Main Page

Track SMS – Powiadomienia SMS o postępach zawodnika

Czy jesteś rodziną wspierającą swojego biegacza na każdym kroku? A może jesteś kibicem, który pragnie śledzić postępy ulubionych zawodników w najważniejszych momentach? Nasza usługa monitoringu zawodnika w czasie rzeczywistym przez SMS pozwala Ci być blisko, niezależnie od odległości. 

 

Otrzymuj powiadomienia bezpośrednio na Twój telefon - start, kluczowe punkty trasy i meta. Żyj emocjami biegu, gdziekolwiek jesteś!

Dla kogo jest Track SMS?

  • Rodziny: dzięki naszym SMSom, możesz śledzić każdy krok swojego zawodnika, czując się częścią jego wyzwania, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.
  • Kibice: bądź na bieżąco z wynikami i postępami swoich ulubionych zawodników. Nasze SMSy dostarczą Ci emocji, jakbyś stał przy trasie.
  • Zawodnicy: nie daj się zaskoczyć. Śledź postępy swoich rywali i dostosuj taktykę. Z naszymi SMSami, wiesz dokładnie, kiedy przyspieszyć.

Gdzie możecie zarejestrować TrackSMS:

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH
ULTRAMARATON BABIA GÓRA
SUPERMARATON GÓR STOŁOWYCH
BIEG RZEŹNIKA
WKRÓTCE...
Śledzenie zawodnika SMS

Jak zarejestrować usługę Track SMS i do kiedy dostępna jest rejestracja?


Krok 1: Przejdź do rejestracji usługi Track SMS

Krok 2: Wprowadź swoje dane oraz polski numer telefonu na który ma przyjść SMS

Krok 3: Wybierz imprezę sportową i zawodnika, którego chcesz obserwować. 

Krok 4: Opłać usługę - jest on zależny od wybranej imprezy sportowej.

Krok 5: Otrzymuj aktualizację w czasie rzeczywistym. Teraz nic nie przegapisz.

Przypomnienie: Rejestracja jest zamykana w dzień konkretnego wydarzenia. 

 
Obrazek 1
Obrazek 2
Obrazek 3
Obrazek 4

O czym warto pamiętać?

To usługa sms i w zależności od dostępności sieci GSM, mogą wystąpić opóźnienia w dostarczeniu SMS, chociaż dbamy o to by taka ewentualność wystąpiła jak najrzadziej. Szczegółowe informacje w tym zakresie zawarliśmy w regulaminie oraz na Jak działa TrackSMS.

 

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż śledzenie postępów swoich bliskich lub ulubionych zawodników podczas zawodów. Teraz za sprawą Track SMS, emocje te są jeszcze bliżej Ciebie. Czuj dreszcz emocji z każdym przychodzącym SMSem, żyj pasją sportu w każdej chwili.

 

Nie czekaj! Zarejestruj się już teraz i zacznij otrzymywać powiadomienia o każdym ważnym momencie. Twój zawodnik niech wie, że jesteś z nim na każdym kroku.

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem