Zapisz się

Śnieżny Półmaraton Pod Górkę - Na Raty
Distance: 21.10 km
Śnieżny Półmaraton pod Górkę - Na Raz
Distance: 21.10 km

Śnieżny Półmaraton Pod Górkę

Bieg wirtualny

Kalendarz biegowy ze względu na przedłużające się obostrzenia wraz z kwarantanną narodową z każdym dniem jest brutalnie weryfikowany. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz organizacji imprez sportowych. Wszyscy dobrze wiemy jak wydarzenia sportowe są ważne dla zdrowia fizycznego i psychicznego, dla wszystkich tych, którzy kochają sport. Niestety w najbliższym czasie nie spotkamy się na linii startu żadnego z biegów, ani nie poczujemy dawki bezpośredniej rywalizacji między zawodnikami. Wszyscy jednak czujemy głód biegania po górach, w związku z tym mamy dla Was propozycję, alternatywę na trudne pandemiczne czasy - Śnieżny Półmaraton Pod Górkę.

Śnieżny Półmaraton - Zasady są proste!

Dystans do pokonania to 21,1 km. Można go przebiec jednorazowo lub maksymalnie na 4 raty. Ostatnim możliwym dniem wykonania wyzwania jest 21.03.2021. Biegać można w dowolnym miejscu na Ziemi. Chcemy jednak dać Wam namiastkę biegania po górach, a zatem będziemy prowadzić rownież klasyfikację "Najszybszych Górali", w której o zwycięstwie zadecyduje czas zawodników, którzy uzyskali minimium 1% przewyższenia. 

Pakiet startowy kosztuje 21,10 PLN i zawiera: obsługę informatyczną; elektroniczny, pamiątkowy, imienny numer startowy; i elektroniczny certyfikat. Pakiet można również wzbogacić o pamiątkowy medal (15 PLN), koszulkę techniczną (55 PLN) oraz opaskę (15 PLN). Koszt przesyłki to 15 PLN na terenie Polski i 65 PLN poza granice kraju.

Dołącz do Zimowego Wyzwania!

B4sport
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem