski | |||
109 | Michał | Świątek | Nie | Trzemeszno | 12 WBOT/151 BLP | |||
110 | Wojciech | Pasek | Tak | 4111 | Głuszyca | wojsko polskie | ||
111 | Bartłomiej | Wasik | Tak | 4167 | Tolkmicko | |||
112 | Szymon | Stępniewski | Tak | 4145 | Kielce | 06:00 | ||
113 | Piotr | Wasik | Tak | 4168 | Tolkmicko | |||
114 | Bartosz | Florczak | Tak | 4024 | Minsk Mazowiecki | |||
115 | Mateusz | Bach | Tak | 4003 | Poznań | |||
116 | Mateusz | Papliński | Tak | 4110 | Trzciano | |||
117 | Michał | Iwański | Tak | 4043 | KORSZE | |||
118 | Janusz | Walczak | Nie | Zabrze | FAT Zabrze | |||
119 | Aleksander | Essi-Ezinh | Tak | 4023 | Piaseczno | SforaBMK | 06:00 | |
120 | Michał | Błażejewski | Tak | 4010 | Kalisz | |||
121 | Michał | Jasiński | Tak | 4050 | Kluczbork | CE ANIA | ||
122 | Bartłomiej | Oryszczak | Tak | 4107 | Roztocze | MTB Roztocze | ||
123 | Dariusz | Orłowski | Tak | 4106 | Bestwina | Osp bestwina | ||
124 | Mateusz | Jurkiewicz | Tak | 4054 | Ciężkowice | KM PSP Tarnów | 06:00 | |
125 | Faustyna | Klocek | Tak | 4063 | Zakrzew | |||
126 | Paweł | Sapała | Tak | 4133 | Rzeszów | |||
127 | Dawid | Wasłowicz | Nie | Kobylany | ||||
128 | Kamil | Klecha | Tak | 4060 | Wilcza Wola | |||
129 | Paulina | Kacprzycka | Nie | Purda | 4 W-MBOT | |||
130 | Lukasz | S | Tak | 4138 | Poznań | 06:00 | ||
131 | Rafał | Wrzal | Tak | 4176 | Warszawa | KRAVWAWA | ||
132 | Mariusz | Lewandowski | Tak | 4086 | Zamość | |||
133 | Łukasz | Szymański | Tak | 4154 | Biała Podlaska | 05:00 | ||
134 | Julia | Nowak | Tak | 4102 | Zabrze | MAŁYTEAM | ||
135 | Katarzyna | Biela | Nie | Czudec | ||||
136 | Tomasz | Błaszczyk | Nie | Warta | ||||
137 | Nikodem | Woźniak | Tak | 4175 | Olsztyn | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | ||
138 | Szymon | Chołody | Tak | 4013 | Bartoszyce | 9 Pułk Warmiński | ||
139 | Bartek | Krauze | Tak | 4074 | Olsztyn | |||
140 | Piotr | Kurzawa | Tak | 4195 | Łódź | Grupa Taktyczno- Rekonstrukcyjna | 05:00 | |
141 | Artur | Aranowski | Tak | 4002 | łódż | GRUPA TAKTYCZNO REKONSTRUKCYJNA | ||
142 | Bartłomiej | Dąbrowski | Tak | 4020 | Zgierz | Grupa Taktyczno- Rekonstrukcyjna | ||
143 | Aleksandra | Grabowska | Tak | 4038 | Rzeszów | 06:00 | ||
144 | Andrzej | Turkowski | Tak | 4163 | Bielsko-Biała | 06:00 | ||
145 | Anna | Jagoda | Tak | 4194 | Rumia | 05:00 | ||
146 | Grzegorz | Kowalski | Tak | 4191 | Łódź | Grupa Taktyczno - Rekonstrukcyjna | 05:00 | |
147 | Tomasz | Dolata | Nie | Rąbień AB | GTR | |||
148 | Michał | Karnicki | Nie | Łódź | Grupa Taktyczno- Rekonstrukcyjna | |||
149 | Patryk | Walencki | Tak | 4164 | Łódź | Grupa Taktyczno Rekonstrukcyjna | ||
150 | Artur | Chołys | Tak | 4014 | Rąbień AB | Grupa Taktyczno-Rekonstrukcyjna | ||
151 | Kacper | Piwowarski | Nie | Żakowice | 10 psam | |||
152 | Piotr | Sierlecki | Tak | 4008 | Tarnów | KM PSP Tarnów | 06:00 | |
153 | Maciej | Zamęta | Tak | 4180 | Słomniki | |||
154 | Mateusz | Paszek | Nie | Rzeszów | ||||
155 | Kamil | Klimowski | Tak | 4062 | Sosnowiec | Grupa WOLF | ||
156 | Filip | Rzechowski | Nie | Gdynia | PrzegonićMarzenia.pl | |||
157 | Piotr | Żuber | Tak | 4186 | Pęchratka Polska | Komenda Stołeczna Policji | 05:00 | |
158 | Jakub | Śmiałek | Tak | 4158 | Pabianice | |||
159 | Robert | Dobosiewicz | Tak | 4021 | Wrocław | 8BLTr. | ||
160 | Damian | Zieliński | Tak | 4183 | Szczepanów | 8BLTr. | ||
161 | Patryk | Gardzilewicz | Tak | 4026 | Ligota Mala | 8 BLTr. | ||
162 | Jacek | Zapotoczny | Nie | Kamieniec Wrocławski | WP | |||
163 | Paweł | Postulka | Tak | 4118 | Zabrze | FAT Zabrze / 13 ŚBOT KDOW | ||
164 | Mateusz | Stach | Tak | 4141 | Łąkociny | 8 BLTr. | ||
165 | Łukasz | Molenda | Tak | 4098 | Sędziszów | |||
166 | Michał | Luty | Tak | 4089 | Wola Mysłowska | |||
167 | Denis | Gierat | Nie | Maków Podhalański | KPP Limanowa | |||
168 | Anna Paulina | Kurdyk | Nie | Rugby | nie widzę przeszkód | |||
169 | Adam | Szarek | Tak | 4150 | Wilga | |||
170 | Piotr | Blajer | Tak | 4009 | Radymno | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | ||
171 | Karolina | Korus | Tak | 4066 | Proszowice | |||
172 | Cezary | Papierz | Nie | Wrocław | 8 BLTr. | |||
173 | Michał | Stefański | Tak | 4144 | Warszawa | JRG 4 Warszawa | 06:00 | |
174 | Bartłomiej | Szymański | Nie | Warszawa | BHP | |||
175 | Mateusz | Niewiński | Nie | Warszawa | BHP | |||
176 | Mateusz | Kaczmarczyk | Nie | Kobyłka | BHP | |||
177 | Piotr | Karasiński | Nie | Stąporków | ||||
178 | Aneta | Ślęzak | Tak | 4157 | Siemianowice Śląskie | 06:00 | ||
179 | Miłosz | Kuik | Tak | 4080 | Katowice | 06:00 | ||
180 | Leszek | Zaliński | Tak | 4179 | Wrocław | |||
181 | Dawid | Dziarski | Tak | 4022 | Wędrzyn | |||
182 | Mateusz | Siemieniewski | Tak | 4135 | Świeradów-Zdrój | |||
183 | Tomasz | Pierwoła | Tak | 4114 | Poznań | Dirty Sparrows | ||
184 | Szymon | Sarnecki | Tak | 4134 | Pruszków | |||
185 | Orest | Jeżycki | Tak | 4052 | Piotrków trybunalski | |||
186 | Adrian | Lasłowski | Tak | 4085 | Siemianowice Śląskie | Formacja Śląsk | ||
187 | Paweł | Kowalczuk | Tak | 4071 | Ropczyce | |||
188 | Filip | Gdowski | Tak | 4030 | Tarnów | STT | ||
189 | Adam | Szymański | Tak | 4156 | POŁANIEC | |||
190 | Patryk | Kudzia | Nie | Mysłowice | ||||
191 | Jarosław | Ludwicki | Tak | 4088 | Zielona Góra | |||
192 | Patryk | Rakowski | Tak | 4125 | Piotrków Trybunalski | |||
193 | Łukasz | Chrzanowski | Tak | 4015 | Plewiska | GRR | ||
194 | Paweł | Chwalisz | Tak | 4016 | Wrocław | |||
195 | Konrad | Abratkiewicz | Nie | Uszczyn | ||||
196 | Lech | Kaczor | Tak | 4055 | Przemyśl | Sportowe Zasanie | ||
197 | Bartosz | Kowalski | Tak | 4072 | Toruń | CSAIU Toruń | ||
198 | Michał | Szymański | Tak | 4155 | Krobia | CSAiU Toruń | ||
199 | Konrad | Pakuła | Tak | 4108 | witkowo | |||
200 | Marcin | Kołoszuk | Nie | Leszno | 4. Pułk Przeciwlotniczy | |||
201 | Łukasz | Romanowicz | Tak | 4229 | Kleszczele | |||
202 | Łukasz | Młocek | Tak | 4097 | Oława | |||
203 | Konrad | Kotów | Tak | 4069 | Munina | |||
204 | Sandra | Wajszczuk | Nie | Ulan-Majorat | 23 BLP | |||
205 | Małgorzata | Wojtuch | Nie | Będzin- | Kotów to cienias | |||
206 | Maciej | Prachnio | Tak | 4119 | Długa Szlachecka | SFORA BMK | ||
207 | Katarzyna | Ważna | Nie | Będzin- | ||||
208 | Paweł | Klimczak | Tak | 4061 | Banino | 272 | ||
209 | Michał | Kuczamer | Tak | 4079 | Łódź | |||
210 | Jakub | Jurjewicz | Tak | 4053 | piotrków trynunalski | |||
211 | Dawid | Tomkowicz | Tak | 4160 | GdańsK | Morska Jednostka Rakietowa | ||
212 | Maciej | Czyż | Tak | 4019 | Nowy Targ | |||
213 | Krzysztof | Gniadzik | Tak | 4035 | Warszawa | SKM45 | ||
214 | Arkadiusz | Kozak | Tak | 4073 | Biłgoraj | |||
215 | Agnieszka | Lis | Nie | Rzeszów | ||||
216 | Marek | Zontek | Tak | 4184 | Czaniec | Wojskowa Akademia Techniczna | ||
217 | Bartosz | Majewski | Tak | 4092 | Przasnysz | Wojskowa Akademia Techniczna | ||
218 | Patryk | Giedyk | Tak | 4032 | Piaseczno | |||
219 | Marcin | Gorzyczka | Tak | 4036 | Wronki | Wronki | 05:00 | |
220 | Łukasz | Kryśkiewicz | Tak | 4076 | Izabelin¸ Sitne | Straż Marszałkowska | ||
221 | Mikołaj | Teluk | Tak | 4159 | Sokołów Podlaski | |||
222 | Mateusz | Kryśkiewicz | Tak | 4077 | Sitne | |||
223 | Bartłomiej | Wojtaszek | Tak | 4174 | Warszawa | Combat TJW | ||
224 | Marta | Sałdan | Nie | Warszawa | ||||
225 | Adam | Iwański | Tak | 4044 | Warszawa | 05:00 | ||
226 | Jan | Sobieski | Tak | 4140 | Gdynia | 272 | ||
227 | Tomasz | Kluj | Tak | 4196 | Gliwice | ISKRA GLIWICE | 05:00 | |
228 | Damian | Łuczka | Nie | Sosnowiec | Iskra Gliwice | |||
229 | Andrzej | Tchorek | Tak | 4198 | Jastków | Iskra Gliwice | 05:00 | |
230 | Sławomir | Lizura | Tak | 4197 | Gliwice | Iskra Gliwice | 05:00 | |
231 | Jacek | Miodek | Tak | 4199 | Bytom | Iskra Gliwice | 05:00 | |
232 | Damian | Gawin | Tak | 4027 | GDYNIA | DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHORP GEN.TADEUSZ KOŚCIUSZKO | 05:00 | |
233 | Piotr | Łusczak | Tak | 4090 | Plewiska | GRR | ||
234 | Maciek | Gugała | Tak | 4040 | Gdynia | |||
235 | Piotr | Puchalski | Tak | 4121 | Wieruszów | PSP | ||
236 | Tomasz | Sitkowski | Tak | 4136 | Mysłowice | 06:00 | ||
237 | Dariusz | Wojciechowski | Tak | 4173 | Swornegacie | Kwatery u Wojciechowskich SFORA BMKK | ||
238 | Maciej | Całka | Tak | 4012 | Wrocław | 16 DBOT | ||
239 | Bartosz | Tur | Tak | 4162 | Huta Krzeszowska | 16 bpd | ||
240 | Mateusz | Purat | Tak | 4123 | Pińczów | 16 bpd | ||
241 | Tomasz | Garbień | Tak | 4025 | Poznachowice Dolne | 16bpd | ||
242 | Krzysztof | Stawiarski | Tak | 4143 | Chorzów | JW3390 | ||
243 | Krzysztof | Kowal | Tak | 4070 | Przemyśl | |||
244 | Jakub | Olszewski | Tak | 4105 | Rzeszów | 12BSPA | ||
245 | Wojciech | Kozłowski | Nie | Zielona Góra | ||||
246 | Wojciech | Kwiatkowski | Tak | 4084 | Wrocław | |||
247 | Daniel | Karkotka | Tak | 4058 | Barczewo | |||
248 | Sylwia | Kuśpiet | Tak | 4082 | Czerwionka-Leszczyny | 6 batalion powietrzno-desantowy | ||
249 | Patryk | Skonieczny | Nie | Liskow | Shooters Turek | |||
250 | Adam | Kwiatkowski | Nie | Lublin | 27 WDPAK | |||
251 | Anatolii | Nikitenko | Tak | 4101 | Karwiany | Bridge Nation | ||
252 | Mateusz | Pudło | Tak | 4122 | Łańcut | |||
253 | Paweł | Stasiński | Tak | 4142 | Siedlce | Sokólska Grupa Biegowa | ||
254 | Arkadiusz | Kubaś | Tak | 4078 | Skórzec | 18 SIEDLECKI BATALION DOWODZENIA / Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
255 | Paweł | Krasuski | Tak | 4187 | Helenów | 18 SIEDLECKI BATALION DOWODZENIA / Klub Aktywnych parkrun Skórzec | ||
256 | Michał | Aleksanderek | Tak | 4001 | Gliwice | 6 batalion powietrznodesantowy w Gliwicach | ||
257 | Szymon | Zawora | Tak | 4182 | Rajsko/Oświęcim | |||
258 | Karol | Malinowski | Tak | 4093 | Legionowo | Młody vs Stary | ||
259 | Maciej | Banachowski | Nie | Ustrzyki Dolne | Bieszczadzkie zakapiory | |||
260 | Robert | Kominek | Tak | 4065 | Warszawa | |||
261 | Szymon | Pancerz | Tak | 4188 | Kraków | |||
262 | Daniel | Pietrasiak | Tak | 4189 | Sosnowiec | 6 bpd | 05:00 | |
263 | Wojciech | Zacharków | Nie | Gliwice | 05:00 | |||
264 | Justyna | Kępa | Tak | 4190 | Kraków | Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych | 05:00 | |
265 | Izabela | Ledwoń | Tak | 4231 | Kraków | CSzWS | 05:00 | |
266 | Leszek | Bajor | Tak | 4103 | Piekary Śląskie | 13ŚBOT | 05:00 | |
267 | Paweł | Bekacz | Nie | Krasiczyn | ||||
268 | Patryk | Kostrzewa | Tak | 4225 | Wołomin | 06:00 | ||
269 | Siemion | Artur | Nie | Katowice | 05:00 | |||
270 | Robert | Cabaj | Tak | 4226 | Warszawa | JS1403 RSDS | 06:00 | |
271 | Bartosz | Jurkowski | Tak | 4193 | Bełchów | 05:00 | ||
272 | Hubert | Peksa | Tak | 4228 | Chodzież | 06:00 | ||
273 | Dawid | Kuboń | Tak | 4227 | Zielona Góra | 06:00 |