Partnerzy

BUDLEX

Partner tytulrany naszego biegu. Jedyny i zarazem najstarszy deweloper w regionie, który działa na rynku już od 30 lat oraz jeden z najstarszych deweloperów w Polsce. Długoletnia tradycja, oraz liczba wybudowanych mieszkań, czynią ze Spółki najbardziej doświadczonego i rozpoznawalnego dewelopera w regionie. Obecnie jej priorytetem jest dalszy rozwój, także na rynku ogólnopolskim oraz wejście w nowe, komercyjne projekty deweloperskie.

 

AKTYWNA BYDGOSZCZ

Aktywna Bydgoszcz to portal dla kochających sport i aktywny wypoczynek. To także serwis poświęcony imprezom, w których możesz wziąć udział jako zawodnik oraz miejsce, gdzie spotykasz innych pasjonatów, którzy wolny czas spędzają na sportowo. Tutaj zaplanujesz starty, poznasz kalendarz wszystkich imprez w Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Pływasz, biegacz, jeździsz na rowerze? Dołącz do Aktywnej Bydgoszczy i bądź dobrze poinformowany!

 

VISITSLOVENIA.PL

Visitslovenia.pl to serwis, który został stworzony przez osoby zakochane w urokach turystycznych Słowenii. Portal zajmuje się szerokim doradztwem turystycznym, m.in.: pomaga zarezerwować noclegi, zaplanować podróż w oparciu o niezwykłe atrakcje tego kraju i bezpośrednie kontakty z sprawdzonymi partnerami. Pracownicy portalu łączą także polskie firmy ze słoweńskimi klientami i odwrotnie. Obecnie projekt ten jest największym promotorem Słowenii w Polsce.

 

MAZDA Nordic Motor Bydgoszcz

A dokładnie autoryzowany dealer japońskiej marki Mazda, czyli Nordic Motor Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy to sponsor naszego biegu. Firma oferuje profesjonalne doradztwo przy zakupie samochodu, dobór odpowiedniego finansowania, pakietu ubezpieczenia, a także dba o stan techniczny Twojej Mazdy w dalszych latach jej eksploatacji.

 

PARK HOTEL

Park Hotel to kameralny obiekt w centrum Bydgoszczy. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum o zaledwie 1 km. Oferuje komfortowy wypoczynek w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy. Goście biznesowi znajdą tu ciszę i spokój w minimalnej odległości od centrum, jak również posilą się pysznymi śniadaniami w restauracji.

 

KS GWIAZDA

Gwiazda Bydgoszcz, czyli tegoroczny gospodarz naszego biegu, jest najstarszym bydgoskim klubem. Został założony 26 kwietnia 1920 roku. Obecnie składa się z 7 sekcji: piłkarskiej, zapaśniczej, tenisa stołowego, turystycznej, brydżowej, sportów walki i akrobatycznej i ma pod swoją opieką około 300 wychowanków.

 

CH RONDO

RONDO jest pierwszym centrum handlowym nowej generacji, jakie powstało w Bydgoszczy. Od 1999 roku niezmiennie znajduje się przy rondzie Grunwaldzkim i na całkowitej powierzchni użytkowej prawie 60 000 m2 mieści 50 najemców tworzących kompleksową ofertę handlową. CH Rondo to także obiekt dbający o potrzeby osób niepełnosprawnych, a także budynek przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju. A w tym roku także partner naszego biegu.


Totalizator Sportowy SA

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Cieszymy się, że marka Lotto będzie już po raz drugi partnerem Run Budlex for Women.